Avatar użytkownika

#kawazmierniczym

11
patronów
320 
miesięcznie
10 035 
łącznie
11
patronów
320 zł 10 035 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, że dla #KAWAZMIERNICZYM zrezygnowałeś z jednej MAŁEJ CZARNEJ w miesiącu i stałeś się naszym PATRONEM, wspierającym naszą walkę z KOMUNISTYCZNYM USTROJEM W GEODEZJI.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami. Będąc naszym Patronem możesz liczyć na to, że znajdziesz się na liście naszych Patronów.
25 zł miesięcznie
Serdecznie dziękujemy za tak znaczące wsparcie. Oprócz wymienienia Twojej osoby w Liście Patronów możesz liczyć na nasz "firmowy" kubek + przypinkę.
50 zł miesięcznie
Drogi Przyjacielu/Droga Przyjaciółko, już od drugiej wpłaty prześlemy Ci nasz firmowy T-Shirt oraz możesz być pewna/pewny, że grono naszych ekspertów raz w miesiącu przyjdzie Ci z pomocą w problemach z administracją geodezyjną.
100 zł miesięcznie
NO STÓWKA TO JUŻ KONKRET. Obiecujemy wszystkie wymienione do tej pory prezenty, we wszystkich progach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora #kawazmierniczym w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Organizujemy cotygodniowego (niedziela 10:00) live-a na trzech social media Facebook · YouTube · Instagram o wydarzeniach w Miernictwie i Geodezji. Piętnujemy państwowy geodezyjny system stworzony w PRL a działający do dziś. Tak jakby Konstytucja RP z 1997 w GEODEZJI NIE OBOWIĄZYWAŁA.

#KAWAZMIERNICZYM prowadzi cotygodniowe audycje na żywo zawsze w Niedziele i zawsze o godzinie 10:00. Spotkania prowadzimy od 16 maja 2020 r.

Pierwsze spotkanie było poświęcone konsultacjom nad projektem nowego rozporządzenia ws ewidencji gruntów i budynków oraz próbie tworzenia przez GIG zespołu bis, w sprawie ustawy o samorządzie zawodowym nie mierniczych tylko geodetów.

 

Cele Autora

SZTAB PRAWNY
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 680 zł brakuje
32%
Od 2014 r. Geodezja Polska została przepoczwarzona z zawodu inżynierskiego do zawodu gdzie sprawy techniczne są tylko tłem dla prawnych decyzji urzędników. Efekt zlecony przez Klienta już prawie od 8 lat nie zależy od Technika i Inżyniera, lecz od stanowiska prawnego urzędnika ze Starostwa, który nie musi posiadać nawet wykształcenia geodezyjnego, nie mówiąc już o uprawnieniach zawodowych. Dlatego aby pomóc Mierniczym* i Geodetom* chcemy powołać przy redakcji SZTAB PRAWNY gdzie za pieniądze z Patronite chcemy opłacać opinie i usługi radców prawnych i adwokatów, tak by można było nawiązać równą relację z administracją.
*Mierniczy - osoba wykonująca zawód zaufania publicznego w geodezji (np. rozgraniczenia).
*Geodeta - osoba wykonująca zawodowo wyłącznie czynności, które nie spełniają warunków zawodu zaufania publicznego (np. edycja map) oraz nie wymagają tzw. uprawnień zawodowych wystarczy wykształcenie geodezyjne.
WYPOSAŻENIE STUDIA + KOSZTY INTERNETOWE
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Opłacenie abonamentów aplikacji StreamYard serwera domeny itp. Wyposażenie audio-video.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora #kawazmierniczym już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Lukasz Zacharczuk
Lukasz Zacharczuk
50 zł
Dominik Rynek
Dominik Rynek
50 zł
Piotr Zygadło
Piotr Zygadło
25 zł
Anonimowy patron
50 zł
Katarzyna Rózga
Katarzyna Rózga
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.