Avatar użytkownika

KamperManiak

39
patronów
1 570 
miesięcznie
59 565 
łącznie
39
patronów
1 570 zł 59 565 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dolałeś/aś litr paliwa do Groszka.

Symboliczna cegiełka dzięki, której jedziesz z nami na wyprawę.🚐
10 zł miesięcznie
Strzał w dziesiątkę!

🚐 Dołączasz do ekipy KamperManiak i od tej pory masz dostęp do tajnej grupy dla wspierających "Tajniaki KamperManiaki". Z oficjalnych informacji umieścimy Twoje dane na końcu każdego vloga przez czas wspierania.

🧭 Grupa daje Ci dostęp do:

- dodatkowych informacji, zdjęć, filmów oraz relacji live

- współtworzenia kanału KamperManiak poprzez ankiety, sugestie i pytania odnośnie kierunku rozwoju kanału

- udział w konkursach tylko dla Patronów

- dodatkowe rabaty na zakupy w naszym sklepie

- lokalizacji dokładnego miejsca, w którym się obecnie znajdujemy

- możliwości zadania dowolnego pytania i pierwszeństwo w Q&A

- poznania naszych planów przed wszystkimi
20 zł miesięcznie
Dwie dyszki to nie powód do zadyszki.

🚐Dla tych Wszystkich, którzy mogą pozwolić sobie na wsparcie kanału bardziej, w zamian za nagrody z progu 10 zł!
30 zł miesięcznie
Trzy dyszki to już powód do zadyszki.

🚐 Ale na szczęście naszej, bo pójdziemy na pocztę i wyślemy Ci pocztówkę z każdej wyprawy przez czas trwania subskrypcji.

🧭 Dodatkowo możesz wybrać 2 dowolne wlepki z naszego sklepu.

🧭 Nie ominą Cię również nagrody z poprzednich kwot: przynależność do grupy " Tajniaki Kampermaniaki", rabat na zakupy w naszym sklepie i dodatkowe informacje tylko dla Patronów.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Za pięć dyszek sprawdź jaki prezent do Ciebie przyszedł.

🚐 Otrzymasz jeden podarunek niespodziankę (magnes, figurkę, lokalny produkt itp.) z miejsca, które odwiedziliśmy na wyprawie.

🧭 Nie ominą Cię również nagrody z poprzednich kwot: przynależność do grupy " Tajniaki Kampermaniaki", rabat na zakupy w naszym sklepie i dodatkowe informacje tylko dla Patronów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
6 dostępnych miejsc
Stówka to videorozmówka.

🚐 Otrzymasz od nas dowolne nagranie lub videorozmowę dla Ciebie lub Twoich bliskich z okazji jaką wymyślisz (imieniny, urodziny, święta itp.).

🧭 Nie ominą Cię również nagrody z poprzednich kwot: przynależność do grupy " Tajniaki Kampermaniaki", rabat na zakupy w naszym sklepie i dodatkowe informacje tylko dla Patronów.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
4 dostępne miejsca
Dwie stówki to wpisowe do VIP-ówki

🚐 Otrzymasz od nas możliwość uczestniczenia w dowolnym wydarzeniu, w którym będziemy brali udział (bilety, miejsce przy scenie) lub spotkanie na żywo.

🧭 Nie ominą Cię również nagrody z poprzednich kwot: przynależność do grupy " Tajniaki Kampermaniaki", rabat na zakupy w naszym sklepie i dodatkowe informacje tylko dla Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KamperManiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

KamperManiak powstał by pokazać, że 30-letnim kamperem można dojechać na koniec świata, a nawet w nim mieszkać.

Spełniaj marzenia, podróżuj, żyj w zgodzie ze sobą i naturą. Nie musisz rzucać wszystkiego jak my, zobacz, że można żyć inaczej.

Hej, jesteśmy Aldona i Daniel

Jesteśmy podróżnikami na pełen etat od ponad 3 lat, od tego czasu mieszkamy na stałe w 30-letnim kamperze VW T4, o imieniu Groszek i cały czas jesteśmy w drodze, pokazując świat, którego nie znajdziesz w przewodniku.

Jesteśmy fanami mało turystycznych miejsc, nieoczywistych kierunków i im mniej danych o jakimś kraju, im mniej ludzi było, wybiera się, czy chce pojechać, tym bardziej nas on kręci!

 

 

Jeśli tu jesteś to jest nam niezmiernie miło, że chcesz docenić naszą pracę i czas poświęcony na pokazywanie świata. Na początek kilka słów o nas:

 

 

Podróżujemy razem od 15 lat, od 5 lat prowadzimy kanał na YouTube, który przez nasz optymizm, naturalność i szczerość, zyskuje coraz większą popularność. Od prawie 4 lat prowadzimy także stronę internetową i bloga. Ponad 3 lata temu przeprowadziliśmy się do naszego kampera na stałe i od tego czasu jesteśmy ciągle w podróży, będąc cyfrowymi nomadami na van life.

Zajmujemy się branżą podróżniczą i karawaningową. Filmujemy, fotografujemy, piszemy. Jesteśmy influencerami, prowadzimy także sklep internetowy z akcesoriami karawaningowymi i podróżniczymi oraz gadżetami dla naszych fanów.

Porzucając nasze dotychczasowe stabilne życie, dobrze płatne prace na etatach, wyremontowane mieszkanie, sprzedając wartościowe przedmioty i przeprowadzając się do 4m2 kampera, nazywanego przez naszych widzów „Groszkiem”, staliśmy się inspiracją i marzeniem wielu osób.

Pokazujemy, że drogą do szczęścia jest słuchanie własnego serca, wolność oraz życie w zgodzie ze swoimi pasjami. Za to dziękują nam nasi widzowie i czytelnicy, spotkani na targach karawaningowych, podróżniczych, zlotach kamperów, a także poznani w podróży, że dzięki nam zaczęli podróżować, spełniać swoje marzenia, że odważyli się, korzystają z miejsc, które na bieżąco oznaczamy na blogu. W ten sposób przecieramy szlaki, dla osób, które zaczynają swoją przygodę z karawaningiem, van lifem lub podróżami „na własną rękę.”

Nasze YouTubowe produkcje:

 

 

 

 

CO ZREALIZOWALIŚMY DZIĘKI WSPARCIU PATRONÓW?

W skrócie:

 • dron DJI Spark
 • wyprawa Kamperem nad Bajkał
 • lockdown w Turcji
 • setki przejechanych kilometrów

Na Patronite trafiliśmy za sprawą Was, naszych widzów, kiedy 4 lata temu postanowiliście w ten sposób pomóc nam w zakupie drona. Kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę na YouTube od razu wiedzieliśmy, że chcemy rozwijać swoje umiejętności, aby jak najlepiej pokazywać Wam świat w swoich filmach i zostało to przez Was docenione. Tym samym w pierwszym roku wspierania Patronów udało się zakupić drona, który wzbogacił treści z pespektywy lotu ptaka.

Drugą istotną rolą Patronów stało się wsparcie naszych marzeń i wyprawy „Kamperem nad Bajkał” w 2019 roku, kiedy to przełamaliśmy swoje obawy i przeprowadziliśmy się na stałe do kampera. Dzięki Wam mogliśmy całkowicie poświecić się życiu w drodze. Przejechaliśmy wtedy na drugi koniec świata, na Syberię i wróciliśmy po pokonaniu ponad 17 000 km do Polski.

