Jan Garbacz

W Patronite od 21.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1110

Liczba Patronów: 1039

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
310 miesięcznie
8 080 łącznie
Kanał poświęcony klasycznej motoryzacji, na którym możecie zobaczyć czym różni się włoski Fiat 125 od polskiego, dowiedzieć się dlaczego przełomowe NSU RO-80 okazało się gwoździem do trumny swojej marki lub powspominać Syrenę czy Wartburga. U mnie zobaczycie co tydzień coś starego !

O Autorze

Drodzy Widzowie,

Motoryzacją, zwłaszcza zabytkową interesuję się od dziecka, już wtedy pochłaniałem książki i gazety poświęcone tej tematyce, zbierałem prospekty i wszystko co związane jest z samochodami a w wieku 14 lat kupiłem Syrenę 105L którą mam do tej pory.

Od września 2019 roku swoją wiedzą i pasją dzielę się z wami na You Tube, na kanale firmowanym moim imieniem i nazwiskiem poświęconym klasycznej motoryzacji. Co tydzień pokazuję wam na nim zabytkowe albo prawie zabytkowe samochody w formie kilkunastominutowych filmików. Zrobiłem ich już ponad 60.  Mogliście już zobaczyć prototypową Syrenę Laminat, Zaporożca 968A, unikatowego Humbera Super Snipe czy rzadkie NSU RO-80. Pokazywałem też różnice między polskim a włoskim Fiatem 125 a także przed jakim wyborem stawali ludzie w latach 90. chcący kupić auto rodzinne.

Każdy jednak taki wyjazd to koszty dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do Was, moich widzów abyśmy mogli jeszcze częściej delektować takimi perełkami. Wasze wsparcie pomoże mi także ulepszyć stronę techniczną filmików, a może nawet zrobić cykl o remoncie unikatowej Tatry 613 ?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Pyzara
Marcin Pyzara
Próg: 15 zł
Piotr Garbacz
Piotr Garbacz
Próg: 50 zł
Wojciech Zalewski
Wojciech Zalewski
Próg: 10 zł
Piotr Sternowski
Piotr Sternowski
Próg: 10 zł
Łukasz Pokrywka
Łukasz Pokrywka
Próg: 15 zł
Tomasz Wojtkowiak
Tomasz Wojtkowiak
Próg: 15 zł