Avatar użytkownika

Justyna w podróży

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której będę umieszczała informacje o przyszłych działaniach i wydarzeniach.
25 zł miesięcznie
Otrzymasz indywidualnego maila z podziękowaniem a w przyszłości kartkę z podróży,
50 zł miesięcznie
Dostęp do publikowanych tekstów z wyprzedzeniem. Jeśli zechcesz, możesz zostać recenzentem moich artykułów, a Twoje nazwisko znajdzie się na blogu z podziękowaniem. ?
100 zł miesięcznie
Książka z autografem i dedykacją
250 zł miesięcznie
Możliwość przedstawienia prezentacji w szkole, przedszkolu, placówce kulturalno-oświatowej lub w Twojej firmie.
500 zł miesięcznie
Możliwość indywidualnego spotkania.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Justyna w podróży w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Justyna Gudra.
Wolontariuszka, coach, podróżniczka.

W 2018 roku, w wyniku zawirowań w życiu prywatnym, postanowiłam rzucić swoje dotychczasowe życie i spełnić marzenia z dzieciństwa o wyjeździe na wolontariat do odległego zakątka świata. Wcześniej udzielałam się w ramach wolontariatu w kraju, między innymi pomagając po pracy w nauce dzieciom z trudnych i niezamożnych rodzin. Dzięki zbiegowi różnych wydarzeń i ludzi, udało mi się znaleźć dziesięciomiesięczny program wolontaryjny, w ramach którego spędziłam trzy miesiące na Saint Vincent i Grenadynach (Wyspy Karaibskie), gdzie byłam przygotowywana do wyjazdu na właściwy wolontariat do Belize. W Belize spędziłam pół roku, mieszkając w wiosce Majów i mając możliwość obserwowania i uczestniczenia w ich codziennym życiu. Po czym wróciłam na ostatni miesiąc na Saint Vincent, aby opowiedzieć o swoim doświadczeniu.

Pod koniec programu i zaraz po powrocie do Polski, planowałam wyjechać w kolejną podróż, tym razem do Azji. Okazało się jednak, że Belize chce pozostać ze mną na dłużej i nie pozwoli zbyt szybko o sobie zapomnieć. Kontakt z poznanymi tam ludźmi i pytania o to, czy opowiem ich historie oraz propozycje koleżanek nauczycielek, aby opowiedzieć o innym świecie uczniom z ich szkół sprawiły, że zaczęłam szukać sposobności do dzielenia się tym, co widziałam i czego doświadczyłam. I tak skontaktowałam się kilkoma klubami podróżniczymi oraz jedną z wrocławskich stacji radiowych z pytaniem, czy byliby zainteresowani takim tematem. Okazało się, że tak, a temat jest na tyle ważny i interesujący, że zaczęły się do mnie odzywać kolejne szkoły, przedszkola, stacje radiowe i telewizyjne, z propozycją wystąpień.

I tak pojawił się pomysł na spisanie wszystkiego na blogu oraz powrotu do wioski Majów, aby spisać historie poznanych tam ludzi, przeprowadzić z nimi wywiady, zrobić więcej, dokładnie obrazujących ich życie zdjęć i napisać książkę oraz przygotować reportaż na ten temat.

 

Cele Autora

Dzielenie się moją historią
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Chciałabym móc dzielić się opowieścią o życiu w wiosce Majów w całym kraju.
Podczas prezentacji w szkołach, przedszkolach oraz placówkach kulturalno-oświatowych, a także firmach i instytucjach (kluby, kawiarnie, festiwale podróżnicze).
Kwota ta pozwoliłaby mi na doskonalenie mojego warsztatu pisarskiego oraz fotograficznego, a dłuższej perspektywie napisanie i wydanie książki oraz przygotowanie fotoreportażu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Justyna w podróży już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.