Kasia Babis

W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 96

Liczba Patronów: 96

Zostań Patronem
195 patronów
4 530 miesięcznie
Robię filmy i komiksy, w których rozprawiam się z dziadostwem w popkulturze.

O Autorze

Kiciputek? I haven’t heard this name in years...

Cześć, nazywam się Kasia Babis i tworzę komiksy i filmy, w których rozprawiam się z dziadostwem w popkulturze, sztuce, polityce i innych.

Moja najbardziej popularna seria to „Dziady polskiej fantastyki”, ale w planach mam dużo więcej. A to oznacza jeszcze więcej dodatkowej pracy. Oprócz przedzierania się przez bagna toksycznych treści dochodzą godziny poświęcone na research, nagrania, montaż, sklejanie memów w photoshopie i rysowanie komiksowych wstawek. To wszystko wymaga czasu, który normalnie poświęciłabym na zlecenia. Dlatego pomyślałam, że być może część z was będzie chciała dorzucić się do tego projektu na patronie. 

Oprócz filmów na YouTube tworzę również ilustracje i komiksy satyryczne.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
Próg: 10 zł
fala
fala
Próg: 10 zł
Katarzyna Pniewska
Katarzyna Pniewska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł