InTheCage.pl

W Patronite od 12.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 706

Liczba Patronów: 622

Zostań Patronem
21 patronów
495 miesięcznie
14 865 łącznie

Wyjazdy na zagraniczne gale UFC

1 500 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

1 005 zł

brakuje

Jako redakcja mamy spore ambicje związane z rozwojem. Nie chcemy wiecznie przetwarzać newsów i wywiadów z zagranicznych portali. Chcemy takie materiały tworzyć sami! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać Wam wieści z pierwszej ręki o gwiazdach organizacji z całego świata: mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, mamy wiedzę o MMA, jesteśmy pracowici i nie boimy się wyzwań. Wstrzymuje nas wyłącznie brak wystarczających funduszy na wyjazdy!

I tu zwracamy się do Was, Drodzy Patroni. Chcielibyśmy jeździć nie tylko na europejskie gale UFC, ale w niedalekiej przyszłości także na wydarzenia innych organizacji, odbywające się na naszym kontynencie. A potem... potem marzy nam się robienie wywiadów ramię w ramię z Brettem Okamoto i Arielem Helwanim na numerowanych galach w Stanach. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?

Obliczyliśmy, iż stałe wsparcie redakcji w wysokości min. 1500 zł miesięcznie zapewni nam możliwość bezpośredniego relacjonowania wydarzeń MMA ze świata. Dzięki Wam w tym roku byliśmy już na galach UFC w Pradze, Londynie oraz St. Petersburgu. Na naszym celowniku jest aktualnie wylot do USA na numerowaną galę UFC z Polakiem/Polką na karcie walk!

Wyjazd na taką galę, to nie przelewki. Trzeba pokryć sporo kosztów. Nam zależy, aby każdorazowo sfinansować dla 2 reporterów:
- bilety lotnicze w obie strony;
- nocleg (3-4 dni, czyli od media day, przez ceremonię ważenia aż do samej gali);
- wizy jeśli zajdzie taka potrzeba
- transfery miejscowe;

Z każdego takiego wyjazdu gwarantujemy komplet materiałów, tak jak wyglądalo to do tej pory + napisy do wywiadów z głównymi postaciami danej gali/gośćmi specjalnymi.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marek Kot
Marek Kot
Próg: 100 zł
Cezar Skawski
Cezar Skawski
Próg: 50 zł
Kacper  Węgielski
Kacper Węgielski
Próg: 10 zł
Radosław Lenarski
Radosław Lenarski
Próg: 10 zł
Bart Klo
Bart Klo
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł