Jednym Sercem

W Patronite od 26.03.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 585

liczba Patronów: 808

7 patronów
339 zł miesięcznie
11 047 zł łącznie

MAŁE INWESTYCJE

500 zł

miesięcznie

67%

osiągnięto

161 zł

brakuje

Lepszy sprzęt. Więcej sprzętu, jeszcze więcej sprzętu… A może wynajmiemy odrobinę większe mieszkanie?

Gdyż na naszych wynajmowanych 36m2 już nie sposób zrobić kroku i nie przewrócić się o kabel, statyw lub pudło z ulotkami ewangelizacyjnymi. Dzień temu Ramona wywróciła statyw z oświetleniem smarując kanapkę masłem, kilka dni temu wywrócił się słoik z majonezem w aneksie kuchennym i w majonezie było wszystko w salonie: ściany, zeszyty, statyw, lampy i aparat.
Wiemy jednak, że potrzeba nam jeszcze więcej, ponieważ chcemy nagrywać więcej i lepszej jakości.

NAJWIĘKSZE PRAGNIENIE

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 661 zł

brakuje

Ponieważ i tak sporą część naszego wolnego czasu poświęcamy prowadzeniu vloga i ewangelizację, wiemy, że tylko poprzez poświęcenie się temu w pełni jesteśmy w stanie zwiększyć ilość i jakość nagrywanych odcinków oraz wejść z nowymi seriami, a jednocześnie nie rezygnować z posługi i ewangelizacji.

Bóg wlał w nas pragnienie, by naszym głównym zajęciem było głoszenie Go, moglibyśmy zacząć to realizować! Kończymy niedługo doktoraty, ta kwota pozwoliłaby nam na to, żeby jedno z nas mogło całkowicie poświęcić się ewangelizacji, a drugie np. pracować na uczelni na część etatu. Będziemy mogli też zainwestować w lepszy sprzęt, nagrywać w ciekawych miejscach, zapraszać gości. Dodatkowo będziemy mogli być bardziej dyspozycyjni, by prowadzić warsztaty i posługiwać.

WIELKIE PROJEKTY, WIELKIE MARZENIA

15 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

14 661 zł

brakuje

Kwota ta pozwoli nam na spełnienie naszego marzenia, wyjechania na dwa lata lub dłużej na misje, na których również pragniemy dla Was nagrywać! Pragniemy pojechać na misje, gdzie moglibyśmy zająć się głównie głoszeniem Jezusa czynem i słowem, nie troszcząc się o nic więcej!
Część tej kwoty moglibyśmy przeznaczyć na rozwój fundacji, którą założyliśmy (Uwaga! Możesz wesprzeć fundację bezpośrednio wpłacając na jej konto! - wtedy unikamy prowizji i podatków). Fundacja, ma na celu ewangelizację: tworzenie ewangelizacyjnych filmów, prowadzenie warsztatów, ewangelizacji ulicznych, a także wspieranie misji. Planujemy fundacją realizować ogólnopolskie projekty ewangelizacyjne na dużą skale i jednocześnie prowadzić małe kilkunastoosobowe warsztaty i kursy. Pragniemy zająć się przede wszystkim ewangelizacją i formacją małżeństw i młodzieży. W przyszłości planujemy wejść z poważnymi projektami, jak założenie telewizji internetowej, organizowaniem bezpłatnych warsztatów i kursów ewangelizacyjnych dla młodzieży, małżeństw, zakochanych. Będziemy mogli też zatrudniać stałych pracowników na etaty (montażystów, operatorów, ewangelizatorów).
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni