Karo Tashi

W Patronite od 27.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 599

liczba Patronów: 723

10 patronów
260 miesięcznie
5 620 łącznie
Cześć! Jestem Karo Tashi, z wykształcenia psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Po studiach Psychologicznych w Edinburgu (UK), ukończyłam dwie szkoły medytacji i miałam szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody Mindfulness.

O Autorze

Moi nauczyciele nazywają mnie Tashi (czyli pomyślny znak po Tybetańsku).

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach. ​Łącznie 5 lat podyplomowych  studiów formalnych oraz ponad 9 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Po ukończeniu dyplomu z Psychologii w Edynburgu (Szkocja) ponad 9 lat temu, dostałam się do The Three Doores Academy.

Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona bezpośrednio na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedna z kilku pierwszych uczniów prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Miałam również ogromne szczęście być nauczaną bezpośrednio od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness czyli treningu Uważnej Obecności.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Główne tematy mojej pracy to redukcja stresu, prewencja wypaleń, samoakceptacja, inteligencja emocjonalna, pogłębianie relacji ciało-umysł, praca z wewnętrznym krytykiem, uleczanie ran z dzieciństwa.

Moja praca jest moją miłością, a moją intencją jest pomoc zainteresowanym, redukowanie niepotrzebnego cierpienia i odkrywanie dostępu do naturalnego źródła radości, dostępnego dla każdego i w każdym momencie.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie uczestnikom moich kursów, to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni