InTheCage.pl

W Patronite od 12.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 351

liczba Patronów: 275

18 patronów
310 zł miesięcznie
3 285 zł łącznie

Wyjazdy na zagraniczne gale UFC, ACA, Bellator

1 500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

1 190 zł

brakuje

Jako redakcja mamy spore ambicje związane z rozwojem. Nie chcemy wiecznie przetwarzać newsów i wywiadów z zagranicznych portali. Chcemy takie materiały tworzyć sami! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby dostarczać Wam wieści z pierwszej ręki o gwiazdach organizacji z całego świata: mówimy po angielsku, niemiecku, francusku, mamy wiedzę o MMA, jesteśmy pracowici i nie boimy się wyzwań. Wstrzymuje nas wyłącznie brak wystarczających funduszy na wyjazdy!

I tu zwracamy się do Was, Drodzy Patroni. Chcielibyśmy jeździć nie tylko na europejskie gale UFC, ale w niedalekiej przyszłości także na wydarzenia innych organizacji, odbywające się na naszym kontynencie. A potem... potem marzy nam się robienie wywiadów ramię w ramię z Brettem Okamoto i Arielem Helwanim na numerowanych galach w Stanach. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii?

Obliczyliśmy, iż stałe wsparcie redakcji w wysokości min. 1500 zł miesięcznie zapewni nam możliwość bezpośredniego relacjonowania wydarzeń MMA ze świata. Dzięki Wam w tym roku byliśmy już na galach UFC w Pradze, Londynie oraz St. Petersburgu. Na naszym celowniku są także europejskie wydarzenia spod szyldu ACA.

Wyjazd na taką galę, to nie przelewki. Trzeba pokryć sporo kosztów. Nam zależy, aby każdorazowo sfinansować dla 2 reporterów:
- bilety lotnicze w obie strony;
- nocleg (3-4 dni, czyli od media day, przez ceremonię ważenia aż do samej gali);
- wizy do takich państw, jak Rosja;
- transfery miejscowe;
- diety.

Przypominamy, że nasi reporterzy nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę, zatem staramy się pokryć wszelkie koszty takich wyjazdów, aby nie musieli już nic do nich dokładać.

Z każdego takiego wyjazdu gwarantujemy "przywiezienie" wywiadów, materiałów wideo, newsów o zagranicznych gwiazdach MMA.
Zostań Patronem