Jednym Sercem

W Patronite od 26.03.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 585

liczba Patronów: 808

7 patronów
339 zł miesięcznie
11 047 zł łącznie
Ramona i Janek - katolickie małżeństwo, którego pragnieniem jest głosić Jezusa Chrystusa. Od lipca 2017 twórcy kanału na YouTube: "Jednym Sercem", na którym dzielą się swoim doświadczeniem Boga, poruszają tematy dotyczące wiary, rodziny i codziennego życia katolickiego małżeństwa.

O Autorze

Ramona i Janek. Katolickie małżeństwo, którego pragnieniem jest przede wszystkim głosić Jezusa Chrystusa. Od lipca 2017 twórcy kanału na YouTube: Jednym Sercem.

Na kanale dzielimy się naszym doświadczeniem Boga, niesiemy Dobrą Nowinę, poruszamy tematy dotyczące wiary, rodziny, codziennego życia katolika, które jest wypełnione działaniem Boga, Jego znakami i cudami.

Pragniemy rozwijać się i głosić coraz więcej, aby Ewangelia o Jezusie Chrystusie docierała tam, gdzie jeszcze dotąd nie dotarła!

Kilka słów o nas:

 

Wiele czasu poświęcamy na kontakt z naszymi widzami. Staramy się jak najczęściej odpowiadać na ich pytania dotyczące wiary i życia katolickiego małżeństwa:

 

Pragniemy dzielić się również naszym doświadczeniem ewangelizacji ulicznej i nie tylko:

 

 

Na kanale dzielimy się naszymi świadectwami i doświadczeniami, nawet wtedy, gdy są one trudne. Mamy doświadczenie, że Bóg może nas wyprowadzić z każdego smutku i beznadziei.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni