Kazimierz Pawłowski

W Patronite od 29.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1914

Liczba Patronów: 1875

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
120 miesięcznie
718 łącznie
Pokazuję świat. Wirtualnie i realnie. Wirtualnie na moim blogu, oraz w mediach społecznościowych. Realnie pilotując wyprawy po Azji i nie tylko. Opublikowałem darmowy Przewodnik po Japonii - do pobrania w .pdf z mojego bloga. Obecnie ruszyły prace nad przewodnikiem po Korei Południowej.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Kazimierz :)

Na co dzień jestem pilotem wycieczek po Azji i ogólnie po świecie. Moją pasją i pracą jest pokazywanie świata. W realu - będąc na miejscu w danym kraju. I wirtualnie - na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Na FB, IG, Tik-Toku czy Youtube. 

Napisałem przewodnik po Japonii. Pomysł był prosty, spisać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania do mnie jako pilota wycieczek po Japonii. I tak zaczął powstawać mój autorski „Przewodnik po Japonii”. Z pierwszego projektu obejmującego kilka stron rozrósł się obecnie do ponad 150 stron A4. A to jeszcze nie koniec bo cały czas dopisuję kolejne rozdziały!

Powstał z pasji do podróży i Kraju Kwitnących Wiśni, więc udostępniam go wszystkim chętnym za darmo. Tu można go pobrać i przeczytać więcej na ten temat: 
https://www.pawlowski.cc/przewodnik-po-japonii/

Pisze relacje z odwiedzanych miejsc, porady podróżnicze, pokazuję slajdy. To wszystko na moim blogu: https://www.pawlowski.cc 

Jeżdżąc z moimi turystami staram się promować odpowiedzialną turystykę. Tak aby jak najmniej ingerować w przyrodę, korzystać z lokalnych kontrahentów a nie wielkich koncernów. Zazwyczaj jeżdżę z małymi grupami kilku osobowymi, z którymi takie podejście sprawdza się idealnie.

Nieodzowna częścią mojej pracy, pasji i hobby jest opowiadanie o tym co robię. Pisanie o podróżach. Przygotowywanie wyjazdów. Pisanie programów. Doradzanie. Czy po prostu pokazywanie piękna naszej planety. 

Piszę też książkę ukazującą piękno podróży, którą mam nadzieję wydać (ale już komercyjnie).

Tak więc nie marnuję czasu, gdy nie można jeździć i mój zawód nie istnieje. Nieustająco staram się przekazywać swoje doświadczenie, wiedzę i pasję. Zapraszam na mojego bloga oraz na moje profile na FB i Instagramie. 

Występowałem w TVN24Bis, MoveTV, opowiadałem o podróżach w Radiu Kraków czy katowickim radiu eM. Dziennik Polski porównywał mnie do ryby ;) Do tego niezliczona ilość slajdów w wielu miastach polski. 

W tym miejscu mogę zaprosić do udania się ze mną w podróż po Japonii:

Na koniec zapraszam na wspólne złożenie żurawia origami. Japończycy wierzą, że 1000 takich spełnia marzenia. Ale również zapewnia dobre zdrowie osobie obdarowanej jak i tej która je składała.

Kilka słów o mnie:

Długo nie wiedziałem co chciałbym w życiu robić. Kończyłem  mat-fiz, potem studiowałem prawo, filozofię, dostałem się do Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Pracowałem w agencji reklamowej. Ale zawsze ciągnęło mnie do podróży. I tak odkryłem swoją największą pasję i zawód który uwielbiam. Zostałem pilotem wycieczek. Od ponad 10 lat pokazuję świat, głównie Azję - Chiny, Japonię, Koreę. I chyba jestem w tym dobry :) 

Przygotowuję programy dla biur podróży oraz dla klientów indywidualnych. Mogę pojechać z tobą na wyprawę, albo wszystko Ci zorganizować tak abyś mógł pojechać samodzielnie. Doradzam jak samodzielnie zorganizować wyprawę, co na nią zabrać. Jaki sprzęt kupić.  

Ale lubię ten świat pokazywać także wirtualnie. Od wielu lat prowadzę bloga podróżniczego, organizuję prelekcje, gdzie opowiadam o krajach które zwiedziłem. 

Dziękuję!
Kazimierz Pawłowski
https://www.pawlowski.cc
https://www.facebook.com/pawlowski.kazimierz
https://www.instagram.com/kazimierz.pawlowski/
https://www.tiktok.com/@kazimierz.pawlowski
https://youtube.com/@kazimierz.pawlowski
https://www.linkedin.com/in/kazimierz-pawlowski/
 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
natalia osten
natalia osten
Próg: 25 zł
Dominika Kadulska
Dominika Kadulska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł