Avatar użytkownika

Instytut Praw Migrantów

0
patronów
0 
miesięcznie
230 
łącznie
0
patronów
0 zł 230 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zł/miesiąc lub koszt 2 batoników
Cieszymy się, że dołączyłeś do grona osób, wspierających działalność Fundacji Ukraina! Dzięki Twojej pomocy możemy rozwijać nowe społecznie ważne inicjatywy i zaoferować pomoc w integracji i adaptacji jeszcze większej liczbie migrantów w Polsce. Przekazujemy Ci serdeczne podziękowanie od całego zespołu
10 zł miesięcznie
10 zł/miesiąc lub koszt kubku kawy
Serdecznie witamy w gronie osób, wspierających działalność Fundacji Ukraina! Dzięki Twojej pomocy możemy rozwijać nowe społecznie ważne inicjatywy, zaoferować pomoc w integracji i adaptacji jeszcze większej liczbie migrantów w Polsce i nawet zakupić nowy sprzęt biurowy dla naszych pracowników, który pozwoli szybciej i skuteczniej obsługiwać odwiedzających naszą siedzibę migrantów. Wybierając tę opcję wsparcia, również dostaniesz od nas stickery jako podziękowanie od całego zespołu!
25 zł miesięcznie
25 zł/ miesiąc lub koszt nowej koszulki
Miło Cię widzieć w gronie osób, które wspierają działalność i popierają wartości Fundacji Ukraina! Dzięki Twojej pomocy możemy rozwijać nowe społecznie ważne inicjatywy, zaoferować pomoc w integracji i adaptacji jeszcze większej liczbie migrantów w Polsce, zakupić nowy sprzęt biurowy, a także niezbędny sprzęt techniczny. To zdecydowanie wpłynie na jakość naszego kontentu i pozwoli nam tworzyć jeszcze więcej atrakcyjnych audio i wideo materiałów, jakie udostępnimy w sieci dla osób, które nie mają możliwości trafić do naszej siedziby. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje wsparcie i chcemy Ci wysłać autorski notes oraz długopis FU od nas!
50 zł miesięcznie
50 zł miesięcznie lub koszt dużej pizzy - jesteś naszym bohaterem, cieszymy się, że popierasz nasze cele i wartości wspierając działalność Fundacji Ukraina! Dzięki Twojej pomocy możemy rozwijać nowe społecznie ważne inicjatywy, zaoferować pomoc w integracji i adaptacji jeszcze większej liczbie migrantów w Polsce, zakupić nowy sprzęt biurowy i techniczny i nawet zwiększyć ilość pomocnych drukowanych materiałów dla obcokrajowców, co pozwoli nam poszerzyć obszary działań. Serdecznie dziękujemy za docenianie naszej pracy. Poza tym, że przysługują Ci prezenty ze wszystkich powyższych progów, chcemy specjalnie dla Ciebie zrobić eko-torbę z autorskim dizajnem FU!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Instytut Praw Migrantów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Instytut Praw Migrantów (IPM) -nowa inicjatywa organizacji pozarządowej Fundacja Ukraina, która łączy społeczeństwo migrancko-polskie poprzez rzetelne udostępnienie usług najwyższej jakości bez żadnych uprzedzeń. W Instytucie przeprowadzamy konsultacje ogólne, prawne, z doradcą zawodowym oraz psych

Instytut Praw Migrantów (IPM) -nowa inicjatywa organizacji pozarządowej Fundacja Ukraina, która łączy społeczeństwo migrancko-polskie poprzez rzetelne udostępnienie usług najwyższej jakości bez żadnych uprzedzeń.  W Instytucie przeprowadzamy konsultacje ogólne, prawne, z doradcą zawodowym oraz psychologiem.

Naszą misją jest uświadomić migrantów o swoich prawach.

Podstawowym źródłem przychodu Instytutu Praw Migrantów jest budżet projektowy współfinansowany z budżetu Państwa oraz Funduszu Azylu, Migracji i Integracji. W 2021 roku udało nam się przeprowadzić 12800 konsultacji dla migrantów zamieszkających na Dolnym Śląsku.

Budżet projektowy jest przeznaczony wyłącznie na działania, które są określone w projekcie jako najbardziej niezbędne do pomocy w adaptacji i edukacji migrantów, poza tym główne dofinansowanie pozwala nam nie pobierać żadnych opłat za konsultacje specjalistyczne, które prowadzimy. 

Jako młody i ambitny zespół, chcemy poszerzać obręb naszych działań i realizować wiele poza projektowych inicjatyw, które ciągle kreujemy w swojej głowie ze względu na nowe potrzeby i wyzwania migrantów na Dolnym Śląsku oraz w całej Polsce. Chcemy mieć możliwość zamieszczać coraz więcej darmowej aktualnej informacji wysokiej jakości, jak filmiki, podcasty i materiały edukacyjne ze specjalistami. 

Pragniemy być pomocni nie tylko w trybie offline, ale również w trybie online, gdyż każdy pracownik Fundacji przez pryzmat swojego doświadczenia pracy z migrantami rozumie wartość aktualnej i nieodpłatnej informacji dla adaptacji oraz integracji w nowym społeczeństwie. Chcemy być dostępni dla coraz większej liczby migrantów, a przede wszystkim - chcemy udostępniać aktualną informację dla tych osób, którzy nie mają możliwości dotarcia do naszej siedziby ze względu na miejsce zamieszkania, pracę oraz inne powody. 

Jakie online działania udało się zrealizować do tej pory?

Pandemia koronawirusa zainspirowała zespół Instytutu Praw Migrntów do kreacji większej ilości zdalnego wsparcia dla jej odbiorców. Tylko w ciągu ostatnich miesięcy nagraliśmy 4 odcinki audycji radiowej "Stacja Migracja".

Na naszym YouTube także można znaleźć serię filmików z naszym prawnikiem i psychologiem, w których znajdziecie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania w sprawie codziennego życia migrantów w Polsce. 

 

Pomagając nam, wspierasz nie tylko zespół Fundacji Ukraina. Dołączasz również do kreacji niezależnej i otwartej platformy dla rozwoju, edukacji i ułatwienia codziennego życia wielokulturowej społeczności Dolnego Śląska i, w przyszłości, całej Polski. Pomóż nam poszerzyć swoją działalność by dotrzeć do jak największej liczby migrantów - razem potrafimy stworzyć harmonijną przyszłość naszego społeczeństwa!

Cele Autora

Poszerzenie działalności Fundacji online
  • 18 000 zł
  • 17 770 zł brakuje
1%
Dzięki takiej kwocie możemy realizować transmisje, lekcje internetowe oraz zajęcia nie tylko w trybie offline, ale również online - regularnie! Wchodzi w tą kwotę wynagrodzenie osób, prowadzących transmisje, zajęcia i lekcje, koszty produkcji wideo (wynajem sprzętu, montaż oraz wynagrodzenia realizatorów wideo). Z takim dodatkowym wsparciem możemy poszerzyć swoją działalność by dotrzeć do jak największej liczby migrantów, potrzebujących pomocy w Polsce!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Instytut Praw Migrantów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Artem Zozulia
Artem Zozulia
25 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.