Anna Wojtyna

W Patronite od 10.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Domowe pyszne przepisy, macierzyństwo w wielu kolorach i kulisy blogowania - z pasją odkrywam wszystkie kęsy codzienności matki blogerki i dzielę się nimi z Czytelniczkami. Jest przede wszystkim smacznie i kolorowo :)

O Autorze

Cześć!

Jestem Ania, mama, blogerka i zapalona kucharka. Prowadzę blog Kęsy Codzienności i już od 2016 roku odkrywam dla Ciebie od nowa kuchnię, macierzyństwo i blogowanie, aby Tobie było łatwiej i milej. Chociaż historia mojego blogowania sięga dalej, to dopiero wtedy ukierunkowało się na tę tematykę. Cały czas łączę blogowanie z macierzyństwem na pełny etat.

anna wojtynaanna w kuchni


Na blogu publikuję mnóstwo pysznych domowych przepisów na ciasta, desery, obiady i inne posiłki. Jako mama dwójki dziewczynek w wieku przedszkolnym dużo przepisów tworzę właśnie pod gusta najmłodszych, aby cała rodzina była zadowolona. Przepisy są podstawą mojej twórczości - to im blog zawdzięcza nazwę kęsy. 

burgery z kurczakapasta jajecznatort z borówkamibabeczki z truskawkami

Stworzyłam e-book z przepisami dedykowanymi dla małych niejadków - Placuszkowi pomocnicy mamy, dostępny za darmo po zapisie na newsletter. A w nim 7 autorskich i wielokrotnie sprawdzonych przepisów na zdrowe placuszki dla dzieci smażone bez tłuszczu, z małą ilością cukru, a także i bez niego.

e-book dla mam


Jednak jedzenie to nie wszystko. Dlatego pod koniec 2018 roku rozpoczęłam współpracę ze stylistką i brafitterką Olą Świąder. W ramach cyklu Stylowa Mama pomagamy mamom odkryć swoje naturalne piękno i wydobyć je ubiorem zamiast chować przed światem z braku czasu.


Pierwsze półrocze 2019 roku poświęciłam na opracowanie mojego autorskiego planera obiadów I obiad z głowy, który w moim przypadku ułatwił mi życie i uporządkował codzienność, przynajmniej tę kulinarną. ;) W ramach planera powstał też e-book z 46 przepisami na domowe obiady Czas na obiad, który cały czas można kupić.

szablon do planowania obiadówczas na obiad ebook

Aktualnie pracuję nad uruchomieniem sklepu, w którym będzie można kupić materiały pomocne w planowaniu obiadów (i nie tylko), także Czas na obiad. W planach na 2020 rok mam też dedykowaną aplikację i kurs planowania obiadów.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem