KamperManiak

W Patronite od 03.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 686

Liczba Patronów: 677

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
600 miesięcznie
20 735 łącznie
Szczęśliwi ludzie, podróżnicy, którzy od kiedy przeprowadzili się na stałe do kampera i mieszkają w nim 24/h na dobę cały czas są w drodze, a każdy dzień ich życia jest przygodą. Podróżują razem od ponad dwunastu lat i długo szukali swojej prawdziwej drogi, którą okazał się Van Life.

O Autorze

 

KamperManiak

Jeśli tu trafiłeś to jest nam niezmiernie miło, że chcesz docenić naszą pracę i czas. Tym bardziej, że wszystko co robimy, robimy sami:  organizujemy podróże na własną rękę, nagrywamy z nich filmy, montujemy vlogi, piszemy bloga, przewodniki, relacje. To wymaga od nas dużo czasu i pracy, dlatego stało się to naszym etatem, a vanlife naszym sposobem na wolność.
 

Zostań Patronem i rusz z nami we wspólną podróż!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Kubat
Maciej Kubat
Próg: 100 zł
Bożena Kuczer
Bożena Kuczer
Próg: 20 zł
piotr szczubelek
piotr szczubelek
Próg: 50 zł
Elekrzysio
Elekrzysio
Próg: 5 zł
Małgorzata i Michał Bąk
Małgorzata i Michał Bąk
Próg: 20 zł
barczako1981@gmail.com
barczako1981@gmail.com
Próg: 30 zł