Italyolo

W Patronite od 06.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 676

Liczba Patronów: 488

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
573 miesięcznie
9 779 łącznie
Italyolo Nauka Włoskiego - kanał yt i strona do nauki włoskiego założona i prowadzona przez italianistkę z wykształcenia i pasji - Paulinę Więzik.

O Autorze

 

Ciao a tutti! Co to jest ItalYOLO? Nazwa kojarzy się z Italią - i słusznie - oraz z YOLO - You Only Live Once. "Raz się żyje!" - powiedziałam sobie zwalniając się z krakowskiego liceum i dwóch szkół językowych, w których uczyłam włoskiego. Założyłam działalność, zaczęłam uczyć i prowadzić warsztaty na własny rachunek i zamarzyłam o własnym kanale na youtube. "Czemu uczyć się mają ze mną tylko wybrani? Niech uczą się wszyscy!" - gdy 3 lata temu w Rzymie nieudolnie montowałam sama pierwszy odcinek Kursu Włoskiego z ItalYOLO, nie sądziłam, że dziś będę miała prawie 9 tysięcy subskrybentów i setki zadowolonych uczniów. Nie sądziłam też, że nauczę się sama dobrze nagrywać i montować video. Jak widać, chcieć to móc.

W pracy nad kanałem łączę wszystkie moje umiejętności: talent do nauczania, biegłą znajomość do włoskiego i miłość do tego języka, skromny talencik aktorski i przyjemny głos (który czasem możecie usłyszeć w reklamach tv).

Moim marzeniem jest publikować treści do nauki raz w tygodniu, za darmo i dostępne dla wszystkich i tak dzielić się moją pasją i talentem ze wszystkimi italomaniakami w Polsce. Każda pasja wymaga jednak nakładów finansowych i poświęceń - gdy jest się równocześnie mamą 15-miesięcznego brzdąca, znalezienie czasu na coś, co nie przynosi od razu dochodu, jest trudne, a czasem graniczy z cudem. Na szczęście z pomocą przychodzą patroni - czyli wy! Liczę na Was gorąco. Nawet najmniejsza pomoc to dla mnie motywacja do działania, dzięki! 

 

Nauka Włoskiego - kanał i strona do nauki języka włoskiego. Darmowe lekcje online na youtube, darmowe ćwiczenia na stronie www.italyolo.pl - to kontent, z którego obecnie korzystają tysiące osób w Polsce uczących się włoskiego. Wszystko od początku do końca tworzone jest przez jedną osobę - Paulinę Więzik, italianistkę z Krakowa, która 3 lata temu stwierdziła, że czas dać się poznać szerszej publice, bo doba jest za krótka, by nauczyć włoskiego całą Polskę. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika