Jarosław Juszkiewicz

W Patronite od 04.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 643

Liczba Patronów: 701

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
680 miesięcznie
9 740 łącznie
Jarosław Juszkiewicz - polski głos nawigacji Google Maps. Lektor, dziennikarz, youtuber, wariat.

O Autorze

Jarek zdjecieWitajcie Kochani!

Być może znacie mnie od dawna, a może właśnie dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z moimi filmami. To właśnie ja jestem tym facetem, który mówi Wam “kieruj się na południe”, kiedy szukacie drogi w centrum miasta w godzinach szczytu. Towarzyszę Wam w wielu podróżach. 

Teraz moja kolej.

Zapraszam Was do podróży w mój świat, gdzie nowoczesne technologie spotykają się z dawno zapomnianymi brzydkimi słowami. Od podłogi (zasypanej klockami LEGO) do gwiazd. Od mojego domowego studia do vlogów z ciekawych wydarzeń. 

Razem z moim przyjacielem odpowiedzialnym za techniczną i wizualną stronę tego projektu, Robertem Zembrzyckim, chcemy stworzyć dla Was miejsce, w którym zawsze znajdziecie ciekawe, inspirujące, czasami naukowe (choć nie zawsze mądre) materiały. 

Dlaczego Patronite?

Chociaż lubimy się wygłupiać i robić sobie jaja traktujemy naszych odbiorców bardzo poważnie. Chcemy dawać Wam to co lubicie w jak najlepszej jakości, a to wymaga czasu. Dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli w pełni poświęcić się tworzeniu.

Szczegóły naszych planów zjedziecie w zakładce Cele. Chcemy tworzyć dla was filmy, streamy, vlogi i podcasty. Naszym celem jest stworzenie radia - geekradio.pl.

Masz szansę stać się częścią naszej historii! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Waldemar Kessler
Waldemar Kessler
Próg: 20 zł
Marta Ancygier
Marta Ancygier
Próg: 50 zł
Piotr Tatarczyk
Piotr Tatarczyk
Próg: 50 zł
Tadeq Qsqua
Tadeq Qsqua
Próg: 20 zł
Marta Wejman
Marta Wejman
Próg: 10 zł
Piotr Święch
Piotr Święch
Próg: 50 zł