Kartografia Niepraktyczna

W Patronite od 31.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 350

Liczba Patronów: 212

Zostań Patronem
Kup na prezent
101 patronów
1 590 miesięcznie
28 610 łącznie

Warsztat kartograficzny

2 000 zł

miesięcznie

79%

osiągnięto

410 zł

brakuje


Koszty wyposażenia warsztatu w niezbędne przyrządy, aby rysować mapy wielkoformatowe, a także mapy poprawne kartograficzne, czy też pełne detali, przerastają moje zasoby.
Potrzebuję do tego sporo specjalistycznego sprzętu - elipsografów, cyrkli do wykreślania krzywych stożkowych, solidnej i dużej deski kreślarskiej, porządnej podświetlanej lupy stołowej, precyzyjnych rapidografów i tak dalej.

Wasza pomoc pozwoliłaby mi powoli skompletować cały potrzebny sprzęt.

Kartografia fabularno-erpeżkowa

5 000 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

3 410 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi skupić na tym, co lubicie najbardziej, czyli na tworzeniu rozmaitych map do popularnych gier fabularnych i niejako pełnoetatowo zajmować się ich rysowaniem.

Biblioteka kartografa

150 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Staram się opierać swoje mapy na jak największej ilości źródeł. Każdego miesiąca kupię jedną książkę/podręcznik do wybranego systemu rpg/inny materiał źródłowy, aby wykorzystać zawarte tam informacje do narysowania jak najwierniejszej mapy danego uniwersum. O tym co kupię w danym miesiącu zadecydujemy wspólnie w gronie patronów.

Archiwa Kartografii Niepraktycznej

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Mniej więcej tyle wyniesie opłacenie domeny i serwera oraz wykupienie większej przestrzeni dyskowej na Deviant Art w celu udostępniania do pobrania skanów map w bardzo wysokiej rozdzielczości, jak również koszty związane ze skanowaniem wielkoformatowych rysunków.

A własnej strony zaczyna mi brakować, gdyż przydałoby się własny zakątek w sieci, gdzie mógłbym publikować chociażby różne dodatkowe materiały do rysowanych przeze mnie map - od dokładnych opisów lokalizacji, przez pomysły na przygody, aż po różnego rodzaju porady na temat używania mapy podczas sesji rpg.

Przybory kreślarskie

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przy rysowaniu każdej mapy zużywam stalówki, ołówki, kredki, tusze, farby, papier rysunkowy i wiele innych materiałów. Do tego wszystkiego cały dokupuję w nowe przybory, które muszę wyszukiwać oraz kupować na portalach aukcyjnych. Marzą mi się nowe przykładnice i ekierki, kilka specjalistycznych cyrkli, większa paleta kolorystyczna tuszy i tak dalej.
Byłoby wspaniale móc się ciągle rozwijać, aby dostarczać Wam coraz lepiej, szybciej i dokładniej narysowane mapy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Zieliński
Tomasz Zieliński
Próg: 10 zł
Adrian Baranski
Adrian Baranski
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
SiogunEathal
SiogunEathal
Próg: 10 zł
Kate Korowajczyk
Kate Korowajczyk
Próg: 10 zł
Grey_Wolf
Grey_Wolf
Próg: 25 zł