Avatar użytkownika

Kazimierz Pawłowski

0
patronów
0 
miesięcznie
963 
łącznie
0
patronów
0 zł 963 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
To wirtualna kawa / herbata / piwo co kto woli :) Jak podoba Wam się to co tworzę, to czym się dzielę, będzie mi miło jak od czasu do czasu postawicie mi taką jedną - tu wirtualnie. To będzie dla mnie olbrzymia motywacja do dalszego tworzenia. Wiedzieć, że na tyle podoba się moja praca aby to doceniać - to bezcenne doświadczenie :) Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Wasze wsparcie nie tylko mnie motywuje ale i pozwala mi skupiać się na tworzeniu treści które udostępniam na blogu, FB czy IG. Największym wyzwaniem dla mnie tworzenie przewodnika po Japonii.

Wszystkim którzy zdecydują się na wsparcie na tym i wyższych progach podziękuję imiennie na łamach Przewodnika po Japonii, dostępnego do pobrania na moim blogu.
25 zł miesięcznie
Wpłacając taką kwotę wspierasz mnie jako Twórcę. Dzięki temu mogę poświęcić więcej czasu na tworzenie kolejnych materiałów. Powstał już przewodnik po Japonii, teraz czas na Koreę, po niej powstanie wersja opisująca Chiny. Od Was zależy jak szybko zostaną ukończone.

Wszyscy wspierający mnie w tym progu zostaną wymienieni w we wszystkich tych przewodnikach (obecnym i tych w przygotowaniu), jako osoby które wsparły moje projekty.

Wszystkim osobom które zdecydują się na wybór tego progu (przez co najmniej 3 miesiące), raz w roku przed Świętami wyślę kartkę pocztową (fizyczną - papierową) zakupioną w jednym z krajów, które odwiedziłem w danym roku. Z podziękowaniami i życzeniami.
50 zł miesięcznie
Cóż mogę powiedzieć - dziękuję :)

Ze swojej strony wszystkim osobom które zdecydują się na wybór tego progu (przez minimum 3 miesiące), raz w roku przed Świętami wyślę mały prezent niespodziankę z kraju który odwiedziłem w danym roku. Dla każdego wybiorę coś indywidualnie, opiszę skąd pochodzi oraz co znaczy. Prezent wyślę razem z kartką pocztową opisaną we wcześniejszym progu.

Oraz oczywiście wszystko to co we wcześniejszych progach.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
3 dostępne miejsca
Osoby wspierające mnie na tym poziomie, będą mogły zaproponować jeden temat, który powinienem poruszyć w przewodniku, a który nie został jeszcze opisany. Jeżeli tylko będzie tematycznie wpisywał się w ramy przewodnika - zostanie potraktowany priorytetowo i dodany w pierwszej kolejności. Dotyczy to obecnie wydanego przewodnika po Japonii oraz tych które powstaną w przyszłości.

Oraz wszystko ze wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kazimierz Pawłowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pokazuję świat. Wirtualnie i realnie. Wirtualnie na moim blogu, oraz w mediach społecznościowych. Realnie pilotując wyprawy po Azji i nie tylko. Opublikowałem darmowy Przewodnik po Japonii - do pobrania w .pdf z mojego bloga. Obecnie ruszyły prace nad przewodnikiem po Korei Południowej.

Cześć! Z tej strony Kazimierz :)

Na co dzień jestem pilotem wycieczek po Azji i ogólnie po świecie. Moją pasją i pracą jest pokazywanie świata. W realu - będąc na miejscu w danym kraju. I wirtualnie - na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Na FB, IG, Tik-Toku czy Youtube. 

Napisałem przewodnik po Japonii. Pomysł był prosty, spisać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania do mnie jako pilota wycieczek po Japonii. I tak zaczął powstawać mój autorski „Przewodnik po Japonii”. Z pierwszego projektu obejmującego kilka stron rozrósł się obecnie do ponad 150 stron A4. A to jeszcze nie koniec bo cały czas dopisuję kolejne rozdziały!

