Maciej Janiszewski. Filmy historyczne

W Patronite od 01.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2672

Liczba Patronów: 2735

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
20 łącznie

Film dokumentalny "Fałszerze"

22 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

21 980 zł

brakuje

Czy można wyprodukować antyki? Dlaczego je robię ? Bo jest ich brak na rynku" - A. odpowiada w rozmowie. Niesamowity film opowiadajacy o tworzeniu antyków ze współczesnych przedmiotów. Wybieramy się w podróż z fałszerzem i kupujemy przedmioty, które przerabiamy na antyki a potem staramy się je wycenić i sprzedać. Film niebywale barwny i zabawny, który pokazuje jak funkcjonuje podziemie fałszerzy.

Film "5 miłosnych pokoi Adolfa H."

35 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

34 980 zł

brakuje

Produkcja filmu dokumentalnego opowiadająca 5 kochankach Adolfa Hitlera i ich tajemniczych śmierciach samobójczych. Dzięki Państwa wsparciu będę mógł rozpocząć produkcję filmu i przeprowadzić wywiady z czołowymi ekspertami z zagranicy. Film w 40 procentach zostanie sfabularyzowany a role zostaną odegrane przez czołowych polskich aktorów. Postaram się również o dofinansowanie projektu z instytyucji Państwowych takich jak Polski Instytut Sztuki Filmowej by był jeszcze lepszy! . Pozyskam również dostęp do największych światowych archiwów i obiecuje Państwu dobry sensacyjny dokument fabularyzowany.

Film fabularno dokumentalny "Jak ukraść U-boota"

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 980 zł

brakuje

"Jak ukraść U-boota" - film fabularno - dokumentalny opowiadający o uprowadzeniu łodzi podwodnej i ucieczka nią do Szwecji. Historia dwóch braci a w tle, sensacja, zabójstwa, sex i marzenia o lepszym jutro. Wielki projekt i jeszcze większa satysfakcja jeśli uda się go zrealizować, bo jednym z bohaterów jest mój dziadek. Zaufaj mi to wspaniała historia a ja ją opiwiem emocjonalnie i profesionalnie ;)
Najnowsi Patroni
Katarzyna Rychłowska
Katarzyna Rychłowska
Próg: 20 zł