Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

45 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  ★ Odkryj ponownie Amerykę! Tak to ja, Paweł. Od 2002 roku nieustannie podróżuję i odkrywam na nowo Amerykę. Prowadzę stronę interameryka.com oraz kanał YouTube - możecie znaleźć tam relację z moich przygód i podróży po USA. Zapraszam ★

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 999 zł miesięcznie
brakuje 999 zł
Miesięczne wsparcie
To kwota, którą wyliczyłem i, która w połączeniu z innymi źródłami dochodów (np.moja praca od 8-17) sprawi że moje podróże z kamerą po USA będą mogły trwać.....
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1999 zł miesięcznie
brakuje 1999 zł
Artykuły oraz materiały video - tygodnik
Próg finansowy, który pozwoli mi się skupić na co tygodniowym tworzeniu treści które będą publikowane w formie materiałów video lub artykułów/poradników na stronie internetowej.
1999 zł miesięcznie to dodatkowa kwota, którą mogę przeznaczyć aby zbudować fundusz pozwalający mi na odwiedzenie co najmniej 2 Parków Narodowych w roku i przygotowanie szczegółowej dokumentacji foto/video, która zostanie wykorzystana do tworzenia internetowego przewodnika po USA.
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3999 zł miesięcznie
brakuje 3999 zł
59 Parków Narodowych - przewodnik po USA
Tego jeszcze nie było na polskim rynku! Seria przewodników multimedialnych zawierająca szczegółowe informacje na temat wszystkich 59 Parków Narodowych w USA. Każdy z Parków Narodowych będzie miał swój osobny przewodnik, który zostanie stworzony po takim kątem, aby informacje w nim zawarte były przydatne osobom, które przyjeżdżają z Polski na indywidualne zwiedzanie Ameryki.
Chciałbym aby każdy z moich rodaków, mógł poznać piękno przyrody amerykańskiej i poczuć prawdziwy smak Ameryki - nie przez pryzmat zorganizowanych wycieczek autokarowych, lecz przez indywidualny kontakt z przyrodą i prawdziwymi ludźmi o wielkich sercach.
Korzystając z moich przewodników KAŻDY będzie mógł zaplanować trasę przejazdu przez USA oraz wyjście na te szlaki i punkty widokowe , których piękno powala na kolana....
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9999 zł miesięcznie
brakuje 9999 zł
Wirtualna podróż do USA (4K- 360°) !!!
Wyprawa i uwiecznienie na video w najnowszych technikach (4K, 360° + Binaural Sound) wszystkich Parków Narodowych USA ). Dzięki temu moi widzowie za pomocą wirtualnych okularów (Virtual Reality) będą mogli znaleźć się dokładnie w miejscach do których podróżowałem. Patroni! Sami będziecie mogli wybrać i zasugerować miejsca w USA do których powinienem się wybrać!
Tego jeszcze nie było! Poczujesz prawdziwą Amerykę siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu!
Dziękuję.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 15999 zł miesięcznie
brakuje 15999 zł
Być niezależnym finansowo + stworzyć serię "Ameryka dla twardzieli"
Wyprawa w głąb Kanionu Kolorado, 72 godzinny off-road przez pustynie Arizony, wyprawa przez Dolinę Śmierci, poszukiwanie legendarnej kopalni złota 'Lost Dutchman's Gold Mine", polowanie na rekiny u wybrzeży Kalifornii, zdobycie najwyższego wulkanu na Hawajach, wyprawa po skórę aligatora na Florydzie, rodeo w Texasie, UFO w Roswell....to tylko niektóre z kilkudziesięciu miejsc dla PRAWDZIWYCH TWARDZIELI, które znajdują się w USA.
15999 zł miesięcznie sprawi, że stanę się niezależny finansowo a tym samym będę mógł stworzyć serię "Ameryka dla twardzieli". Odwiedzę, opiszę i opublikuję jak najlepiej potrafię (video, foto, audio, tekst, 360°, 4K) największe atrakcje USA. Seria będzie dostępna na YouTube oraz w wersji cyfrowej 4K.
Tego jeszcze nie było na polskim rynku publikacji podróżniczych!
Dziękuję.

