Avatar użytkownika

JustHorses

1
patron
50 
miesięcznie
6 440 
łącznie
1
patron
50 zł 6 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki wsparciu mnie tą kwotą będę mogła na spokojnie tworzyć filmy, Każdy patron otrzyma dostęp do zamkniętej grupy w której będziemy mogli porozmawiać, wspólnie pracować nad Twoimi wyzwaniami w jeździectwie. Ty pomagasz, my również pomożemy.
20 zł miesięcznie
Dzięki wsparciu mnie tą kwotą będę mogła na spokojnie tworzyć filmy, dla swoich patronów przygotuje co miesiąc dodatkowy film z odpowiedziami na pytania widzów, dzięki jesteś wielki:)
50 zł miesięcznie
Dzięki wsparciu mnie tą kwotą będę mogła na spokojnie tworzyć filmy, Każdy patron otrzyma dostęp do zamkniętej grupy w której będziemy mogli porozmawiać, wspólnie pracować nad Twoimi wyzwaniami w jeździectwie. Ty pomagasz, my również pomożemy. Otrzymasz od nas unikalny kubek, który pokaże wszystkim, że jesteś naszym patronem ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora JustHorses w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Poradnik jeździecki na YouTube, blog , o koniach, dla jeźdźców i miłośników koni. Pokazuje swoją pasję do koni, jeździectwa i uczenia innych.

praca marzeń

Cześć mam na imię Kasia, jestem instruktorem jeździectwa i sędzią w dyscyplinie skoki przez przeszkody, to moja praca marzeń.  Jednak to nie tylko konie, uwielbiam uczyć jeździć ludzi w każdym wieku i to na każdym poziomie, także od zera. Dzięki pomocy bliskich mi osób tworzę kanał na YouTube poświęcony koniom, jeździectwu i wszelkim tematom pochodnym. 

Konie od zawsze były całym moim światem, pasją, przyjaciółmi, rodziną. Do YouTube najpierw podeszłam niechętnie, później kanał stał się częścią mojego życia, w tedy gdy odkryłam jak wielu osobom te filmy pomagają. Obecnie kanał realizuje z pomocą bliskich mi osób ze swoich środków. Nie jest to firma, nie zarabiam, dokładam, ale realizuje swoją misję. 

Największy sukces? To, że po przejściu na swoje udało mi się w 4 miesiące zebrać 10 tyś subskrypcji!

Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc mi w tworzeniu projektu było by mi bardzo miło.

 

Cele Autora

tworzenie kanału
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 950 zł brakuje
2%
Środki otrzymane w całości przeznaczymy na tworzenie kanału. Obecnie tworzymy odcinki w przerwie między pracą. Najczęściej w stajni. Jest to najmniej kosztowna logistycznie produkcja. Osiągnięcie tego celu pozwoli nam myśleć o bardziej wymagających odcinkach :)
Co się zmieni gdy osiągniemy cel? Odcinki będą pojawiać się regularnie :) 2 razy w tygodniu.
Jeśli doceniasz naszą pracę i chcesz pomóc będziemy bardzo wdzięczni. Wszyscy liczymy na to że się uda :)
Rozwijanie kanału
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 950 zł brakuje
1%
Taki cel to już kosmos :) Te środki pozwolą nam na wyruszenie z kamerą w Teren! Wyjedziemy poza stajnię, będziemy odwiedzać miejsca i ludzi których łączy pasja jeździectwa. Zdajemy sobie sprawę, że odcinki lifestylowe są bardziej oglądane, promowane przez YT. Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na tworzenie również filmów "niszowych", docenianych bardziej przez doświadczonych pasjonatów koni. Do tego rzetelne testy sprzętu i gadżetów jeździeckich. Ech...pełna samowolka :)
Spełnienie naszych youtubowych marzeń :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora JustHorses już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Beata Wojdak
Beata Wojdak
50 zł
Monika Kossek
Monika Kossek
20 zł
Natalia Przybysz
Natalia Przybysz
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.