Avatar użytkownika

JAK TO DALEKO

77
patronów
2 390 
miesięcznie
77
patronów
2 390 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Tyle mniej więcej płacę, żeby wydostać się z miasta na wylotówkę. To właśnie tam zaczynają się najciekawsze przygody, które oglądasz we vlogach. W podzięce zostawiam wdzięczność i serdecznie zapraszam na nowe odcinki.

(Próg bez nagród)
20 zł miesięcznie
Za dwie dychy kupię bilet do muzeum, żeby dowiedzieć się więcej o miejscu, które odwiedzam. Dzięki temu Ty podczas oglądania vloga będziesz mieć wszystkie ciekawostki i historie w pigułce. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam.
30 zł miesięcznie
Za taki pieniądz udam się do lokalnej knajpy i zjem syty posiłek. Do tego domówię kawę. Pełny brzuch, równa się szczęśliwy Kierownik. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam oraz KOD RABATOWY na 20% do sklepu JAK TO DALEKO.
100 zł miesięcznie
Tyle kosztuje najtańsza wiza turystyczna, gdzieś w Azji. To dobry początek na rozpoczęcie nowej serii filmów. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam, KOD RABATOWY na 20% do sklepu JAK TO DALEKO, PORADNIKI VIDEO o pakowaniu plecaka w podróż oraz ODPOWIEDZI na Twoje pytania za pośrednictwem email.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora JAK TO DALEKO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Program podróżniczy YouTube JAK TO DALEKO. Prowadzący Tomasz Jakimiuk, posiadający paszport z Podlasia.

≽^•⩊•^≼

JEŚLI TU JESTEŚ TO ZNAK, ŻE SZUKASZ SPOSOBU NA WSPARCIE MOJEJ ROBOTY

Czołem! Nawet nie wiesz, jakie to miłe i motywujące. Dzięki Twojemu wsparciu mogę realizować i pokazywać na YouTube mało turystyczne kraje, m.in. Afganistan, Irak, Pakistan, Liberię, Sierra Leone, Sudan, etc. Każda złotówka z Patronite jest zostawiana w krajach, które odwiedzam. Finalnie z tych "odwiedzin" powstaje od kilku do kilkunastu odcinków z jednego kraju.

꩜꩜꩜

TOMASZ JAKIMIUK - Autor JAK TO DALEKO Tomasz Jakimiuk - autor JAK TO DALEKO

 

꩜꩜꩜

CO UDAŁO SIĘ DO TEJ PORY DZIĘKI WSPARCIU?

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zrealizować ponad 30+ serii (ponad 600 odcinków) na kanale Youtube JAK TO DALEKO. Były to projekty niekiedy szalone - Hulajnogą i autostopem z północy na południe Afryki czy z Polski do Chin. Niekiedy bardzo niebezpieczne i niepewne, np. Liberia czy Afganistan. A często jak wiecie tysiące kilometrów od Polski, trafiam na naszych rodaków, którzy opowiadają o "nowym kraju", który stał się ich domem.

 

Afganistan z JAK TO DALEKO Afganistan z JAK TO DALEKO

 

꩜꩜꩜

NA CO PÓJDĄ PIENIĄDZE Z PATRONITE?

  • Sprzętu do podróży - plecak, śpiwór, materac, namiot, ubrania, etc.
  • Sprzęt do nagrywania i montażu - komputer, dyski, karty pamięci, kamera, ładowarki, baterie, licencje programów, etc.
  • Koszty podróży - wizy, przeloty, pozwolenia, noclegi, jedzenie, transport lokalny, etc.
  • Czas Kierownika - jeden odcinek, który oglądacie niekiedy wymaga nawet 7 dni pracy, abyście mogli go zobaczyć. Przy normalnej pracy, nie da się tego pogodzić przy tworzenia filmów z mało turystycznych krajów.

 

Tomasz Jakimiuk - nocleg pod namiotem w Kazachstanie Gdzieś na stepie w Kazachstanie

 

꩜꩜꩜

੯‧̀͡⬮  "Czarki i Pulpety są wszędzie"  ≽^•⩊•^≼
Jeśli to rozumiesz to oznacza, że jesteś stałym Widzem na kanale JAK TO DALEKO. Cieszy to moje kierownicze serce. A jeśli nie rozumiesz, to nie martw się. Po kilku odcinkach złapiesz język używany na kanale i staniesz się częścią empatycznej, otwartej na świat i szalenie ciepłej - Społeczności JAK TO DALEKO.

Cele Autora

Podróżniczy początek
  • 1 759 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Nie mieszkam w pałacu, nie jeżdżę Betlejem, nie jem homarów. To nie mój styl. Każda złotówka sprawia, że podróż staje się bogatsza w doświadczenia, którymi dziele się na filmach.
Podróżnik pełną gębą
  • 5 059 zł miesięcznie
  • 2 669 zł brakuje
47%
Homary, pałace i jazda Betlejem to wciąż nie dla mnie. Nie będzie na to czasu. Ruszam w drogę i realizuje kolejne serie filmów, bez zastanawiania się skąd wezmę pieniądze na wizy, sprzęt i przetrwanie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora JAK TO DALEKO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dawid Bała
Dawid Bała
20 zł
Małgorzata Matraszek
Małgorzata Matraszek
50 zł
Julia Glowacki
Julia Glowacki
100 zł
Tomasz Czmyr
Tomasz Czmyr
20 zł
drops drops
drops drops
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.