O Autorze

Czy lubisz dostawać widokówki z podróży...

 


 

Czytasz blogi podróżnicze osób, które z pasją na nowo odkrywają świat...

 

 

...i pozwalają Ci spojrzeć na znane miejsca z zupełnie innej perspektywy?

 

 

...a może subskrybujesz kanały YouTube związane z podróżami?

 

 

Lubisz pomagać innym realizować marzenia?


 

Jeśli TAK to znaczy, że odnalazłeś właściwy profil - mój profil.Witaj! Mam na imię Paweł i od 2002 roku nieustannie podróżuję i odkrywam na nowo Amerykę.
Zapraszam...


 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 0
Trzy złote...ta symboliczna kwota może zdziałać wiele. Dziękuję więc każdemu kto zaoferuje tą kwotę za wspieranie mojej pracy.
Lista osób wpierających mnie w ten sposób zostanie umieszczona na mojej stronie internetowej interameryka.com

Panie Pawle ...a dlaczego trzy złote?
Moi drodzy ....trójka to mój szczęśliwy numer!
Zostań patronem
9 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 200
Zostań sponsorem odcinka! Wszystkie osoby, które wspierają moją działalność zostaną umieszczone na specjalnej planszy z podziękowaniami, która będzie pojawiać się w moich produkcjach na YouTube. Również na mojej stronie "interameryka.com" znajdzie się dla Patronów specjalne miejsce z podziękowaniami.
BONUS: Podaj mi swoją datę urodzin a ja będę przesyłał Ci co roku urodzinową pocztówkę z USA!
Dziękuję ślicznie wszystkim, którzy stają się częścią mojego projektu!
Zostań patronem
49 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 99
Witajcie więc wybrańcy w klubie "Pocztówka z USA". 99 osób które będą wspierać mnie taką kwotą otrzymają co trzy miesiące miesiące kartkę pocztową wprost z USA . Może być to Arizona, Kalifornia, Floryda, szalony Las Vegas, zatłoczony Nowy Jork, luzackie San Francisco czy....mało znane schronisko w górach Sierra Nevada. Parafrazując Forresta Gumpa .... "życie jest jak skrzynka pocztowa..., nigdy nie wiesz jaką kartkę otrzymasz " :) .
Przygotuj się więc drogi Patronie na zestaw pocztówek .....prawdziwych amerykańskich pocztówek!
Dziękuję moi drodzy!
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 333
To już prawdziwa inwestycja w moją osobę i moją pasję. DZIĘKUJĘ! Możecie być pewni, że to inwestycja, która zaprocentuje..
Zostajesz oficjalnym sponsorem marki "InterAmeryka". Otrzymujesz moją firmową naklejkę, koszulkę oraz magnes, który będziesz mógł przyczepić np. na lodówkę.
BONUS: Podaj mi swoją datę urodzin a ja będę przesyłał Ci co roku urodzinową niespodziankę. Obiecuję, że będzie coś prawdziwie "amerykańskiego".....
TAK! Otrzymasz również nagrodę z progu 49 zł.
Zostań patronem
199 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 33
Sponsor to chyba zbyt małe określenie dla osoby, która oferuje 199 zł. W USA udział w projektach osób o tak dużej hojności określa się jako "Partnership". Dziękuję więc wszystkim, którzy zdecydują się zostać moimi "partnerami w podróży". Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł osobiście podziękować osobom wspierającym mnie w tym "progu". Dla wszystkich którzy przeznaczają ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy kwotę 199 zł oferuję wyjątkową a jednocześnie tajemniczą przesyłkę z moich podróży po USA, którą otrzymasz dwa razy w roku. Może być to prawdziwy kowbojski kapelusz z rancza w Arizonie, autentyczna ozdoby wyrabiane wciąż ręcznie przez Indian zamieszkujących w rezerwatach, hawajski wieniec z kwiatów czy może pazur niedźwiedzia Grizzly który wędrował gdzieś przez góry Sierra Nevada.
Wyprawy organizuję co najmniej 2 razy w roku...
Osoby z tego progu otrzymają również nagrody z progu 49 zł oraz 99 zł..
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK