Kazimierz Pawłowski

W Patronite od 29.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
248 łącznie
Pokazuję świat. Wirtualnie i realnie. Wirtualnie na moim blogu, oraz w mediach społecznościowych. Opisuję znane mi kraje, tak aby dać wskazówki tym którzy się tam wybierają oraz przybliżyć piękne miejsca tym którzy jechać nie mogą. Realnie, w normalnych czasach pilotując wyprawy po Azji i nie tylko.

O Autorze

Cześć! Z tej strony Kazimierz :)

Codziennie publikuję "Zdjęcie dnia" na blogu, FB, IG oraz od niedawna w aplikacji na telefon z androidem "Zdjęcie dnia". To fotka mojego autorstwa z najpiękniejszych zakątków naszej planety opatrzona autorskim komentarzem. Polecam aplikację, którą można pobrać bezpłatnie ze sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=apppawlowskicc.wpapp

Pisze relacje z odwiedzanych miejsc, porady podróżnicze, pokazuję slajdy. To wszystko na moim blogu: https://www.pawlowski.cc 

Prowadzę również sklep internetowy z moimi zdjęciami w różnych formatach (fotoobrazy, puzzle, memory itp). Dla wszystkich moich patronów mam oczywiście zniżkę na zakupy :) Po 3 miesiącach 5%, po pół roku 10%, a po roku wparcia 15% na wszystkie produkty (za wyjątkiem tych już będących w promocji). https://fotoobrazy.pawlowski.cc 

Obecnie mam już niemal ukończony autorski przewodnik po Japonii, który udostępne bezpłatnie dla wszystkich, jak tylko granice zostaną otwarte i będzie można znowu zwiedzać do Japonii. Jest bardzo nietypowy. Napisany jest z punktu widzenia pilota wycieczek, który odpowiada na najczęściej zadawane mu pytanie przez turystów. 

Wasze wsparcie bardzo mi pomoże w jego stworzeniu. Dlatego każda osoba, która się na to zdecyduje otrzyma podziękowania, które w nim zamieszczę. Przewodnik będzie udostępniony za darmo dla wszystkich chętnych - będzie można go pobrać z mojej strony: 
https://www.pawlowski.cc/przewodnik-po-japonii/

Jeżdżąc z moimi turystami staram się promować odpowiedzialną turystykę. Tak aby jak najmniej ingerować w przyrodę, korzystać z lokalnych kontrahentów a nie wielkich koncernów. Zazwyczaj jeżdżę z małymi grupami kilku osobowymi, z którymi takie podejście sprawdza się idealnie.

Nieodzowna częścią mojej pracy, pasji i hobby jest opowiadanie o tym co robię. Pisanie o podróżach. Przygotowywanie wyjazdów. Pisanie programów. Doradzanie. Czy po prostu pokazywanie piękna naszej planety. 

Piszę też książkę ukazującą piękno podróży, którą mam nadzieję wydać (ale już komercyjnie) w tym roku. 

Tak więc nie marnuję czasu, gdy nie można jeździć i mój zawód nie istnieje. Nieustająco staram się przekazywać swoje doświadczenie, wiedzę i pasję. Zapraszam na mojego bloga oraz na moje profile na FB i Instagramie. 

Pisanie o podróżach jest przede wszystkim moim hobby. Ale to hobby zajmuje mi ostatnio coraz więcej czasu, stając się w czasach pandemii moją pracą. Sprawia mi to wielką satysfakcję, ale z samej satysfakcji nie można żyć. Dlatego po długim czasie przemyśleń i początkowych sporych oporach i bycia sceptycznym co do tego typu akcji i serwisów postanowiłem skorzystać z tego co oferuje Patronite. 

Jeżeli podoba Ci się to co tworzę, możesz mi postawić wirtualne piwo, albo dwa, a ja będę miał dzięki temu możliwość tworzenia i pokazywanie piękna świata. 

Ale możesz również skorzystać z mojej wiedzy. Mogę przygotować specjalnie dla Ciebie program wyjazdu, lub udzielić konsultacji przed podróżą. Albo możesz zaprosić mnie na slajdowisko, a chętnie opowiem o jednym z tych miejsc, które są warte tego aby o nich posłuchać. 

Występowałem w TVN24Bis, MoveTV, opowiadałem o podróżach w Radiu Kraków czy katowickim radiu eM. Dziennik Polski porównywał mnie do ryby ;) Do tego niezliczona ilość slajdów w wielu miastach polski. 

W tym miejscu mogę zaprosić do udania się ze mną w podróż po Japonii:

Na koniec zapraszam na wspólne złożenie żurawia origami. Japończycy wierzą, że 1000 takich spełnia marzenia. Ale również zapewnia dobre zdrowie osobie obdarowanej jak i tej która je składała.

Kilka słów o mnie:

Długo nie wiedziałem co chciałbym w życiu robić. Kończyłem  mat-fiz, potem studiowałem prawo, filozofię, dostałem się do Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Pracowałem w agencji reklamowej. Ale zawsze ciągnęło mnie do podróży. I tak odkryłem swoją największą pasję i zawód który uwielbiam. Zostałem pilotem wycieczek. Od ponad 10 lat pokazuję świat, głównie Azję - Chiny, Japonię, Koreę. I chyba jestem w tym dobry :) 

Przygotowuję programy dla biur podróży oraz dla klientów indywidualnych. Mogę pojechać z tobą na wyprawę, albo wszystko Ci zorganizować tak abyś mógł pojechać samodzielnie. Doradzam jak samodzielnie zorganizować wyprawę, co na nią zabrać. Jaki sprzęt kupić.  

Ale lubię ten świat pokazywać także wirtualnie. Od wielu lat prowadzę bloga podróżniczego, organizuję prelekcje, gdzie opowiadam o krajach które zwiedziłem. 

Dziękuję!
Kazimierz Pawłowski
https://www.pawlowski.cc
https://www.facebook.com/pawlowski.kazimierz
https://www.instagram.com/kazimierz.pawlowski/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Witold Buczyński
Witold Buczyński
Próg: 7 zł
Bożena Szpak-Kapinos
Bożena Szpak-Kapinos
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Mariusz Sapiński
Mariusz Sapiński
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł