Strefa Patrona:

1

patron

9 zł

miesięcznie

27 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
649
miesięczne wsparcie
577
liczba patronów

  ★Witaj! Mam na imię Paweł i od 2002 roku nieustannie podróżuję i odkrywam na nowo Amerykę. Prowadzę stronę internetową interameryka.com oraz kanał YouTube - możecie znaleźć tam relację z moich przygód i podróży po USA. Zapraszam.★

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 999 zł miesięcznie
brakuje 990 zł
Miesięczny budżet - być niezależny
To próg próg finansowy który pozwoli mi na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem strony internetowej oraz produkcji materiałów video .
Dziękuję
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1999 zł miesięcznie
brakuje 1990 zł
Artykuły oraz materiały video - tygodnik
Próg finansowy, który pozwoli mi się skupić na co tygodniowym tworzeniu treści które będą publikowane w formie materiałów video lub artykułów/poradników na stronie internetowej.
1999 zł miesięcznie to dodatkowa kwota, którą mogę przeznaczyć aby zbudować fundusz pozwalający mi na odwiedzenie co najmniej 2 Parków Narodowych w roku i przygotowanie szczegółowej dokumentacji foto/video, która zostanie wykorzystana do tworzenia internetowego przewodnika po USA.
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3999 zł miesięcznie
brakuje 3990 zł
59 Parków Narodowych - przewodnik po USA
Tego jeszcze nie było na polskim rynku! Seria przewodników multimedialnych zawierająca szczegółowe informacje na temat wszystkich 59 Parków Narodowych w USA. Każdy z Parków Narodowych będzie miał swój osobny przewodnik, który zostanie stworzony po takim kątem, aby informacje w nim zawarte były przydatne osobom, które przyjeżdżają z Polski na indywidualne zwiedzanie Ameryki.
Chciałbym aby każdy z moich rodaków, mógł poznać piękno przyrody amerykańskiej i poczuć prawdziwy smak Ameryki - nie przez pryzmat zorganizowanych wycieczek autokarowych, lecz przez indywidualny kontakt z przyrodą i prawdziwymi ludźmi o wielkich sercach.
Korzystając z moich przewodników KAŻDY będzie mógł zaplanować trasę przejazdu przez USA oraz wyjście na te szlaki i punkty widokowe , których piękno powala na kolana....
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9999 zł miesięcznie
brakuje 9990 zł
Wirtualna podróż do USA (4K- 360°) !!!
Wyprawa i uwiecznienie na video w najnowszych technikach (4K, 360° + Binaural Sound) wszystkich Parków Narodowych USA ). Dzięki temu moi widzowie za pomocą wirtualnych okularów (Virtual Reality) będą mogli znaleźć się dokładnie w miejscach do których podróżowałem. Patroni! Sami będziecie mogli wybrać i zasugerować miejsca w USA do których powinienem się wybrać!
Tego jeszcze nie było! Poczujesz prawdziwą Amerykę siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu!
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 15999 zł miesięcznie
brakuje 15990 zł
Być niezależnym finansowo + stworzyć serię "Ameryka dla twardzieli"
Wyprawa w głąb Kanionu Kolorado, 72 godzinny off-road przez pustynie Arizony, wyprawa przez Dolinę Śmierci, poszukiwanie legendarnej kopalni złota 'Lost Dutchman's Gold Mine", polowanie na rekiny u wybrzeży Kalifornii, zdobycie najwyższego wulkanu na Hawajach, wyprawa po skórę aligatora na Florydzie, rodeo w Texasie, UFO w Roswell....to tylko niektóre z kilkudziesięciu miejsc dla PRAWDZIWYCH TWARDZIELI, które znajdują się w USA.
15999 zł miesięcznie sprawi, że stanę się niezależny finansowo a tym samym będę mógł stworzyć serię "Ameryka dla twardzieli". Odwiedzę, opiszę i opublikuję jak najlepiej potrafię (video, foto, audio, tekst, 360°, 4K) największe atrakcje USA. Seria będzie dostępna na YouTube oraz w wersji cyfrowej 4K.
Tego jeszcze nie było na polskim rynku publikacji podróżniczych!
Dziękuję.

