W Patronite od 16.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1938

liczba Patronów: 1883

1 patron
10 zł miesięcznie
110 zł łącznie
Nazywam się Jacek Markuszewski, jestem muzykiem, kompozytorem i producentem muzycznym. Jestem też właścicielem studia nagrań we Wrocławiu JM Records. Realizacją dźwięku zajmuje się od kilkunastu lat, jest to moja praca i pasja której poświęcam całe dnie tworząc piękne dźwięki. Serdecznie zapraszam!

O Autorze

Jesteśmy Wrocławskim studiem nagrań. Nasze studio wspiera młodych twórców poprzez, tworzenie produkcji muzycznych, promowanie na naszych kanałach ich twórczości. 

Staramy się wspierać także artystów poprzez Streaming Live w naszym studio. Są to koncerty z udziałem niewielkiej publiczności transmitowane Live, na naszym kanale YT. 

Promujemy także cykl audycji które odbywają się średnio raz w tygodniu. Celem audycji jest wesołe i miłe dla ucha popularyzowanie wiedzy o muzyce. Dużo informacji, ciekawostek, nieznanych powszechnie faktów i muzycznych tajemnic oraz dobre brzmienia znanych i nieznanych kompozycji.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie wsparcie. To dzięki wam możemy rozwijać nasz kanał zarówno sprzętowo jak i zakupując nowe oprogramowanie co przyczynia się do jakości streamingu.

Zapraszamy na oficjalny kanał YT studia JM Records http://www.youtube.com/c/JMRecordsStudioNagrań

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni