Strefa Patrona:

21

patronów

425 zł

miesięcznie

17955 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
134
miesięczne wsparcie
120
liczba patronów

  Od lat prowadzę kanał na YouTube i jeśli tu trafiłeś to najpewniej doskonale o tym wiesz. To co robię sprawia mi masę satysfakcji i będę moją działalność prowadził tak długo jak się tylko da.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
21 %
100%
osiągnięto 21%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1575 zł
Narzędzie do komunikacji
Po osiągnięciu tego progu planuję uruchomić spersonalizowane narzędzie do komunikacji z widzami. Potrzebuję takiego miejsca, w którym będę mógł wysłać wiadomość do swoich widzów i każdy zainteresowany będzie w stanie ją bez problemu znaleźć. Mam serdecznie dosyć popularnych mediów społecznościowych, w których to portal decyduje do ilu widzów dotrze moja informacja. To tutaj będę informował o swoich planach, nagraniach, seriach, czasach publikacji, a jeśli coś pójdzie nie tak, to także tutaj będę mógł spokojnie o tym powiedzieć.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5575 zł
Kurs dla początkujących YouTuberów
Ta kwota umożliwi mi zorganizowanie pierwszych kursów we Wrocławiu. Planów i pomysłów mam sporo, ale przede wszystkim chciałbym popracować z ludźmi, którzy mają podstawową wiedzę w zakresie tworzenia filmów i chcieliby się dowiedzieć jak tę wiedzę wykorzystać na YouTube. Mają pomysły, ale chcieliby je dopracować. Realizują już coś, ale nie do końca się to sprawdza. Miałem na YouTube tyle sukcesów i tyle porażek, że nieźle potrafię ocenić jaki plan warto kontynuować, a jaki trzeba zmienić.
Kursy chciałbym organizować w postaci dwudniowej (najpewniej w trakcie weekendów) raz w miesiącu, dla grupy 20-30 osób. Tak żeby móc popracować ze wszystkim, ale też z każdym indywidualnie.
Stałym punktem takiego kursu będą także spotkania z widzami, realizowane najpewniej wieczorem, po zajęciach. Zatem jeśli nie interesuje Cię sam kurs, a jesteś po prostu widzem, który chce mnie wesprzeć, a przy okazji może gdzieś spotkać, zrobić wspólne zdjęcie, czy wymienić parę słów, to tutaj możesz mieć świetną okazję.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 9000 zł miesięcznie
brakuje 8575 zł
Kursy w różnych miastach Polski
Byłoby świetnie, gdybym mógł zmieniać miasta w których prowadzę spotkania z twórcami. Taki budżet mi na to pozwoli. Zatem nie tylko Wrocław, ale i Warszawa, Gdańsk, Kraków plus cała masa innych miejsc, w których trafi się wystarczająco dużo chętnych.
Tak jak w przypadku Wrocławia, spotkania z widzami z innych miast byłyby stałym punktem programu.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 14575 zł
Stypendia dla młodych twórców
Po przekroczeniu tego progu, będę w stanie samodzielnie ufundować stypendia dla początkujących twórców, ale oprócz tego będę również poszukiwał zewnętrznych sponsorów. Fundowanie stypendiów wiąże się nie tylko z przyznawaniem określonych kwot, ale również z kontrolą prawną i podatkową nad całym przedsięwzięciem. Stypendia są dla mnie najważniejszym celem. Jeśli dzięki temu pojawią się nowi ambitni twórcy i nowe ciekawe publikacje na YouTube, to będzie to niesamowite osiągnięcie.
Możliwość rozwijania i pokazywania swoich pasji w internecie, to jedna z najlepszych rzeczy jakie się przytrafiły w obecnych czasach. Oczywiście wszystko ma ciemne strony, ale ilość dobrych rzeczy jakie z tego wynikają jest nieoceniona. Jeżeli uda mi się w jakiś sposób wesprzeć internetową twórczość video i przyniesie to wymierne korzyści tak twórcom jak i widzom, to uznam że faktycznie dobrze wykorzystałem okazję jaką sam dostałem od swoich widzów.

O Autorze

Jestem Rock. Tak to się kiedyś przyjęło, że człowiek funkcjonował w sieci pod nickiem i u mnie tak jakoś zostało. Nazywam się Remigiusz Maciaszek, prowadzę od lat kanał na YouTube, który praktycznie od początku cieszy się mniejszą, lub większą popularnością. Nie próbuję być na siłę zabawny, bo nawet jakbym chciał to pewnie by mi nie wyszło. Jestem jaki jestem i choćbym chciał zmian w kilku kwestiach, to raczej nie ma na to szans. Stary pies, nowe sztuczki i te sprawy...

Przyznam, że długo zastanawiałem się nad tym na co mi patronat i wsparcie finansowe widzów, bo jak na razie radziłem sobie doskonale bez tego. Pieniądze jakie zarabiam na YouTube zaspakajają moje wszystkie potrzeby, pozwalają utrzymać rodzinę. Nagrywam bardzo dużo materiałów i pracuję regularnie. 