Trzecim momentem kiedy wsparcie Patronów ogromnie nam pomogło, był pierwszy lockdown w 2020 roku. Już wtedy planowaliśmy podróż w kierunku Indii, jednak sytuacja na świecie uniemożliwiła nam dalszą podróż. Pandemia zastała nas w Turcji, gdzie podjęliśmy jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu o tym, że zostajemy w obcym państwie podczas pandemii. Przerodziło się to w ogromną przygodę, a dzięki Waszemu wsparciu mieliśmy pieniądze, aby przeżyć ten trudny czas.

Na bieżąco jako Patroni wspieracie nas w odkrywaniu nowych kierunków dzięki wpłatom, które przeznaczamy na paliwo do Groszka. To dzięki Waszej pomocy mogliśmy znaleźć się w:

 • Ukrainie
 • Mołdawii
 • Rumuni
 • Białorusi
 • Litwie
 • Łotwie
 • Rosji
 • Turcji (x4 😊)
 • Gruzji
 • Albanii ( x2)
 • Serbii
 • Kosowie
 • Czarnogórze
 • Bośni i Hercegowinie
 • Chorwacji
 • Macedonii
 • Grecji
 • Bułgarii

Podróżujemy bo lubimy żyć w drodze, ale nagrywamy i relacjonujemy dla Was. To również dzięki Waszemu wsparciu KamperManiak, stał się nie tylko pasją, ale także naszą pracą. Z całego serca dziękujemy za to!

 

KAMPEREM DO INDII

W tej chwili całość wsparcia przeznaczamy na realizację wyprawy (sprawdź zakładkę "Cele") Otrzymane przez Ciebie pieniądze przeznaczymy na:

📋 wizy, ubezpieczenia, opłaty drogowe i celne w 9 krajach

paliwo do Groszka na trasę ponad 20 000 km oraz opony, które na wschodnich drogach zużywają się szybciej

📸 ulepszenie i amortyzację sprzętu do nagrywania vlogów, a w szczególności nowy mikrofon, który poskromi wiatr podczas nagrywania na zewnątrz.

Zostań Patronem i rusz z nami we wspólną podróż!

Cele Autora

Kamperem do Indii
 • 25 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
W naszych podróżniczych celach i marzeniach znalazł się kolejny kierunek. Tym razem chcemy zrealizować wyprawę do Indii, odwiedzając po drodze równie ciekawe kraje jak Turcję (głównie jej Wschodnią część), Iran, Pakistan, Afganistan, a w drodze powrotnej: Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan, Azerbejdżan i Armenię.

Chcemy zrealizować na polskim Youtube coś czego nie było, czyli dojechać drogą lądową 30 letnim kamperem do jednego z najbardziej fascynujących krajów świata.

Indie to kraj leżący w Azji Południowej, m.in. na Półwyspie Indyjskim. W tej części kontynentu, kilka tysięcy lat temu powstały i rozwinęły się wielkie kultury. W XV wieku Krzysztof Kolumb, poszukując drogi do Indii, dopłynął do wysp leżących u wschodnich wybrzeży Ameryki Środkowej. Sądząc, że to Indie, nazwał miejscową ludność Indianami. Dlatego mieszkańców Indii, dla odróżnienia, nazywa się Hindusami. Indie są drugim państwem na świecie pod względem liczby ludności (ponad 1 mld). Są także jednym z najgęściej zaludnionych krajów Azji.

Podobnie jak przed latami, Krzysztof Kolumb poszukiwał drogi do Indii, tak my chcemy odkryć to, co czeka na współczesnego podróżnika podczas drogi do tego egzotycznego kraju. Z pewnością jest to podróż na drugi koniec świata, tym bardziej, że chcemy pokonać całość trasy naszym mobilnym domem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KamperManiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Jaworska
Joanna Jaworska
50 zł
Jakub Pojda
Jakub Pojda
50 zł
Jarosław Czarnecki
Jarosław Czarnecki
20 zł
Ola i Kacper Smerdzyńscy
Ola i Kacper Smerdzyńscy
10 zł
Małgorzata i Michał Bąk
Małgorzata i Michał Bąk
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.