Karo Tashi

W Patronite od 27.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 599

liczba Patronów: 723

10 patronów
260 miesięcznie
5 620 łącznie

Pauza na Mindfulness - dostępna dla każdego!

3 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

2 740 zł

brakuje

Pauza na Mindfulness powstała na progu kryzysu pandemicznego. Jako psycholog specjalizujący się w redukcji stresu i treningach medytacji stabilizującej umysł i emocje, poczułam potrzebę stworzenia bezpiecznej przestrzeni online, gdzie każdy, kto ma taką chęć, może skorzystać z uzdrawiającej siły medytacji życzliwości.

Codziennie w Pauzie (60 min) bierze udział na żywo 40-60 osób. Wstępnie miał być to okres trzech tygodni (6 dni w tygodniu o 12.00). Jednak po fali pozytywnego feedbacku, widzę jak ogromnie ważny wpływ mają te sesje na samopoczucie uczestników.

Kolejny krok to zgromadzenie wsparcia finansowego, by móc kontynuować te spotkania medytacyjne regularnie. Założeniem jest, aby każdy kto ma taką potrzebę, mógł z tego skorzystać, czy go na to stać czy nie.

Tak jak mogłam sama pokryć koszty tych sesji na 3 tygodnie (asystentka, wsparcie techniczne, jak i mój wolny czas), tak teraz potrzebuję Waszego wsparcia. Podarujmy sobie nawzajem szansę na regularne spotkania i wspólną kontemplację życzliwości. Pomagając sobie (czuć się lepiej) pomagamy innym.

Zapraszam Cię na Pauzę. Odpocznij na chwilę od tego, z czym identyfikujesz się na co dzień: trudnymi myślami, emocjami. Dokładny opis i zapisy: ttps://www.subscribepage.com/pauza

Z doświadczeń uczestników:

‘To uczucie ciepła swojego ciała, tak dawno zapomnieliśmy wszyscy siebie przytulić. Możemy to robić wewnątrz siebie. Dla siebie. Dla świata.’ (anonimowo)

"Karo bardzo mi dobrze na tych medytacjach o 12. Prowadzisz te sesje tak spokojnie i uważnie i dajesz czas, przestrzeń na moje odczucia. Nie są przegadane. Fajnie mi było gdy uruchamiam współczucie i ta ciepła fala dobra dla siebie i innych zalewa serce. [...] Dziękuję." (anonimowo)

"Dziękuję za praktykę w tym miejscu. To mi porządkuje dzień, nadaje rytm. Widzę jak zmienia się mój nastrój codziennie. […] Lubię na tej pauzie być, wracam jak do domu, aby poczuć więź z sobą i innymi (uczestnikami). Dziękuję Karo. (Magda Leo-Wojdyna).
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni