Jak To daleko

W Patronite od 02.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 982

liczba Patronów: 1041

2 patronów
30 zł miesięcznie
1 820 zł łącznie

Oddać się pasji i mieć za co żyć!

2 900 zł

62%

osiągnięto

1 080 zł

brakuje

Wszystko co publikuję w sieci - wpisy praktyczne, recenzje sprzętu, historie z podróży, zdjęcia, filmy na YouTube, które zostały wyświetlone ponad 413 000 razy! SĄ ZA DARMO! Poświęcam swój czas, umiejętności, zapał, żeby pokazać Ci kawałek świata. Wielokrotnie słyszę, że to co robię jest inspirujące. Takie słowa cieszą serce! Rzeczywistość jednak jest jaka jest i za coś trzeba funkcjonować. Wciąż się rozwijam i działam, co sprawia, że materiały, które docierają do Ciebie są coraz lepsze. Pomóż mi, żeby było jeszcze lepiej! Te pieniądze zostaną poświęcone na potrzeby najważniejsze - nocleg, jedzenie, rachunki, licencje do oprogramowania, etc.

Podróż sponsorowana przez EKIPĘ!

10 000 zł

18%

osiągnięto

8 180 zł

brakuje

Jesteśmy EKIPĄ! Każda podróż jest niepowtarzalna! Jeśli uda nam się zebrać, aż tyle hajsu to jadę w podróż, gdzie Patroni, będą głównymi sponsorami! W filmach na YT z tej podróży wymienię każdego patrona i podziękuję za wsparcie.

NOWA HULAJNOGA na podróż, która trafi do Domu Dziecka!

900 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Swoją hulajnogę zostawiłem w pakistańskim Domu Dziecka. Podróżując po tym rejonie świata odnosiłem wrażenie, że ten jednoślad jest niedoścignionym marzeniem większości dzieci na ulicy, które mnie widziały i podbiegały, żeby spróbować swoich sił w jeździe. Nowa SOLIDNA hulajnoga posłuży w poruszaniu się podczas nowej szalonej podróży, a w trakcie zostawię ją w którymś z domów dziecka - taki NASZ WSPÓLNY prezent, który dostarczę osobiście. ❤ Pomożesz? Dziękuję! :)