Jak To daleko

W Patronite od 25.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1150

Liczba Patronów: 1047

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
255 miesięcznie
6 040 łącznie
Hulajnogą i autostopem z Polski do Chin, później do Pakistanu, a później przez całą Afrykę. W podróżach jestem blisko lokalnych ludzi. Od kilku lat tworzę Projekt JAK TO DALEKO, gdzie opowiadam historie przywiezione ze świata. Wydałem 2 książki. Ludzie mówią, że moje filmy na YouTube ich inspirują.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Tomasz Jakimiuk autor Projektu JAK TO DALEKO. Pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu. A w życiu nie wierzę w przypadki. JAK TO DALEKO to nie przypadek, urodził się wraz ze mną i pochodzi od mojego nazwiska i imienia - JAKimiuk TOmasz.

Jeśli masz chęć przeczytać o mnie więcej to zapraszam na mojego bloga, gdzie również znajdziesz całą masę praktycznych artykułów o podróżowaniu.

Podczas swoich podróży staram się być blisko lokalnych. W swoich materiałach opowiadam o świecie i historiach napotkanych ludzi. Moim głównym środkiem transportu jest: autostop, hulajnoga i piesze wędrówki. Na kanale YouTube znajdziesz 4 serie, które zrealizowałem: 

 1. Hulajnogą i autostopem z Polski do Chin
 2. Hulajnogą i autostopem z Polski do Pakistanu
 3. Hulajnogą i autostopem z północy na południe Afryki
 4. Pakistan - blisko lokalnych ludzi


Zatrudnij mnie, żebym mógł kontynuować projekt JAK TO DALEKO.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Sypek
Katarzyna Sypek
Próg: 20 zł
Marcin Kahlo
Marcin Kahlo
Próg: 100 zł
GosiaConda
GosiaConda
Próg: 10 zł
Marek Mazek
Marek Mazek
Próg: 30 zł
Oskar Nadolny
Oskar Nadolny
Próg: 5 zł
Fobos
Fobos
Próg: 10 zł