Irmina Wolniak

W Patronite od 07.02.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1096

Liczba Patronów: 1204

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
347 miesięcznie
5 868 łącznie

Trochę oddechu dla Irminy

1 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

653 zł

brakuje

Tyle mniej więcej wynosi mnie obecnie miesięczna opłata za mieszkanie. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi...trochę zwolnić. Łączenie pracy zawodowej i rozwijanie profilu irmi.wol jest sporym wyzwaniem, kilka dni temu zorientowałam się, że odpisywanie na wiadomości zajęło mi ponad 1,5 godziny mojego czasu pracy - to był dla mnie jasny sygnał, że potrzebuję Waszego wsparcia. Skoro namawiam wszystkich do zwrócenia uwagi na swoje zdrowie emocjonalne i psychiczne, to czas, aby zadbać również o siebie. Ten próg pozwoli mi zwolnić tempo pracy zawodowej i skupić uwagę na dalszym i lepszym tworzeniu wartościowego contentu.

Zaczniemy robić podcast o tytule, który wybierzemy razem

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 153 zł

brakuje

Nagrywanie podcastu jest moim wielkim marzeniem, niby nic wielkiego i nic trudnego, ale jednak - jak coś robić, to robić to dobrze i porządnie. Marzy mi się nagrywanie regularne, ale póki co jestem zdania, że warto po prostu zacząć, nawet nieregularnie, nawet raz na miesiąc, może dwa. Marzę o rozmowach w których zagoszczą ludzie z różnych miejsc, kościołów i środowisk, w którym będziemy poruszali tematy codzienne i głębokie, ale również...zabawne! Aby to zrobić potrzebny mi jest czas i wasze wsparcie <3 Wierzę, że wkrótce będzie nas tutaj na tyle dużo, że uzbieramy tą kwotę nawet małymi cegiełkami i będziemy tworzyć ten podcast razem!

Przyspieszamy: Plany Czytania Biblii, kolejne LIVE'y, Duchowe Fiszki, plakaty i wiele innych

2 500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

2 153 zł

brakuje

Jak wiecie, mam wiele planów i pomysłów na nadchodzące miesiące, jednak doba dla każdego ma tylko 24 godziny. Jeśli uda nam się osiągnąć ten cel, moje prace nad materiałami dla Was mocno przyspieszą - wrócą cykliczne lajwy z gośćmi, będę mogła też znacznie szybciej rozpocząć pracę nad między innymi: kolejną edycją Duchowych Fiszek (w planach Fiszki o emocjach i dla par) ponieważ nie będzie już to aż tak zależne od mojej pracy zawodowej. W kolejce czekają też Zdrowe Emocjonalnie Plany Czytania Biblii, które chciałabym wydawać cyklicznie oraz wyjątkowe plakaty, które mam nadzieję, że już niedługo ozdobią Wasze wnętrza.

Podcast regularny, odcinek co tydzień + bonusy

3 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

3 153 zł

brakuje

Jeśli będę w stanie otrzymać od Was stałe wsparcie w tej wysokości, będę mogła poświęcić spory kawał mojego etatu na pracę nad profilem, a co za tym idzie - regularny podcast stanie się czymś realnym! Czekam na ten dzień z niecierpliwością <3
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Zuzanna Smolarczyk
Zuzanna Smolarczyk
Próg: 10 zł
Daria Kajewskaq
Daria Kajewskaq
Próg: 99 zł
Alina Żydek
Alina Żydek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 129 zł
Anonimowy patron
Próg: 49 zł