Avatar użytkownika

Karting Raport

30
patronów
2 890 
miesięcznie
41 630 
łącznie
30
patronów
2 890 zł 41 630 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! Cieszymy się, że nasze produkcje mają dla Ciebie znaczenie.
30 zł miesięcznie
Dzięki! To już jest coś. Za 30PLN zjemy dobry lunch na zawodach. Jesteśmy mega wdzięczni.
50 zł miesięcznie
Ktoś tu jest fanem kartingu podobnie jak my. Dziękujemy za zaufanie. W ramach tego wsparcia otrzymasz od nas na koniec roku kalendarz kartingowy z 12 najfajniejszymi zdjęciami.
100 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy, jest to konkretne wsparcie, które pozwoli nam na produkcję programu i rozwój redakcji, a co najważniejsze wzmocni poczucie bezpieczeństwa. Odwdzięczymy Ci się kalendarzem na koniec roku i dołączmy Cię do grupy Karting Raport Patroni, gdzie będziemy dyskutować na temat odcinków i pomysłów na ciekawe filmiki. Dzięki!
200 zł miesięcznie
Jesteś wielkim wsparciem dla naszych produkcji, dzięki Tobie jesteśmy w stanie rozsądnie planować budżet na wyjazdy zagraniczne, zakupy nowego sprzętu. Odwdzięczymy Ci się kalendarzem na koniec roku i dołączmy Cię do grupy Karting Raport Patroni, gdzie będziemy dyskutować na temat odcinków i pomysłów na ciekawe filmiki. Chętnie zareklamujemy wskazany przez Ciebie podmiot jako lokowanie produktu w telewizji.
300 zł miesięcznie
Hurrra! Teraz jesteśmy w stanie rozsądnie planować budżet na wyjazdy zagraniczne, zakupy nowego sprzętu. Odwdzięczymy Ci się kalendarzem na koniec roku i dołączmy Cię do grupy Karting Raport Patroni, gdzie będziemy dyskutować na temat odcinków i pomysłów na ciekawe filmiki. Chętnie zareklamujemy wskazany przez Ciebie podmiot jako lokowanie produktu w telewizji. Wykonamy króciutkie wideo specjalnie dla Ciebie.
500 zł miesięcznie
To już nie przelewki, masz wielkie serce do sportu kartingowego. Jesteś fundamentalnym wsparciem naszych produkcji. Odwdzięczymy Ci się kalendarzem na koniec roku i dołączmy Cię do grupy Karting Raport Patroni, gdzie będziemy dyskutować na temat odcinków i pomysłów na ciekawe filmiki. Chętnie zareklamujemy wskazany przez Ciebie podmiot jako lokowanie produktu w telewizji i to cyklicznie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Karting Raport w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzięki Waszemu wsparciu produkujmy jedyny w Polsce program telewizyjny o KARTINGU.

O nas.

Od ponad 10 lat zajmujemy się sportem kartingowym, a od wielu więcej fascynujemy motoryzacją, dziennikarstwem, fotografią i produkcją wideo. Dzięki połączeniu tych unikalnych pasji od 3 lat tworzymy Karting Raport - jedyny program o tematyce kartingowej emitowany w telewizji, obecnie jest to kanał Motowizja.
Oprócz tego prowadzimy relacje live z zawodów, które emitowane są na YouTubie oraz retransmitowane w telewizji. 
Praca przy tym projekcie daje masę radości, ale i wymaga sporo poświęceń, czasu i środków finansowych. Dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie produkować program oraz wspierać Was informacjami publikowanymi na naszym profilu Facebook.

Znamy się nie od dziś.

Na co dzień zajmujemy się marketingiem sportowym, robimy zdjęcia, filmy, strony www, prowadzimy fanpage zespołów, kierowców na Facebooku. Czasem musimy zrezygnować z naszej pracy, żeby zająć się programem i tu płynnie przechodzimy do pojęcia czasu.

Czas to pieniądz. 

Na produkcji programu potrzebujemy sporo czasu, a ponieważ robimy go zupełnie za darmo i nie dostajemy wsparcia z żadnej strony inwestujemy swój czas, który moglibyśmy spożytkować na pracę w celu utrzymania siebie i naszych rodzin. Jak mówi przysłowie - Czas to pieniądz, dlatego wsparcie finansowe umożliwi nam pracę nad programem.

Sprzęt.

Nie od dziś wiadomo, że sprzęt audio-wideo nie jest tani, ale sprzęt do produkcji sportowych wyświetlanych w telewizji to naprawdę drogi gips. Oczywiście jest on w naszym posiadaniu, ale czasami się psuje, a ponieważ chcemy się rozwijać i pokazywać karting z ciekawych perspektyw inwestycje są nieuniknione. 

Wyjazdy.

Wyjazdy na zawody w Polsce to oczywiście koszty transportu, hoteli, paliwa i amortyzacji sprzętu. Chcielibyśmy jednak pokazywać Wam karting międzynarodowy i czasem nam się to udaje, a wsparcie finansowe umożliwiłoby nam częstsze wyjazdy.


Cele Autora

Realizacja programu Karting Raport
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 2 110 zł brakuje
57%
Od 2018 roku staraliśmy się pogodzić pasję z pracą zawodową i naszym życiem prywatnym. Nie zawsze starczało czasu na wszystko, a ponieważ są pewne priorytety i z czegoś trzeba żyć często szliśmy na kompromis. Ten cel spełni absolutne minimum na potrzeby tworzenia programu.
Wyjazdy zagraniczne
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 4 610 zł brakuje
38%
Jeśli chcecie żebyśmy relacjonowali poczynania Polaków za granicą musimy zebrać na to budżet. Koszt wyloty dwuosobowej ekipy, oraz sprzętu, noclegi i zwyczajne wynagrodzenie za pracę są określone w tym celu. Dziękujemy.
Być na bieżąco z kartingiem.
  • 2 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przez lata szliśmy na kompromis rezygnując z możliwych do zarobienia pieniędzy na korzyść czasu poświęconego na tworzenie programu, ale i na przeglądanie nowinek ze świata kartingu, tylko po to żeby się z nimi z Wami podzielić.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Karting Raport już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Vini Zarajczyk
Vini Zarajczyk
200 zł
Radek Raczkowski
Radek Raczkowski
50 zł
Jacek Stencel
Jacek Stencel
100 zł
Michał Chajek
Michał Chajek
30 zł
Patryk Angelard
Patryk Angelard
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.