Avatar użytkownika

InterAmeryka

8
patronów
190 
miesięcznie
15 301 
łącznie
8
patronów
190 zł 15 301 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wybierz 3 zł
99 dostępnych miejsc
☕ Dziękuję za wirtualną kawkę! 99% Waszej kwoty wsparcia od Was z tego progu wsparcia zostaje przeznaczona podstawowe wydatki związane z opłatami miesięcznymi programów które używam, obsługą strony internetowej oraz utrzymaniem mediów społecznościowych.
5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
199 dostępnych miejsc
☕☕ Espresso! Dziękuję wirtualni podróżnicy! 5 zł to nie tylko dwie kawy ale również kwota, którą pozwoli mi wreszcie uruchomić autorski projekt PODCASTÓW o podróżach i życiu w USA (to takie moje małe marzenie- które dzięki Wam będę mógł zrealizować) Dziękuję !
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
298 dostępnych miejsc
☕☕☕ 🙏 Grande Amercano! To moja ulubiona kawa! Każda osoba z tego progu wsparcia otrzyma dostęp do sekretnej grupy "ODKRYJ AMERYKĘ" w której będę będę dzielił się poradami dotyczącymi podróżowania po USA, szlakami, punktami widokowymi, których nie znajdziecie w przewodnikach.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
395 dostępnych miejsc
☕☕☕Black Ivory Coffee! Każda osoba wspierająca tą kwotą moje projekty otrzyma z każdej mojej wyprawy kartkę pocztową oraz oczywiście dostęp do tajnej grupy "ODKRYJ AMERYKĘ"
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
97 dostępnych miejsc
👮🔑🏆 Właśnie otwarłeś sejf w którym znajduje się dostęp do bazy danych w której znajdują się unikalne informacje....
Planujesz zwiedzać lub zamieszkać w USA? Chciałbyś znaleźć pracę lub studiować w USA? Nie wiesz jak wynająć samochód, dom, mieszkanie w Stanach? Wylosowałeś zieloną kartę i zastanawiasz się jak zacząć życie w USA?
👉Mieszkam w USA od 2002 roku, chętnie porozmawiam z Tobą i podpowiem Ci jak działa Ameryka.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora InterAmeryka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

★ Odkryj ponownie Amerykę! Od 2002 roku nieustannie podróżuję i odkrywam na nowo Amerykę.
Prowadzę stronę interameryka.com oraz kanał YouTube. Zapraszam ★

Witaj podróżniku….

Jeżeli podoba Ci się moja twórczość w sieci. Jeżeli uważasz, że moja strona internetowa interameryka.com , strona w serwisie Facebook oraz kanał YouTube są wartościowymi miejscami, jeżeli moje artykuły i filmy  pomagają  planować Ci podróż lub po prostu lubisz je czytać….

..... możesz kupić mi kawkę i wpędzić mnie w nałóg ?

Będzie mi jednak miło wypić kawkę zafundowaną przez internautów!

Do zobaczenia gdzieś na szlakach!

 

 

Cele Autora

☕ Kawka od Patrona
  • 299 zł miesięcznie
  • 109 zł brakuje
63%
........wypiję ją za Wasze zdrowie. DZIĘKUJĘ. Kwota wsparcia nie tylko zostanie skonsumowana w postaci kawy ale również jej 95% zostaje przeznaczona podstawowe wydatki związane z licencjami programów które używam, obsługą strony internetowej oraz mediów społecznościowych.
☕☕✈️Dwie kawki od Patrona + wparcie kolejnej wyprawy
  • 399 zł miesięcznie
  • 209 zł brakuje
47%
...to już prawie jak nałóg. DZIĘKUJĘ wirtualni podróżnicy! Cell 399 zł miesięcznie to kwota, którą pozwoli mi wreszcie uruchomić autorski projekt PODCASTÓW o podróżach i życiu w USA (to takie moje małe marzenie- które dzięki Wam będę mógł zrealizować)
PLUS - oczywiście wspieracie moją kolejną wyprawę! Dziękuję !
☕☕☕🎧 Ebooki i Audiobooki o podróżach życiu po USA
  • 1 199 zł miesięcznie
  • 1 009 zł brakuje
15%
...... Przewodniki po USA w formie Ebooków i Audiobooków to cel, który postanowiłem osiągnąć. Dokładne opisy miejsc, szlaków, punktów widokowych, do których dotarłem w trakcie moich podróży. Rozmowy z podróżnikami, lokalnymi mieszkańcami, Indianami a nawet z barmanem czy lokalnym kierowcą Ubera. To wszystko starannie opracowane aby odkryć przez Wami prawdziwą Amerykę !
📡 Aplikacja Mobilna - Przewodnik po USA
  • 5 999 zł miesięcznie
  • 5 809 zł brakuje
3%
🤔Nie ukrywam, że to już naprawdę wysoko postawiona poprzeczka.
CEL: Prosty, wygodny i nowoczesny przewodnik po USA w formie APLIKACJI MOBILNEJ. Dzięki temu narzędziu będziecie mogli praktycznie z dokładnością kilku metrów odnajdywać i zwiedzać najciekawsze miejsca, szlaki, punkty widokowe w całych Stanach Zjednoczonych.
To dla mnie bardzo ważne abyście otrzymali narzędzie, które "na żywo" podpowie Wam jakie ciekawe miejsca znajdują się w okolicy w której właśnie przebywacie.
💰Przygotowanie aplikacji to jednak kosztowny i czasochłonny proces - będę wdzięczny jeśli wspomożecie finansowo osiągnięcie tego ambitnego celu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora InterAmeryka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Drazkowski
Dariusz Drazkowski
20 zł
Justyna KH
Justyna KH
10 zł
Damian Kozera
Damian Kozera
20 zł
Zwierzu
Zwierzu
50 zł
Rafał Michałowski
Rafał Michałowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.