Jestem Katolem

W Patronite od 14.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
308 łącznie
JestemKatolem istnieje od 2013. Celem przedsięwzięcia jest promocja Tradycji w Kościele Katolickim, wartości opartych na wierze i kulturze katolickiej. Chcemy osiągnąc to przez budowę niezależnych mediów i tworzenie wartościowych treści w różnych formach.

O Autorze

Projekt Jestem Katolem ma na celu storzenie niezaleznych mediów katolickich, promujących tradycyjny katolicyzm i głoszenie prawd wiary. 
 

Dlaczego Jestem Katolem?

Jest wiele projektów określających się jako katolickie bądź chrześcijańskie. W naszym odczuciu brakuje jednak tych, które odwołują się do Tradycji, a nie do "fajnokatolicyzmu". Uważamy, że potrzebne jest tworzenie przeciwwagi dla liberalno - modernistycznej wizji świata i religii. Chcemy szerzyć Dobrą Nowinę przez tradycyjne treści, ale w nowoczesnej formie.

Czym jest Jestem Katolem?

Jestem Katolem to strona internetowa i serwis, w którym publikowane są wiadmości, artykuły i opinie o tematyce katolickiej i społecznej. Zachęcamy do współtworzenia serwisu. To również profile w social mediach, takich jak Facebook czy Twitter, na których również publikowane są informacje. W najbliższym czasie ruszy także kanał na Youtube, na którym pojawią się materiały video, a kolejnym krokiem będzie stworzenie podcastów. Kolejne pomysły będąrealizowane w miarę możliwości i rozwoju projektu.

Wsparcie projektu

Nie ukrywamy, że realizacja naszych celów wiąże się z konkretnymi kosztami. Potrzebujemy czasu i pieniędzy, żeby realizować nasze projekty. Dlatego chcemy zaprosić osoby, które identyfikują się z naszymi założeniami do współpracy i wspólnej realizacji. Prosimy o wsparcie finansowe, ale też zapraszamy do pomocy w tworzeniu treści, rozpowszechnianiu i do wszystkich innych form aktywności. Chcemy budować społeczność osób zaangażowanych i świadomych, które wspólnie dążą do realizacji swoich zamierzeń. Dlatego zapraszamy do stania się częścią projektu Jestem Katolem.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 24 zł