Avatar użytkownika

jerkbait.pl

31
patronów
355 
miesięcznie
6 885 
łącznie
31
patronów
355 zł 6 885 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jedna moneta - niby niedużo ale dla nas ma znaczenie. Dziękujemy, miło nam, że doceniasz nasze starania ! Postaramy sie nie zawieść oczekiwań :)
10 zł miesięcznie
Jeden banknot - dla nas to już odczuwalne wsparcie. Dzięki takim darczyńcom jak Ty będziemy w stanie pokryć część kosztów funkcjonowania forum. Bardzo dziękujemy za to, że przyczyniasz się do zachowania niezależności i niekomerycyjnego charakteru jerkbaita !
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje hojne wsparcie ! Dzięki takim darczyńcom jak Ty możemy ograniczać ilość reklamy na jerkbaicie do minimum a sponsorów szukać tylko do organizacji konkursów z nagrodami dla Forumowiczów :) Żeby wyrazić naszą wdzięczność chętnie wyróżnimy Cię na forum kategorią 'Patron', która wiąże się z rozszerzonymi możliwosciami konta użytkownika (m.in. większy limit dla wiadomosci prywatnych i dla zdjęć).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora jerkbait.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Forum dyskusyjne pasjonatów wędkarstwa. Spinning, baitcasting, flyfishing, lurebuilding, rodbuilding, giełda wędkarska. Jesteśmy niezależni, nie powiązani z branżą, nie mamy żadnych sponsorów ani niczego nie próbujemy sprzedać. Dbamy o jakość informacji na forum i brak kryptoreklamy. Zapraszamy :)

Jerkbait.pl jest aktualnie największym w Polsce portalem wędkarskim dotyczącym połowu ryb drapieżnych na przynęty sztuczne.
Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy prawdziwą kopalnią wiedzy dotyczącej połowu ryb, sprzętu wędkarskiego, wypraw i łowisk.
Na naszym forum zarejestrowanych jest tysiące użytkowników, którzy na bieżąco wymieniają się swoim doświadczeniem i poradami. Promujemy wędkarskie rzemiosło - ręcznie wykonywane przynęty oraz wędki. Nasi użytkownicy mają również do dyspozycji jedną z największych, bezpłatnych giełd wymiany i sprzedaży sprzętu wędkarskiego.
Staramy się o to aby jerkbait.pl był portalem w pełni niezależnym, wolnym od nacisku reklamy, marketingu i sponsorów. Dzięki temu budujemy jakość i rzetelność naszego przekazu.
Wierzymy, że warto podążać tą drogą - mamy nadzieję, że zechcesz nas wspierać!

Cele Autora

Roczne utrzymanie forum (20 tys. PLN)
  • 20 000 zł
  • 13 115 zł brakuje
34%
Oprogramowanie forum, serwery, usługi księgowe i inne dodatkowe koszty przewidywalne i nie przewidywalne w ciągu roku - to wszystko musimy opłacić żeby jerkbait.pl mógł funkcjonować tak jak do tej pory - jako miejsce niezależnych opinii wyrażanych przez pasjonatów wędkarstwa, miejsce w którym można uzyskać rzetelne i sprawdzone informacje - bez kryptoreklamy, nacisków sponsorów i nachalnych banerów reklamowych. Taki jest nasz cel.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora jerkbait.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Mateusz Balcerzak
Mateusz Balcerzak
20 zł
Przemyslaw Semerylo
Przemyslaw Semerylo
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.