Avatar użytkownika

Jan Garbacz

14
patronów
400 
miesięcznie
14 085 
łącznie
14
patronów
400 zł 14 085 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
10zł Miło mi, że poświęciłeś banknot z podobizną Mieszka I na rozwój kanału. Dostaję namacalny dowód tego, że cenisz prezentowane przeze mnie treści, również materialnie.
Bardzo dziękuję
15 zł miesięcznie
Poświęciłeś równowartość paczki papierosów, dzięki temu będziesz zdrowszy a zamiast palenia będziesz mógł obejrzeć ciekawy (mam nadzieję) kontent, który jest zdecydowanie zdrowszy bo przecież nie będziesz musiał wąchać spalin samochodów które pokazuję.

Dziękuję!
50 zł miesięcznie
Banknot z Kazimierzem Wielkim który zastał Polskę drewnianą a zostawił murowaną w podobnym stopniu przemieni mój kanał. Ta kwota pomoże mi w zakupie i serwisie sprzętu dzięki czemu będziecie mogli jeszcze dokładniej obejrzeć prezentowane auta.

Dziękuję!
105 zł miesięcznie
Wybierz 105 zł
8 dostępnych miejsc
Czyli tyle ile w nazwie ma moja Syrena :) To piękny gest i dowód, że bardzo podoba Ci się moja twórczość.

Jeżeli przeznaczyłeś taką kwotę na wsparcie mojej skromnej twórczości to zapraszam Cię na spotkanie i przejażdżkę (w sezonie bez soli) jednym z moich klasyków po Stalowej Woli w roli pasażera. Jeśli będziesz moim patronem przez co najmniej 3 miesiące.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jan Garbacz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał poświęcony klasycznej motoryzacji, na którym możecie zobaczyć czym różni się włoski Fiat 125 od polskiego, dowiedzieć się dlaczego przełomowe NSU RO-80 okazało się gwoździem do trumny swojej marki lub powspominać Syrenę czy Wartburga.
U mnie zobaczycie co tydzień coś starego !

Drodzy Widzowie,

Motoryzacją, zwłaszcza zabytkową interesuję się od dziecka, już wtedy pochłaniałem książki i gazety poświęcone tej tematyce, zbierałem prospekty i wszystko co związane jest z samochodami a w wieku 14 lat kupiłem Syrenę 105L którą mam do tej pory.

Od września 2019 roku swoją wiedzą i pasją dzielę się z wami na You Tube, na kanale firmowanym moim imieniem i nazwiskiem poświęconym klasycznej motoryzacji. Co tydzień pokazuję wam na nim zabytkowe albo prawie zabytkowe samochody w formie kilkunastominutowych filmików. Zrobiłem ich już ponad 60.  Mogliście już zobaczyć prototypową Syrenę Laminat, Zaporożca 968A, unikatowego Humbera Super Snipe czy rzadkie NSU RO-80. Pokazywałem też różnice między polskim a włoskim Fiatem 125 a także przed jakim wyborem stawali ludzie w latach 90. chcący kupić auto rodzinne.

Każdy jednak taki wyjazd to koszty dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do Was, moich widzów abyśmy mogli jeszcze częściej delektować takimi perełkami. Wasze wsparcie pomoże mi także ulepszyć stronę techniczną filmików, a może nawet zrobić cykl o remoncie unikatowej Tatry 613 ?

Cele Autora

Utrzymanie i rozwój kanału
  • 3 300 zł miesięcznie
  • 2 900 zł brakuje
12%
Drodzy Widzowie !

Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie i chwilę czasu którą poświeciliście aby się tu znaleźć.
Czas jest bezcenny, nie da się go kupić. Ale można go sobie umilić oglądając filmiki o naszych kochanych klasykach :D
Aby te klasyki były coraz ciekawsze i lepiej pokazane, tak byście mieli poczucie, że się nimi przejechaliście potrzebne mi Wasze wsparcie. Całodzienne a bywa, że i kilkudniowe wyjazdy aby nakręcić ciekawe klasyki niestety kosztują, paliwo, jedzenie czasem nocleg.
Fajnie byłoby też uzupełnić sprzęt i kupić na początek chociażby bezprzewodowy mikrofon który zapewni dobry dźwięk i większa swobodę ruchów.
Wiem, że pieniądze nie rosną na drzewach ale jeśli zechcecie mi pomóc to sądzę, że mój kanał jak drzewo zaowocuje jeszcze lepszymi treściami i formą ich podania.
Pomożecie ?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jan Garbacz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Garbacz
Piotr Garbacz
50 zł
Piotr Romaniuk
Piotr Romaniuk
15 zł
Edward Gajerski
Edward Gajerski
15 zł
Wojciech Zalewski
Wojciech Zalewski
10 zł
Piotr Soszyński
Piotr Soszyński
105 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.