O Autorze

Czy lubisz dostawać widokówki z podróży...

 


 

Czytasz blogi podróżnicze osób, które z pasją na nowo odkrywają świat...

 

 

...i pozwalają Ci spojrzeć na znane miejsca z zupełnie innej perspektywy?

 

 

...a może subskrybujesz kanały YouTube związane z podróżami?

 

 

Lubisz pomagać innym realizować marzenia?


 

Jeśli TAK to znaczy, że odnalazłeś właściwy profil - mój profil.Witaj! Mam na imię Paweł i od 2002 roku nieustannie podróżuję i odkrywam na nowo Amerykę.
Zapraszam...


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Trzy złote...ta symboliczna kwota może zdziałać wiele. Dziękuję więc każdemu kto zaoferuje tą kwotę za wspieranie mojej pracy.
Lista osób wpierających mnie w ten sposób zostanie umieszczona na mojej stronie internetowej interameryka.com

Panie Pawle ...a dlaczego trzy złote?
Moi drodzy ....trójka to mój szczęśliwy numer!
Zostań patronem
9 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 200
Zostań sponsorem odcinka! Wszystkie osoby, które wspierają moją działalność zostaną umieszczone na specjalnej planszy z podziękowaniami, która będzie pojawiać się w moich produkcjach na YouTube. Również na mojej stronie "interameryka.com" znajdzie się dla Patronów specjalne miejsce z podziękowaniami.
BONUS: Podaj mi swoją datę urodzin a ja będę przesyłał Ci co roku urodzinową pocztówkę z USA!
Dziękuję ślicznie wszystkim, którzy stają się częścią mojego projektu!
Zostań patronem
49 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 99
Witajcie więc wybrańcy w klubie "Pocztówka z USA". 99 osób które będą wspierać mnie taką kwotą otrzymają co trzy miesiące miesiące kartkę pocztową wprost z USA . Może być to Arizona, Kalifornia, Floryda, szalony Las Vegas, zatłoczony Nowy Jork, luzackie San Francisco czy....mało znane schronisko w górach Sierra Nevada. Parafrazując Forresta Gumpa .... "życie jest jak skrzynka pocztowa..., nigdy nie wiesz jaką kartkę otrzymasz " :) .
Przygotuj się więc drogi Patronie na zestaw pocztówek .....prawdziwych amerykańskich pocztówek!
Dziękuję moi drodzy!
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 333
To już prawdziwa inwestycja w moją osobę i moją pasję. DZIĘKUJĘ! Możecie być pewni, że to inwestycja, która zaprocentuje..
Zostajesz oficjalnym sponsorem marki "InterAmeryka". Otrzymujesz moją firmową naklejkę, koszulkę oraz magnes, który będziesz mógł przyczepić np. na lodówkę.
BONUS: Podaj mi swoją datę urodzin a ja będę przesyłał Ci co roku urodzinową niespodziankę. Obiecuję, że będzie coś prawdziwie "amerykańskiego".....
TAK! Otrzymasz również nagrodę z progu 49 zł.
Zostań patronem
199 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 33
Sponsor to chyba zbyt małe określenie dla osoby, która oferuje 199 zł. W USA udział w projektach osób o tak dużej hojności określa się jako "Partnership". Dziękuję więc wszystkim, którzy zdecydują się zostać moimi "partnerami w podróży". Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł osobiście podziękować osobom wspierającym mnie w tym "progu". Dla wszystkich którzy przeznaczają ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy kwotę 199 zł oferuję wyjątkową a jednocześnie tajemniczą przesyłkę z moich podróży po USA, którą otrzymasz dwa razy w roku. Może być to prawdziwy kowbojski kapelusz z rancza w Arizonie, autentyczna ozdoby wyrabiane wciąż ręcznie przez Indian zamieszkujących w rezerwatach, hawajski wieniec z kwiatów czy może pazur niedźwiedzia Grizzly który wędrował gdzieś przez góry Sierra Nevada.
Wyprawy organizuję co najmniej 2 razy w roku...
Osoby z tego progu otrzymają również nagrody z progu 49 zł oraz 99 zł..
Zostań patronem

Najnowsi Patroni