Powstał z pasji do podróży i Kraju Kwitnących Wiśni, więc udostępniam go wszystkim chętnym za darmo. Tu można go pobrać i przeczytać więcej na ten temat: 
https://www.pawlowski.cc/przewodnik-po-japonii/

Pisze relacje z odwiedzanych miejsc, porady podróżnicze, pokazuję slajdy. To wszystko na moim blogu: https://www.pawlowski.cc 

Jeżdżąc z moimi turystami staram się promować odpowiedzialną turystykę. Tak aby jak najmniej ingerować w przyrodę, korzystać z lokalnych kontrahentów a nie wielkich koncernów. Zazwyczaj jeżdżę z małymi grupami kilku osobowymi, z którymi takie podejście sprawdza się idealnie.

Nieodzowna częścią mojej pracy, pasji i hobby jest opowiadanie o tym co robię. Pisanie o podróżach. Przygotowywanie wyjazdów. Pisanie programów. Doradzanie. Czy po prostu pokazywanie piękna naszej planety. 

Piszę też książkę ukazującą piękno podróży, którą mam nadzieję wydać (ale już komercyjnie).

Tak więc nie marnuję czasu, gdy nie można jeździć i mój zawód nie istnieje. Nieustająco staram się przekazywać swoje doświadczenie, wiedzę i pasję. Zapraszam na mojego bloga oraz na moje profile na FB i Instagramie. 

Występowałem w TVN24Bis, MoveTV, opowiadałem o podróżach w Radiu Kraków czy katowickim radiu eM. Dziennik Polski porównywał mnie do ryby ;) Do tego niezliczona ilość slajdów w wielu miastach polski. 

W tym miejscu mogę zaprosić do udania się ze mną w podróż po Japonii:

Na koniec zapraszam na wspólne złożenie żurawia origami. Japończycy wierzą, że 1000 takich spełnia marzenia. Ale również zapewnia dobre zdrowie osobie obdarowanej jak i tej która je składała.

Kilka słów o mnie:

Długo nie wiedziałem co chciałbym w życiu robić. Kończyłem  mat-fiz, potem studiowałem prawo, filozofię, dostałem się do Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Pracowałem w agencji reklamowej. Ale zawsze ciągnęło mnie do podróży. I tak odkryłem swoją największą pasję i zawód który uwielbiam. Zostałem pilotem wycieczek. Od ponad 10 lat pokazuję świat, głównie Azję - Chiny, Japonię, Koreę. I chyba jestem w tym dobry :) 

Przygotowuję programy dla biur podróży oraz dla klientów indywidualnych. Mogę pojechać z tobą na wyprawę, albo wszystko Ci zorganizować tak abyś mógł pojechać samodzielnie. Doradzam jak samodzielnie zorganizować wyprawę, co na nią zabrać. Jaki sprzęt kupić.  

Ale lubię ten świat pokazywać także wirtualnie. Od wielu lat prowadzę bloga podróżniczego, organizuję prelekcje, gdzie opowiadam o krajach które zwiedziłem. 

Dziękuję!
Kazimierz Pawłowski
https://www.pawlowski.cc
https://www.facebook.com/pawlowski.kazimierz
https://www.instagram.com/kazimierz.pawlowski/
https://www.tiktok.com/@kazimierz.pawlowski
https://youtube.com/@kazimierz.pawlowski
https://www.linkedin.com/in/kazimierz-pawlowski/
 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Kazimierz Pawłowski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Przewodnik po Korei Południowej
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
To pozwoli mi wygospodarować dodatkowy czas tylko i wyłącznie na pisanie kolejnego przewodnika. Dzięki czemu prace nad nim znacznie przyśpieszą i będę mógł go udostępnić za darmo wszystkim wybierającym się do tego pięknego kraju. A w między czasie zapraszam do pobierania już gotowego przewodnika po Japonii.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kazimierz Pawłowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

natalia osten
natalia osten
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Dominika Kadulska
Dominika Kadulska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.