Avatar użytkownika

InTheCage.pl

12
patronów
350 
miesięcznie
26 995 
łącznie
12
patronów
350 zł 26 995 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zaczynamy od niewielkiej kwoty, ale jak to mawiają babcie, "grosz do grosza, a będzie kokosza"!
Wszystkich, którzy zdecydują się nas wesprzeć kwotą 5 zł, dodamy do listy Patronów (po nazwie/nazwisku) znajdującej się na naszej stronie oraz do napisów końcowych po sztandarowym podcaście MMATuNajt! A co! Będziemy się chwalić :)
10 zł miesięcznie
Jest dobrze :) Tak dobrze, że za 10 zł miesięcznie możemy zaoferować Wam dostęp do wywiadów i innych ekskluzywnych materiałów na ok 24h przed publikacją ich na naszym kanale oraz zaproszenie do tajnej grupy Patronów ITC na facebooku, gdzie będziemy pisać i dyskutować o kuluarowych newsach... plotkach, pogłoskach, nowych zestawieniach, planach redakcji na wyjazdy czy wywiady na najbliższe tygodnie. Chcemy, aby nasi Patroni poczuli, że uczestniczą w życiu redakcji.

UWAGA: Ten próg zawiera także gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni oferujący nam 5 zł.
30 zł miesięcznie
Co można zdziałać za 30 zł miesięcznie? Sporo! Dlatego też chętnie odwdzięczymy się za taką dotację dla naszej redakcji! Raz na trzy miesiące będziesz mógł, Szanowny Patronie, zadać do 5 swoich pytań wybranemu zawodnikowi, do którego wybierzemy się na rozmowę. Będziemy regularnie wstawiać na naszą tajną grupę nazwiska zawodników, spośród których można będzie wybrać sobie konkretną osobę. A dla tych z Was, Drodzy Patroni, którzy mają ochotę podyskutować o MMA na antenie, mamy inną opcję: raz na trzy miesiące zaproszenie do udziału w MMA TuNajt! Wybór należy do Was!

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5 i 10 zł).

50 zł miesięcznie
50 zł piechotą nie chodzi! Jak możemy Ci się odwdzięczyć, Drogi Patronie za takie wsparcie? Raz na trzy miesiące otrzymasz od nas zaprojektowaną wyłącznie dla Ciebie grafikę (na tapetę komputera, telefonu lub zdjęcie w tło fb) autorstwa jednego z najlepszych grafików w branży MMA, Ramireza. Ty sam zadecydujesz, jaki będzie temat tej grafiki! Jeśli zaś wolisz słowo pisane, to opcjonalnie, również raz na trzy miesiące możesz, Szanowny Patronie, wskazać temat artykułu (news, wywiad, felieton), który stworzymy i zamieścimy na stronie lub wybrać gościa na LAJF w grupie MMA Polska & Świat.

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10 i 30 zł).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
9 dostępnych miejsc
To już jest poważna kwota i nie ukrywamy, że będziemy się bardzo starać, abyś poczuł, Drogi Patronie, że dostajesz od nas coś ekskluzywnego w zamian za swoje wsparcie. Raz na trzy miesiące oferujemy Ci koszulkę ze sklepu InTheCage.pl z wybranym motywem (każdym, jakiego sobie zażyczysz) lub również raz na trzy miesiące pozdrowienia wideo od zawodników UFC/KSW (lub innej wybranej organizacji), biorących udział w gali, na której będzie obecna nasza redakcja.

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10, 30 i 50 zł).
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
Absolutny TOP OF THE TOP! Patroni, którzy co miesiąc wygospodarują na wsparcie InTheCage.pl kwotę 200 zł otrzymają raz na trzy miesiące plakat lub inny gadżet z autografami/dedykacjami gwiazd wybranej gali, na jakiej będzie obecna redakcja oraz również raz na trzy miesiące ekskluzywne nagranie typu vlog zza kulis gali, dzięki któremu uchylimy rąbka tajemnicy, jaką owiana jest praca reporterów w media roomach. Nagranie to będzie przez nas zmontowane i przekazane bezpośrednio Tobie, Drogi Patronie, abyś mógł je dołączyć do domowej filmoteki!

UWAGA: Ten próg zawiera także te gratyfikacje, jakie otrzymują Patroni w poprzednich progach (5, 10, 30, 50 i 100 zł).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora InTheCage.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal MMA w 100% od fanów dla fanów. Tysiące wywiadów i aktualności z polskiego i światowego podwórka w zasięgu ręki, a poza tym podcasty, podsumowania, typowania, artykuły, grafiki i nie tylko!

Szanowni Patroni!

Jesteście fanami MMA? Lubicie sporty walki? Jeśli tak, to InTheCage.pl jest dla Was idealnym miejscem. Istniejemy od 2013 roku i jesteśmy czołowym portalem o MMA w Polsce. Tysiące wywiadów i aktualności z polskiego i światowego podwórka są tutaj w zasięgu Waszej ręki. Piszemy nie tylko o znanych zawodnikach i dużych organizacjach, ale też jako jedni z nielicznych, regularnie wrzucamy newsy o małych galach oraz wojownikach, którzy znajdują się u progu kariery. InTheCage.pl to także podcasty, podsumowania, typowania i artykuły.

Co nas wyróżnia?

1. Portal jest tworzony przez fanów dla fanów. Nasz ekipa może nie przepadać za tym samym rodzajem muzyki, albo woli czytać inne gatunki książek, natomiast łączy ich jedno: miłość do MMA, którą uwielbiają się dzielić.