 

 

 

Pomyślałem sobie wtedy czy jest coś, co chciałbym jeszcze robić? Jakie mam ambicje, czy jest na YouTube coś co mógłbym osiągnąć? Może więcej widzów i większe wyświetlenia? Niespecjalnie. Po pierwsze na to nie potrzeba pieniędzy, a po drugie nie to mnie kręci. Tak naprawdę, oprócz nagrywania, kręcą mnie poradniki i dzielenie się wiedzą, którą zdobyłem przez lata. Pomaganie mniejszym i początkującym YouTuberom. Być może ktoś zwrócił uwagę na to, że bardzo często nagrywam z ludźmi, którzy nie osiągają na YouTube wybitnych wyników, ale mimo tego cholernie wzbogacają materiał, mają coś do powiedzenia i przeważnie bywaja szalenie zabawni. Wierzę że jest masa takich twórców, którzy mogliby sięgnąć dalej, gdyby tylko otrzymali jakąś pomoc, jakiś rozpęd na początek.

Pierwszy etap tego planu, to uruchomienie kursów, o których mówiłem już wiele razy, ale nigdy nie udało mi się ich zrealizować. Prowadzonych na żywo spotkań z twórcami, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o prowadzeniu i rozwijaniu kanału, o tym jak tworzyć filmy, jak się z tego utrzymać, jak współpracować z reklamodawcami. Trzymam w głowie ogromną masę wiedzy na ten temat i jak na razie nie bardzo mam okazję się nią dzielić. 

 

 

Uznałem, że to jest dobry kierunek i sprawa warta patronów. W drugim etapie chciałbym uzyskać możliwość fundowania stypendiów dla nowych twórców, takich którzy mają umiejętności i ambicje, by osiągnąć coś więcej, a potrzebują wsparcia, by choć na jakiś czas w pełni poświęcić się tworzeniu materiałów. Kiedy sam zaczynałem pracę na YouTubie byłem już dorosłym człowiekiem. Mogłem pozwolić sobie na tworzenie materiałów przez pół roku, zupełnie na nich nie zarabiając. Nie wydaje mi się, by każdego było na to dzisiaj stać. Chciałbym znaleźć takich ludzi. Być może przez kursy, być może bezpośrednio na YouTubie i zaoferować im pomoc, której sam bym pewnie potrzebował, gdyby nie kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności.

 

Na koniec jest jeszcze jeden powód, dla którego warto poszukać wsparcia, a w zasadzie dać Wam możliwość udzielania takiego wsparcia. Wiem, że jest wiele osób, które z sympatii, albo dla własnej satysfakcji szukają sposobu by mi jakoś pomagać, towarzyszyć trochę w tej YouTubowej pracy. Patronite może być prostym sposobem, by to robić. Czasami dlatego, że po prostu macie ochotę, czasami dlatego, że nie znosicie tych reklam na YouTube i nie potraficie się powstrzymać przed instalacją adblocka. Rozumiem to i nigdy w tej sprawie nie zgłaszałem pretensji. Pewnie mógłbym wyliczyć jeszcze kilka powodów, ale sami raczej wiecie lepiej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 5
Dzięki za wsparcie. Przybijam Ci pjone przy pierwszej możliwej okazji!

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 9
Za dychę można kupić masę małych rzeczy. Zaspokoić pragnienie, albo nawet drobne nałogi. Ty jednak zdecydowałeś się wesprzeć mnie i niech na zdrowie Ci to wyjdzie!
Oprócz tego znajdziesz się na liście wspierających, do której link będzie umieszczony w opisie wszystkich moich filmów, a w narzędziu do komunikacji, które stworzę Twoje konto zostanie oznaczone specjalnym kolorem.

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
Wielkie dzięki. To najwyższa kwota jaką możesz wpłacić nie otrzymując w zamian więcej niż moją wdzięczność i obecność na liście wspierających. To pewnie nie znaczy zbyt wiele, ale podejrzewam, że ważniejsza będzie dla Ciebie Twoja własna satysfakcja.
Może też należysz do osób, które czują się winne włączając na YouTube adblocka, ale do tego stopnia nie znosisz reklam, że po prostu nie możesz inaczej. Jeśli tak, to właśnie udowodniłeś sobie, mnie i innym którzy chcieliby pytać, że zawsze chciałeś mnie wspierać, ale wcześniejszy sposób nie był specjalnie sensowny.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Chcesz mnie solidnie wspierać, ale nie oczekujesz za to specjalnych gratyfikacji. Masz satysfakcję, że od teraz to co pojawia się na moim kanale wynika także z tego, że postanowiłeś się przyłączyć. Fantastycznie, ale oprócz tego trafisz także na specjalną listę wspierających, którzy będą wymieniani na końcu moich serii w napisach końcowych.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 100
Najwyraźniej chcesz być bliżej tego co robię. Fantastycznie! Zapraszam Cię do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, z którą będę miał stały kontakt. Jeśli chcesz mieć jakiś wpływ na moje nagrania, albo chcesz wiedzieć co się niedługo pojawi, albo kiedy dokładnie, to jesteś we właściwym miejscu. Za każdym razem, kiedy będę nagrywał jakieś gry multiplayer, to będę o tym informował na grupie, podając nawet serwer, o ile będzie to możliwe. Ty będziesz miał okazję ze mną zagrać i najpewniej mi dokopać, a ja będę miał zawsze chętnych, by zapełnili serwer, tak by moje nagrania mogły być bogatsze.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy