InTheCage.pl

W Patronite od 12.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 628

Liczba Patronów: 568

Zostań Patronem
22 patronów
515 miesięcznie
12 250 łącznie

Wyjazdy na zagraniczne gale UFC

1 500 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

985 zł

brakuje

Jako redakcja mamy spore ambicje związane z rozwojem. Nie chcemy wiecznie przetwarzać newsów i wywiadów z zagranicznych portali. Chcemy takie materiały tworzyć sami! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać Wam wieści z pierwszej ręki o gwiazdach organizacji z całego świata: mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, mamy wiedzę o MMA, jesteśmy pracowici i nie boimy się wyzwań. Wstrzymuje nas wyłącznie brak wystarczających funduszy na wyjazdy!

I tu zwracamy się do Was, Drodzy Patroni. Chcielibyśmy jeździć nie tylko na europejskie gale UFC, ale w niedalekiej przyszłości także na wydarzenia innych organizacji, odbywające się na naszym kontynencie. A potem... potem marzy nam się robienie wywiadów ramię w ramię z Brettem Okamoto i Arielem Helwanim na numerowanych galach w Stanach. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?

Obliczyliśmy, iż stałe wsparcie redakcji w wysokości min. 1500 zł miesięcznie zapewni nam możliwość bezpośredniego relacjonowania wydarzeń MMA ze świata. Dzięki Wam w tym roku byliśmy już na galach UFC w Pradze, Londynie oraz St. Petersburgu. Na naszym celowniku jest aktualnie wylot do USA na numerowaną galę UFC z Polakiem/Polką na karcie walk!

Wyjazd na taką galę, to nie przelewki. Trzeba pokryć sporo kosztów. Nam zależy, aby każdorazowo sfinansować dla 2 reporterów:
- bilety lotnicze w obie strony;
- nocleg (3-4 dni, czyli od media day, przez ceremonię ważenia aż do samej gali);
- wizy jeśli zajdzie taka potrzeba
- transfery miejscowe;

Z każdego takiego wyjazdu gwarantujemy komplet materiałów, tak jak wyglądalo to do tej pory + napisy do wywiadów z głównymi postaciami danej gali/gośćmi specjalnymi.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marek Kot
Marek Kot
100 zł miesięcznie
szymon olgierd
szymon olgierd
30 zł miesięcznie
Cezar Skawski
Cezar Skawski
50 zł miesięcznie
Anonimowy patron
30 zł miesięcznie
Kacper  Węgielski
Kacper Węgielski
10 zł miesięcznie
Bart Klo
Bart Klo
10 zł miesięcznie