2. Nasi redaktorzy przez wiele lat dokładali z własnej kieszeni, aby móc pojechać na galę czy zakupić sprzęt do nagrywania wywiadów. Teraz, dzięki naszym partnerom i przychodom z YouTube, wreszcie możemy się rozwijać.

3. Promujemy "małych i dużych". Zawsze chętnie wspieramy nowe inicjatywy na rynku MMA i jeśli tylko pozwala nam na to terminarz i zobowiązania zawodowe, wyjeżdżamy nawet na drugi koniec Polski, aby podać fanom wyniki pojedynków i nagrać materiały wideo.

4. Jako jedyni mamy na koncie 12 gal UFC. Do czasu światowego lockdownu staraliśmy się być na każdej europejskiej gali UFC (i nie tylko) mimo, że z "biznesowego" punktu widzenia wywiady z tych gal nie "klikają" się tak dobrze, jak choćby z KSW. Takie wyjazdy to spory koszt dla redakcji, ale to też dla nas ogromny prestiż i zaszczyt, móc zaprezentować widzom i czytelnikom ekskluzywne materiały z zawodnikami największej organizacji MMA na świecie. Z tego samego powodu kontynuujemy nagrywanie wywiadów z wielkimi osobistościami naszej branży przez Skype.5. Nagrywamy najdłużej istniejący i regularnie pojawiający się podcast dla fanów MMA pod nazwą MMA TuNajt. W programie komentujemy aktualne tematy z branży, typujemy zbliżające się gale i odpowiadamy na pytania słuchaczy. Niektóre z dyskusji Maliny i Mariusza (np. te o Jonie Jonesie) przeszły już do historii i są często przywoływane przez fanów w komentarzach pod kolejnymi materiałami.6. Nasz kanał na YouTube to nie tylko standardowe wywiady z zawodnikami, to m.in. także "Wywiady inne niż zawsze..", czyli materiały z udziałem dziewczyn/partnerek wojowników (bardzo ciekawe, pozwalające poznać tych chłopaków i ich partnerki od prywatnej strony).
 

7. Naszym widzom nie pozwalamy się nudzić! Serwujemy im materiały obszerne, ciekawe, często niestandardowe, a rozmówcami są nie tylko gwiazdy MMA, ale też organizatorzy czy sędziowie.

8. Współtworzymy najlepszą grupę o MMA na polskim facebook'u: MMA Polska & Świat, w której fani mogą dyskutować o naszym ukochanym sporcie w przyjaznej atmosferze, a dodatkowo każdy ma okazję zadać pytanie zawodnikom, których zapraszamy na tzw. LAJFY, czyli transmisje na żywo. Absolutnie unikatowa formuła!

 

 

Niektóre z tych rozmów z zawodnikami możecie znaleźć także na YouTube:

Dlaczego postanowiliśmy zaprezentować się na Patronite? Przede wszystkim dlatego, aby móc się profesjonalizować: wyjeżdżać na bardziej odległe gale UFC, niż tylko te w Londynie czy Hamburgu oraz doskonalić zaplecze sprzętowe, żeby nasze materiały były coraz lepsze! POMOŻECIE? :)

 

Cele Autora

Wyjazdy na zagraniczne gale UFC
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 150 zł brakuje
23%
Jako redakcja mamy spore ambicje związane z rozwojem. Nie chcemy wiecznie przetwarzać newsów i wywiadów z zagranicznych portali. Chcemy takie materiały tworzyć sami! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać Wam wieści z pierwszej ręki o gwiazdach organizacji z całego świata: mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, mamy wiedzę o MMA, jesteśmy pracowici i nie boimy się wyzwań. Wstrzymuje nas wyłącznie brak wystarczających funduszy na wyjazdy!

I tu zwracamy się do Was, Drodzy Patroni. Chcielibyśmy jeździć nie tylko na europejskie gale UFC, ale w niedalekiej przyszłości także na wydarzenia innych organizacji, odbywające się na naszym kontynencie. A potem... potem marzy nam się robienie wywiadów ramię w ramię z Brettem Okamoto i Arielem Helwanim na numerowanych galach w Stanach. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?

Obliczyliśmy, iż stałe wsparcie redakcji w wysokości min. 1500 zł miesięcznie zapewni nam możliwość bezpośredniego relacjonowania wydarzeń MMA ze świata. Dzięki Wam w tym roku byliśmy już na galach UFC w Pradze, Londynie oraz St. Petersburgu. Na naszym celowniku jest aktualnie wylot do USA na numerowaną galę UFC z Polakiem/Polką na karcie walk!

Wyjazd na taką galę, to nie przelewki. Trzeba pokryć sporo kosztów. Nam zależy, aby każdorazowo sfinansować dla 2 reporterów:
- bilety lotnicze w obie strony;
- nocleg (3-4 dni, czyli od media day, przez ceremonię ważenia aż do samej gali);
- wizy jeśli zajdzie taka potrzeba
- transfery miejscowe;

Z każdego takiego wyjazdu gwarantujemy komplet materiałów, tak jak wyglądalo to do tej pory + napisy do wywiadów z głównymi postaciami danej gali/gośćmi specjalnymi.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora InTheCage.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Cezar Skawski
Cezar Skawski
50 zł
Marek Kot
Marek Kot
100 zł
Anonimowy patron
10 zł
Dawid Drozdowski
Dawid Drozdowski
10 zł
Paweł Dołęga
Paweł Dołęga
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.