W Patronite od 28.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1934

Liczba Patronów: 2349

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
70 miesięcznie
5 270 łącznie
Poradnik jeździecki na YouTube, blog , o koniach, dla jeźdźców i miłośników koni. Pokazuje swoją pasję do koni, jeździectwa i uczenia innych.

O Autorze

praca marzeń

Cześć mam na imię Kasia, jestem instruktorem jeździectwa i sędzią w dyscyplinie skoki przez przeszkody, to moja praca marzeń.  Jednak to nie tylko konie, uwielbiam uczyć jeździć ludzi w każdym wieku i to na każdym poziomie, także od zera. Dzięki pomocy bliskich mi osób tworzę kanał na YouTube poświęcony koniom, jeździectwu i wszelkim tematom pochodnym. 

Konie od zawsze były całym moim światem, pasją, przyjaciółmi, rodziną. Do YouTube najpierw podeszłam niechętnie, później kanał stał się częścią mojego życia, w tedy gdy odkryłam jak wielu osobom te filmy pomagają. Obecnie kanał realizuje z pomocą bliskich mi osób ze swoich środków. Nie jest to firma, nie zarabiam, dokładam, ale realizuje swoją misję. 

Największy sukces? To, że po przejściu na swoje udało mi się w 4 miesiące zebrać 10 tyś subskrypcji!

Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc mi w tworzeniu projektu było by mi bardzo miło.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika