Avatar użytkownika

Jednym Sercem

4
patronów
335 
miesięcznie
26 274 
łącznie
4
patronów
335 zł 26 274 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 chlebów i 2 ryby. Wrzuciłeś do naszego koszyka chlebek i rybkę! Dziękujemy!

Modlitwa - pomodlimy się w intencji wszystkich patronów w naszej codziennej modlitwie osobistej.

Dodatkowo, jeżeli potrzebujecie modlitwy wstawienniczej (czy jesteś patronem czy nie) możesz przyjść na nasze spotkanie wspólnoty (uprzedzając wcześniej mailowo) i możemy się pomodlić za Ciebie.
12 zł miesięcznie
12 apostołów. Oni byli najbliżej Jezusa. Pragniemy, by każdy mógł spotkać Go w swoim życiu. Dziękujemy za wsparcie.

Jak wyżej: pomodlimy się w intencji wszystkich patronów w naszej codziennej modlitwie osobistej.
30 zł miesięcznie
Jezus w wieku 30 lat rozpoczął działalność publiczną.

Janek ma 30 lat! Dziękujemy, że wspierasz nasz w naszej publicznej misji głoszenia Jezusa!
72 zł miesięcznie
72 uczniów: "wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam przyjść zamierzał." (Łk 10,1)
Dziękujemy, że pomagasz nam przez ten kanał, docierać do wielu miast i miasteczek!

Wszystkie nagrody z punktów powyżej (modlitwa i post).
150 zł miesięcznie
W Piśmie Świętym jest 150 Psalmów. Uwielbiamy Boga w tym, że otworzył Twoje serce tak mocno.

Wszystkie nagrody z punktów powyżej (modlitwa i post).
300 zł miesięcznie
300 - tyle liczył oddział Gedeona. I takim oddziałem z Bożą pomocą pokonał sporą armię!
Dziękujemy za Twoją pomoc!

Wszystkie nagrody z punktów powyżej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jednym Sercem w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ramona i Janek - katolickie małżeństwo, którego pragnieniem jest głosić Jezusa Chrystusa. Od lipca 2017 twórcy kanału na YouTube: "Jednym Sercem", na którym dzielą się swoim doświadczeniem Boga, poruszają tematy dotyczące wiary, rodziny i codziennego życia katolickiego małżeństwa.

Ramona i Janek. Katolickie małżeństwo, którego pragnieniem jest przede wszystkim głosić Jezusa Chrystusa. Od lipca 2017 twórcy kanału na YouTube: Jednym Sercem.

Na kanale dzielimy się naszym doświadczeniem Boga, niesiemy Dobrą Nowinę, poruszamy tematy dotyczące wiary, rodziny, codziennego życia katolika, które jest wypełnione działaniem Boga, Jego znakami i cudami.

Pragniemy rozwijać się i głosić coraz więcej, aby Ewangelia o Jezusie Chrystusie docierała tam, gdzie jeszcze dotąd nie dotarła!

Kilka słów o nas:

 

Wiele czasu poświęcamy na kontakt z naszymi widzami. Staramy się jak najczęściej odpowiadać na ich pytania dotyczące wiary i życia katolickiego małżeństwa:

 

Pragniemy dzielić się również naszym doświadczeniem ewangelizacji ulicznej i nie tylko:

 

 

Na kanale dzielimy się naszymi świadectwami i doświadczeniami, nawet wtedy, gdy są one trudne. Mamy doświadczenie, że Bóg może nas wyprowadzić z każdego smutku i beznadziei.

Cele Autora

Przestrzeń do nagrywania
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 665 zł brakuje
33%
Dzięki Waszemu wsparciu zakupiliśmy już lepszy sprzęt :) Dziękujemy serdecznie. Praktycznie już nic nam nie brakuje, by nagrywać dobrej jakości video.

Udało nam się też wynająć większe mieszkanie (60m2!), w którym jeden pokój jest właściwie przeznaczony na studio do nagrywania (sprzęt jest rozłożony i możemy nagrywać, jak tylko dzieci usną) oraz na magazyn wspólnoty i Fundacji Jednym Sercem.

Mamy dwójkę małych dzieci. Nagrywamy już tylko w nocy. Dodatkowa przestrzeń w postaci dodatkowego pokoju do nagrywania, pomaga nam w tym ekstremalnym wyzwaniu prowadzenia kanału przy malutkich dzieciach.

Dziękujemy za Wasze dalsze wsparcie, które pomoże nam utrzymać ten poziom!
NAJWIĘKSZE PRAGNIENIE
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 665 zł brakuje
6%
Ponieważ i tak sporą część naszego wolnego czasu poświęcamy prowadzeniu vloga i ewangelizację, wiemy, że tylko poprzez poświęcenie się temu w pełni jesteśmy w stanie zwiększyć ilość i jakość nagrywanych odcinków oraz wejść z nowymi seriami, a jednocześnie nie rezygnować z posługi i ewangelizacji.

Bóg wlał w nas pragnienie, by naszym głównym zajęciem było głoszenie Go, moglibyśmy zacząć to realizować!
Jak wiecie Janek zrezygnował z pracy dla ewangelizacji. Obecnie opiekuje się dziećmi, prowadzi naszą wspólnotę i rozwija projekty ewangelizacyjne naszej fundacji. Ma pełne ręce roboty.

Ramona we wrześniu 2022 ma termin obrony doktoratu, jak tylko może wspiera Janka w opiece nad dziećmi, edukacji domowej i działaniach ewangelizacyjnych. Ta kwota zapewniłaby stabilizację naszego budżetu i możliwość poświęcenia się bardziej ewangelizacji.
WIELKIE PROJEKTY, WIELKIE MARZENIA
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 14 665 zł brakuje
2%
Kwota ta pozwoli nam na spełnienie naszego marzenia, wyjechania na dwa lata lub dłużej na misje, na których również pragniemy dla Was nagrywać! Pragniemy pojechać na misje, gdzie moglibyśmy zająć się głównie głoszeniem Jezusa czynem i słowem, nie troszcząc się o nic więcej!
Część tej kwoty moglibyśmy przeznaczyć na rozwój fundacji, którą założyliśmy (Uwaga! Możesz wesprzeć fundację bezpośrednio wpłacając na jej konto! - wtedy unikamy prowizji i podatków). Fundacja, ma na celu ewangelizację: tworzenie ewangelizacyjnych filmów, prowadzenie warsztatów, ewangelizacji ulicznych, a także wspieranie misji. Planujemy fundacją realizować ogólnopolskie projekty ewangelizacyjne na dużą skale i jednocześnie prowadzić małe kilkunastoosobowe warsztaty i kursy. Pragniemy zająć się przede wszystkim ewangelizacją i formacją małżeństw i młodzieży. W przyszłości planujemy wejść z poważnymi projektami, jak założenie telewizji internetowej, organizowaniem bezpłatnych warsztatów i kursów ewangelizacyjnych dla młodzieży, małżeństw, zakochanych. Będziemy mogli też zatrudniać stałych pracowników na etaty (montażystów, operatorów, ewangelizatorów).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jednym Sercem już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Ogonowski
Piotr Ogonowski
150 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
30 zł
Anonimowy patron
150 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.