Strefa Patrona:

24

patronów

625 zł

miesięcznie

19140 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
107
miesięczne wsparcie
106
liczba patronów

  Od lat prowadzę kanał na YouTube i jeśli tu trafiłeś to najpewniej doskonale o tym wiesz. To co robię sprawia mi masę satysfakcji i będę moją działalność prowadził tak długo jak się tylko da.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
31 %
100%
osiągnięto 31%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1375 zł
Narzędzie do komunikacji
Po osiągnięciu tego progu planuję uruchomić spersonalizowane narzędzie do komunikacji z widzami. Potrzebuję takiego miejsca, w którym będę mógł wysłać wiadomość do swoich widzów i każdy zainteresowany będzie w stanie ją bez problemu znaleźć. Mam serdecznie dosyć popularnych mediów społecznościowych, w których to portal decyduje do ilu widzów dotrze moja informacja. To tutaj będę informował o swoich planach, nagraniach, seriach, czasach publikacji, a jeśli coś pójdzie nie tak, to także tutaj będę mógł spokojnie o tym powiedzieć.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 6000 zł miesięcznie
brakuje 5375 zł
Kurs dla początkujących YouTuberów
Ta kwota umożliwi mi zorganizowanie pierwszych kursów we Wrocławiu. Planów i pomysłów mam sporo, ale przede wszystkim chciałbym popracować z ludźmi, którzy mają podstawową wiedzę w zakresie tworzenia filmów i chcieliby się dowiedzieć jak tę wiedzę wykorzystać na YouTube. Mają pomysły, ale chcieliby je dopracować. Realizują już coś, ale nie do końca się to sprawdza. Miałem na YouTube tyle sukcesów i tyle porażek, że nieźle potrafię ocenić jaki plan warto kontynuować, a jaki trzeba zmienić.
Kursy chciałbym organizować w postaci dwudniowej (najpewniej w trakcie weekendów) raz w miesiącu, dla grupy 20-30 osób. Tak żeby móc popracować ze wszystkim, ale też z każdym indywidualnie.
Stałym punktem takiego kursu będą także spotkania z widzami, realizowane najpewniej wieczorem, po zajęciach. Zatem jeśli nie interesuje Cię sam kurs, a jesteś po prostu widzem, który chce mnie wesprzeć, a przy okazji może gdzieś spotkać, zrobić wspólne zdjęcie, czy wymienić parę słów, to tutaj możesz mieć świetną okazję.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 9000 zł miesięcznie
brakuje 8375 zł
Kursy w różnych miastach Polski
Byłoby świetnie, gdybym mógł zmieniać miasta w których prowadzę spotkania z twórcami. Taki budżet mi na to pozwoli. Zatem nie tylko Wrocław, ale i Warszawa, Gdańsk, Kraków plus cała masa innych miejsc, w których trafi się wystarczająco dużo chętnych.
Tak jak w przypadku Wrocławia, spotkania z widzami z innych miast byłyby stałym punktem programu.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 14375 zł
Stypendia dla młodych twórców
Po przekroczeniu tego progu, będę w stanie samodzielnie ufundować stypendia dla początkujących twórców, ale oprócz tego będę również poszukiwał zewnętrznych sponsorów. Fundowanie stypendiów wiąże się nie tylko z przyznawaniem określonych kwot, ale również z kontrolą prawną i podatkową nad całym przedsięwzięciem. Stypendia są dla mnie najważniejszym celem. Jeśli dzięki temu pojawią się nowi ambitni twórcy i nowe ciekawe publikacje na YouTube, to będzie to niesamowite osiągnięcie.
Możliwość rozwijania i pokazywania swoich pasji w internecie, to jedna z najlepszych rzeczy jakie się przytrafiły w obecnych czasach. Oczywiście wszystko ma ciemne strony, ale ilość dobrych rzeczy jakie z tego wynikają jest nieoceniona. Jeżeli uda mi się w jakiś sposób wesprzeć internetową twórczość video i przyniesie to wymierne korzyści tak twórcom jak i widzom, to uznam że faktycznie dobrze wykorzystałem okazję jaką sam dostałem od swoich widzów.

O Autorze

Jestem Rock. Tak to się kiedyś przyjęło, że człowiek funkcjonował w sieci pod nickiem i u mnie tak jakoś zostało. Nazywam się Remigiusz Maciaszek, prowadzę od lat kanał na YouTube, który praktycznie od początku cieszy się mniejszą, lub większą popularnością. Nie próbuję być na siłę zabawny, bo nawet jakbym chciał to pewnie by mi nie wyszło. Jestem jaki jestem i choćbym chciał zmian w kilku kwestiach, to raczej nie ma na to szans. Stary pies, nowe sztuczki i te sprawy...

Przyznam, że długo zastanawiałem się nad tym na co mi patronat i wsparcie finansowe widzów, bo jak na razie radziłem sobie doskonale bez tego. Pieniądze jakie zarabiam na YouTube zaspakajają moje wszystkie potrzeby, pozwalają utrzymać rodzinę. Nagrywam bardzo dużo materiałów i pracuję regularnie. 

 

 

 

Pomyślałem sobie wtedy czy jest coś, co chciałbym jeszcze robić? Jakie mam ambicje, czy jest na YouTube coś co mógłbym osiągnąć? Może więcej widzów i większe wyświetlenia? Niespecjalnie. Po pierwsze na to nie potrzeba pieniędzy, a po drugie nie to mnie kręci. Tak naprawdę, oprócz nagrywania, kręcą mnie poradniki i dzielenie się wiedzą, którą zdobyłem przez lata. Pomaganie mniejszym i początkującym YouTuberom. Być może ktoś zwrócił uwagę na to, że bardzo często nagrywam z ludźmi, którzy nie osiągają na YouTube wybitnych wyników, ale mimo tego cholernie wzbogacają materiał, mają coś do powiedzenia i przeważnie bywaja szalenie zabawni. Wierzę że jest masa takich twórców, którzy mogliby sięgnąć dalej, gdyby tylko otrzymali jakąś pomoc, jakiś rozpęd na początek.

Pierwszy etap tego planu, to uruchomienie kursów, o których mówiłem już wiele razy, ale nigdy nie udało mi się ich zrealizować. Prowadzonych na żywo spotkań z twórcami, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o prowadzeniu i rozwijaniu kanału, o tym jak tworzyć filmy, jak się z tego utrzymać, jak współpracować z reklamodawcami. Trzymam w głowie ogromną masę wiedzy na ten temat i jak na razie nie bardzo mam okazję się nią dzielić. 

 

 

Uznałem, że to jest dobry kierunek i sprawa warta patronów. W drugim etapie chciałbym uzyskać możliwość fundowania stypendiów dla nowych twórców, takich którzy mają umiejętności i ambicje, by osiągnąć coś więcej, a potrzebują wsparcia, by choć na jakiś czas w pełni poświęcić się tworzeniu materiałów. Kiedy sam zaczynałem pracę na YouTubie byłem już dorosłym człowiekiem. Mogłem pozwolić sobie na tworzenie materiałów przez pół roku, zupełnie na nich nie zarabiając. Nie wydaje mi się, by każdego było na to dzisiaj stać. Chciałbym znaleźć takich ludzi. Być może przez kursy, być może bezpośrednio na YouTubie i zaoferować im pomoc, której sam bym pewnie potrzebował, gdyby nie kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności.

 

Na koniec jest jeszcze jeden powód, dla którego warto poszukać wsparcia, a w zasadzie dać Wam możliwość udzielania takiego wsparcia. Wiem, że jest wiele osób, które z sympatii, albo dla własnej satysfakcji szukają sposobu by mi jakoś pomagać, towarzyszyć trochę w tej YouTubowej pracy. Patronite może być prostym sposobem, by to robić. Czasami dlatego, że po prostu macie ochotę, czasami dlatego, że nie znosicie tych reklam na YouTube i nie potraficie się powstrzymać przed instalacją adblocka. Rozumiem to i nigdy w tej sprawie nie zgłaszałem pretensji. Pewnie mógłbym wyliczyć jeszcze kilka powodów, ale sami raczej wiecie lepiej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 7
Dzięki za wsparcie. Przybijam Ci pjone przy pierwszej możliwej okazji!

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 8
Za dychę można kupić masę małych rzeczy. Zaspokoić pragnienie, albo nawet drobne nałogi. Ty jednak zdecydowałeś się wesprzeć mnie i niech na zdrowie Ci to wyjdzie!
Oprócz tego znajdziesz się na liście wspierających, do której link będzie umieszczony w opisie wszystkich moich filmów, a w narzędziu do komunikacji, które stworzę Twoje konto zostanie oznaczone specjalnym kolorem.

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
Wielkie dzięki. To najwyższa kwota jaką możesz wpłacić nie otrzymując w zamian więcej niż moją wdzięczność i obecność na liście wspierających. To pewnie nie znaczy zbyt wiele, ale podejrzewam, że ważniejsza będzie dla Ciebie Twoja własna satysfakcja.
Może też należysz do osób, które czują się winne włączając na YouTube adblocka, ale do tego stopnia nie znosisz reklam, że po prostu nie możesz inaczej. Jeśli tak, to właśnie udowodniłeś sobie, mnie i innym którzy chcieliby pytać, że zawsze chciałeś mnie wspierać, ale wcześniejszy sposób nie był specjalnie sensowny.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Chcesz mnie solidnie wspierać, ale nie oczekujesz za to specjalnych gratyfikacji. Masz satysfakcję, że od teraz to co pojawia się na moim kanale wynika także z tego, że postanowiłeś się przyłączyć. Fantastycznie, ale oprócz tego trafisz także na specjalną listę wspierających, którzy będą wymieniani na końcu moich serii w napisach końcowych.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 100
Najwyraźniej chcesz być bliżej tego co robię. Fantastycznie! Zapraszam Cię do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, z którą będę miał stały kontakt. Jeśli chcesz mieć jakiś wpływ na moje nagrania, albo chcesz wiedzieć co się niedługo pojawi, albo kiedy dokładnie, to jesteś we właściwym miejscu. Za każdym razem, kiedy będę nagrywał jakieś gry multiplayer, to będę o tym informował na grupie, podając nawet serwer, o ile będzie to możliwe. Ty będziesz miał okazję ze mną zagrać i najpewniej mi dokopać, a ja będę miał zawsze chętnych, by zapełnili serwer, tak by moje nagrania mogły być bogatsze.
(Wymienione przywileje zawierają także wcześniejsze progi)

W ramach każdego progu chciałbym zaprosić widzów do grupy Patroni Rocka na FB. Tam będą się pojawiać unikalne materiały, zapowiedzi filmów, plany na przyszłe serie i krótkie vlogi.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK