jerkbait.pl

W Patronite od 28.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1413

Liczba Patronów: 803

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
215 miesięcznie
2 330 łącznie
Forum dyskusyjne pasjonatów wędkarstwa. Spinning, baitcasting, flyfishing, lurebuilding, rodbuilding, giełda wędkarska. Jesteśmy niezależni, nie powiązani z branżą, nie mamy żadnych sponsorów ani niczego nie próbujemy sprzedać. Dbamy o jakość informacji na forum i brak kryptoreklamy. Zapraszamy :)

O Autorze

Jerkbait.pl jest aktualnie największym w Polsce portalem wędkarskim dotyczącym połowu ryb drapieżnych na przynęty sztuczne.
Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy prawdziwą kopalnią wiedzy dotyczącej połowu ryb, sprzętu wędkarskiego, wypraw i łowisk.
Na naszym forum zarejestrowanych jest tysiące użytkowników, którzy na bieżąco wymieniają się swoim doświadczeniem i poradami. Promujemy wędkarskie rzemiosło - ręcznie wykonywane przynęty oraz wędki. Nasi użytkownicy mają również do dyspozycji jedną z największych, bezpłatnych giełd wymiany i sprzedaży sprzętu wędkarskiego.
Staramy się o to aby jerkbait.pl był portalem w pełni niezależnym, wolnym od nacisku reklamy, marketingu i sponsorów. Dzięki temu budujemy jakość i rzetelność naszego przekazu.
Wierzymy, że warto podążać tą drogą - mamy nadzieję, że zechcesz nas wspierać!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika