Avatar użytkownika

jerkbait.pl

32
patronów
365 
miesięcznie
6 730 
łącznie
32
patronów
365 zł 6 730 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jedna moneta - niby niedużo ale dla nas ma znaczenie. Dziękujemy, miło nam, że doceniasz nasze starania ! Postaramy sie nie zawieść oczekiwań :)
10 zł miesięcznie
Jeden banknot - dla nas to już odczuwalne wsparcie. Dzięki takim darczyńcom jak Ty będziemy w stanie pokryć część kosztów funkcjonowania forum. Bardzo dziękujemy za to, że przyczyniasz się do zachowania niezależności i niekomerycyjnego charakteru jerkbaita !
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje hojne wsparcie ! Dzięki takim darczyńcom jak Ty możemy ograniczać ilość reklamy na jerkbaicie do minimum a sponsorów szukać tylko do organizacji konkursów z nagrodami dla Forumowiczów :) Żeby wyrazić naszą wdzięczność chętnie wyróżnimy Cię na forum kategorią 'Patron', która wiąże się z rozszerzonymi możliwosciami konta użytkownika (m.in. większy limit dla wiadomosci prywatnych i dla zdjęć).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora jerkbait.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Forum dyskusyjne pasjonatów wędkarstwa. Spinning, baitcasting, flyfishing, lurebuilding, rodbuilding, giełda wędkarska. Jesteśmy niezależni, nie powiązani z branżą, nie mamy żadnych sponsorów ani niczego nie próbujemy sprzedać. Dbamy o jakość informacji na forum i brak kryptoreklamy. Zapraszamy :)

Jerkbait.pl jest aktualnie największym w Polsce portalem wędkarskim dotyczącym połowu ryb drapieżnych na przynęty sztuczne.
Istniejemy od 2005 roku i jesteśmy prawdziwą kopalnią wiedzy dotyczącej połowu ryb, sprzętu wędkarskiego, wypraw i łowisk.
Na naszym forum zarejestrowanych jest tysiące użytkowników, którzy na bieżąco wymieniają się swoim doświadczeniem i poradami. Promujemy wędkarskie rzemiosło - ręcznie wykonywane przynęty oraz wędki. Nasi użytkownicy mają również do dyspozycji jedną z największych, bezpłatnych giełd wymiany i sprzedaży sprzętu wędkarskiego.
Staramy się o to aby jerkbait.pl był portalem w pełni niezależnym, wolnym od nacisku reklamy, marketingu i sponsorów. Dzięki temu budujemy jakość i rzetelność naszego przekazu.
Wierzymy, że warto podążać tą drogą - mamy nadzieję, że zechcesz nas wspierać!

Cele Autora

Roczne utrzymanie forum (20 tys. PLN)
  • 20 000 zł
  • 13 270 zł brakuje
33%
Oprogramowanie forum, serwery, usługi księgowe i inne dodatkowe koszty przewidywalne i nie przewidywalne w ciągu roku - to wszystko musimy opłacić żeby jerkbait.pl mógł funkcjonować tak jak do tej pory - jako miejsce niezależnych opinii wyrażanych przez pasjonatów wędkarstwa, miejsce w którym można uzyskać rzetelne i sprawdzone informacje - bez kryptoreklamy, nacisków sponsorów i nachalnych banerów reklamowych. Taki jest nasz cel.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora jerkbait.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Kołodziejski
Robert Kołodziejski
20 zł
Piotr Sałaciński
Piotr Sałaciński
5 zł
Paweł Sułek
Paweł Sułek
20 zł
Daniel Dziedzic
Daniel Dziedzic
20 zł
TOMASZ GRZYWACZ
TOMASZ GRZYWACZ
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.