Avatar użytkownika

JAK TO DALEKO

63
patronów
1 750 
miesięcznie
63
patronów
1 750 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Tyle mniej więcej płacę, żeby wydostać się z miasta na wylotówkę. To właśnie tam zaczynają się najciekawsze przygody, które oglądasz we vlogach.
20 zł miesięcznie
Za dwie dychy kupię bilet do muzeum, żeby dowiedzieć się więcej o miejscu, które odwiedzam. Dzięki temu Ty podczas oglądania vloga będziesz mieć wszystkie ciekawostki i historie w pigułce. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam.
30 zł miesięcznie
Za taki pieniądz udam się do lokalnej knajpy i zjem syty posiłek. Do tego domówię kawę. Pełny brzuch, równa się szczęśliwy Kierownik. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam oraz KOD RABATOWY na 20% do sklepu JAK TO DALEKO.
50 zł miesięcznie
Kiedy pada i wieje wiatr za ten pieniądz znajdę nocleg w lokalnym hoteliku. Przy okazji naładuje baterie do kamery, którą kręcę filmy. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam, KOD RABATOWY na 20% do sklepu JAK TO DALEKO oraz PORADNIKI VIDEO o pakowaniu plecaka w podróż.
100 zł miesięcznie
Tyle kosztuje najtańsza wiza turystyczna, gdzieś w Azji. To dobry początek na rozpoczęcie nowej serii filmów. W podzięce dorzucam aktualną LISTĘ SPRZĘTU (sprzęt, www, aplikacje, programy), których używam, KOD RABATOWY na 20% do sklepu JAK TO DALEKO, PORADNIKI VIDEO o pakowaniu plecaka w podróż oraz ODPOWIEDZI na Twoje pytania za pośrednictwem email.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora JAK TO DALEKO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Program podróżniczy JAK TO DALEKO. Prowadzący Tomasz Jakimiuk z Podlasia.

Cześć! Z tej strony Tomasz Jakimiuk autor Programu podróżniczego JAK TO DALEKO. Pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu - Siemiatycze. A w życiu nie wierzę w przypadki.

Jeśli masz chęć przeczytać o mnie więcej, to zapraszam tutaj: Kim jest Tomasz Jakimiuk?

 

꩜ Do tej pory udało się zrealizować kilkanaście serii z różnych stron świata, a wszystko dzięki wsparciu Widzów. Na kanale znajdziesz wszystkie serie chronologicznie poukładane, co ułatwi ich obejrzenie. Poniżej dziele się kilkoma, które przypadły Widzom do gustu:

1. JAK TO DALEKO w Pakistanie

2. JAK TO DALEKO w Iraku

3. JAK TO DALEKO w Indiach

4. JAK TO DALEKO w Bangladeszu

5. JAK TO DALEKO w Afryce

6. JAK TO DALEKO w Kambodży

 

꩜ Na co zostaną przeznaczone dolary od Patronów:

  • Zakup sprzętu niezbędnego do podróży (plecak, ubrania, śpiwór, mata do spania, namiot, etc.).
  • Zakup sprzętu do nagrywania i montażu odcinków (komputer, dyski ssd i hdd, karty pamięci, kamera, ładowarki, etc.).
  • Koszty związane z samą podróżą (wizy, przeloty, pozwolenia, hostele, jedzenie na miejscu, transport lokalny, etc.).
  • Czas Kierownika (niekiedy, żeby zrobić 1 odcinek muszę poświęcić 2-3 dni, do tego montaż. Przy normalnej pracy, nie da się pogodzić tworzenia filmów z różnych krajów). 

Cele Autora

Podróżniczy początek
  • 1 759 zł miesięcznie
  • 9 zł brakuje
99%
Nie mieszkam w pałacu, nie jeżdżę Betlejem, nie jem homarów. To nie mój styl. Każda złotówka sprawia, że podróż staje się bogatsza w doświadczenia, którymi dziele się na filmach.
Podróżnik pełną gębą
  • 5 059 zł miesięcznie
  • 3 309 zł brakuje
34%
Homary, pałace i jazda Betlejem to wciąż nie dla mnie. Nie będzie na to czasu. Ruszam w drogę i realizuje kolejne serie filmów, bez zastanawiania się skąd wezmę pieniądze na wizy, sprzęt i przetrwanie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora JAK TO DALEKO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Sadowska
Anna Sadowska
10 zł
Paweł Bogucewicz
Paweł Bogucewicz
30 zł
Noreck Kos
Noreck Kos
10 zł
Maria Dakowicz
Maria Dakowicz
50 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.