Kazik.TV

W Patronite od 13.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1077

Liczba Patronów: 876

Zostań Patronem
12 patronów
225 miesięcznie
5 700 łącznie
Przygody bywają niebezpieczne, ale to rutyna zabija... Żyjemy w przyczepie i podróżujemy kamperem. Tworzymy aby inspirować innych do podróży i dzielić się praktyczną wiedzą o podróżowaniu kamperem. Dokumentujemy rozmowy z pasjonatami poznanymi w drodze.

O Autorze

 

Od czerwca 2018 roku mieszkamy na kółkach na stałe.

Od ponad dwóch lat żyjemy w przyczepie kempingowej i podróżujemy kamperem i nie tylko. Na kanale dzielimy się naszym niekonwencjonalnym stylem życia, publikujemy poradniki o caravaningu, vlogi o codziennym życiu i pracy na kempingu w Anglii oraz vlogi z podróży kamperem. Tworzymy kanał głównie po to aby dzielić się naszą pasją do 'kempingowania' i vanlife oraz nawiązywać kontakty z osobami które podobnie jak my szukają wolności i odkrywają świat na czterech kółkach. 

Nasz dom na kółkach w Anglii. 

 

Ekipa Kazik TV to Kasia która pojawia się przed kamerą i Marek który woli pracę przy  montażu, za dobre nastroje i kondycję fizyczną odpowiada nasz pies - Diesel. 

Kiedy ruszaliśmy w pierwszą podróż trzydziestoletnim kamperem zakładaliśmy że po roku wrócimy do naszego domu i do 'normalnego' życia. Dziś wiemy że jesteśmy dopiero na początku naszej podróżniczej drogi a 'normalność', stabilizacja i życie w czterech ścianach to coś do czego nie chcemy wracać. 

Aktualnie tworzymy treści online propagujące ciekawe formy podróżowania i zachęcamy naszych sympatyków aby realizowali swoje marzenia o małych i dużych podróżach. Udowadniamy że chcieć to móc i że każdy może podróżować. Wystaczą chęci. Nie trzeba do tego dużych pieniędzy, co wielokrotnie udowadniają zwykli ludzie których poznajemy w drodze i którzy godzą się na udział w naszych filmach. 

Aktualnie pracujemy sezonowo na kempingu w Anglii gdzie mieszkamy w przyczepie kempingowej. Praca na kempingu pozwala nam na rozwijanie kanału i tworzenie własnej marki w wolnym czasie. Naszym celem jest życie w podróży przez cały rok.

Spotkanie z rodziną mieszkającą w kamperze. 

 

Co oferujemy naszym moim widzom?

 • Relacje z podróży kamperem po Europie i praktyczne informacje o życiu w kamperze "fulltime" - zobacz jak radzimy sobie z wyzwaniami życia w drodze i jak dynamiczne jest nasze życie -gdzie dziś będziemy spać? co jest za zakrętem? kogo poznamy jutro?
 • Spotkania z ciekawymi ludźmi i wywiady - opowiemy Wam o ludziach i miejscach które nas inspirują, o przyjaciołach poznanych w podróży
 • Niedzielne Transmisje Live - cotygodniowe spotkanie z widzami aby wprowadzić się w dobry nastrój na nadchodzący tydzień. Zasady są proste: poruszamy tylko pozytywne tematy, skupiamy się na tym co nas buduje, dzielimy DOBRYMI wiadomościami i wspieramy się ;-)
 • Filmiki o realiach życia w UK i naszej pracy na kempingu 
                                          Kaziki i nasz kamper na wolności... 

 

Skąd nazwa Kazik TV?

Kazik TV to tak naprawdę przejaw buntu Kasi. Nawet nazwa ma tu swoje znaczenie - odmawia bycia poważną, stateczną Katarzyną, która musi 'trzymać fason' i przestrzegać konwenansów, zamiast tego woli być swojskim Kazikiem, któremu wypada więcej. Buntuje się przeciwko schematom i życiu w cyklu pracuję - zarabiam - wydaję- gromadzę. Odmawiamy wegetacji od weekendu do weekendu i wyczekiwania na kolejny urlop. O tych wszystkich sprawach Kasia napisała na naszej stronie w poście "Ucieczka z labiryntu. The maze runners." > http://kazik.tv/ucieczka-z-labiryntu-the-maze-runners/

 

Jakie są nasze wartości? 

Prawda i wolność. Chcemy żyć naprawdę i spotykać prawdziwych ludzi, otwartych i autentycznych. Życie naprawdę znaczy dla nas życie tu i teraz.

Bez mrugnięcia okiem sprzedaliśmy i rozdaliśmy większość swoich rzeczy, od mebli po ubrania i narzędzia ogrodowe. Wyprowadziliśmy się z domu, którego posiadanie przez lata było naszym marzeniem. I od momentu zatrzaśnięcia z sobą drzwi nie żałowałaliśmy niczego. Odkąd mamy mniej, żyjemy bardziej ;-) 

Kochamy być w drodze. Musimy pielęgnować nasz dziki zapał i karmić nasze szalone podejście do życia adrenaliną i przygodami. Nie potrzebujemy wakacji, potrzebujemy podróży i przygody, wyzwań i ryzyka, sytuacji w których musimy się sprawdzić. Tylko wtedy Kazik.TV będzie oddychał pełną piersią. 

Chcesz nas wesprzeć? Dzięki Twojej hojności możemy:

 • uaktualniać sprzęt do realizacji obrazu i dzwięku aby treści miały coraz lepszą jakość, kupować nowe kamery, mikrofony, statywy, karty pamięci, baterie, powerbanki - wszystko ma ograniczoną żywotność
 • opłacać domenę www.kazik.tv gdzie prowadzimy bloga 
 • opłacać internet mobilny, który pozwala nam na publikowanie treści online w czasie naszych podróży 
 • realizować swoje marzenia i uczyć innych jak to robić 

*Dzięki temu że przez większośc roku pracujemy i żyjemy na kempingu możemy utrzymywać siebie, naszego psa i nasz samochód za własne pieniądze. Środki pozyskane od Patronów przeznaczamy w całości na utrzymanie i rozwijanie kanału Kasia Kempinguje KazikTV. 

 

                               Otoczenie kempingu El Torres w Hiszpanii. 

 

Dziękujemy za to że rozważasz objęcie nas Patronatem, jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia. 

Możesz nas wesprzeć nie tylko finansowo, udostępnij ten profil, zasubskrybuj nasz kanał, komentuj nasze treści na YouTube, Instagram i Facebook. Każda łapka i każdy komentarz są dla nas ważne.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Lukasz Jankowski
Lukasz Jankowski
Próg: 5 zł
Maciej W.
Maciej W.
Próg: 35 zł
Rafał Górecki
Rafał Górecki
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mariusz Kondej
Mariusz Kondej
Próg: 5 zł
Jerzy Wojczuk
Jerzy Wojczuk
Próg: 10 zł