Avatar użytkownika

Przemysław Rudzki

12
patronów
260 
miesięcznie
11 130 
łącznie
12
patronów
260 zł 11 130 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Każde wsparcie twórcy jest bezcenne, nie ma więc czegoś takiego jak mało i dużo. Jeśli cenisz moją pracę, research i regularność – potraktuję to jako bardzo miły gest z Twojej strony. Ukłony, łączy nas piłka, jak mawiał klasyk (angielska, of course).
30 zł miesięcznie
Chcesz mieć realny wpływ na rozwój kanału? Zarówno ten związany z poszerzaniem przez autora horyzontów w pogoni za wiedzą (subskrypcje płatne), jak i w kwestiach technologicznych (sprzęt do nagrywania) lub opłacenia godzin pracy montażysty czy operatora? To idealny próg dla Ciebie. Dziękuję i obiecuję nieustanny rozwój, a Ty masz w tym swój duży udział. Big Five!
50 zł miesięcznie
Mam świadomość, że to naprawdę spory wydatek, szczególnie w tak kryzysowych czasach. Doceniam mocniej niż wizytę na Selhurst Park w piątkowy wieczór! Dlatego jeśli jesteś Patronem, który wybrał ten próg, z wielką przyjemnością podziękuję Ci za wsparcie publicznie, na koniec vlogów, które pojawiać się będą na moim kanale. To niesamowite, ale wystarczy dziesięciu takich Patronów, jak Ty, by kupić bilet do Londynu i móc stamtąd tworzyć jeszcze więcej treści o Premier League. Masz naprawdę duży wpływ na rozwój Kick Offa. Kłaniam się nisko!
75 zł miesięcznie
Wow, jesteś naprawdę hojny i za taki sposób docenienia mojej pracy jestem zobowiązany odwdzięczyć się czymś wyjątkowym. Czasem to będzie ciekawa książka, którą Ci wyślę, czasem specjalny materiał wideo, dedykowany dla takich Patronów jak Ty. Postaram się, aby to były zawsze takie niespodzianki, które umilą Ci czas.
Z całą pewnością Twoje zaangażowanie w projekt sprawi, że jeszcze łatwiej będzie mi realizować plany, szczególnie te związane z wyjazdami. Reportaż z Newcastle? Wywiad w Birmingham? Relacja na żywo z Londynu? Wiedz, że to w dużej mierze dzięki takim Patronom jak Ty. Masz gigantyczny wpływ na rozwój kanału Kick Off. Dziękuję!
150 zł miesięcznie
Jeśli jesteś Patronem, który zdecydował się na takie wsparcie kanału, to znaczy, że Kick Off jest dla Ciebie bardzo ważny. A skoro tak, to Ty i inni Patroni, którzy zdecydowali się na wybór takiego progu, mogą liczyć na coś wyjątkowego. Oprócz okazjonalnych prezentów, takich książki, koszulki, klubowe gadżety, czy dedykowane materiały wideo, raz w roku spotkamy się na kolacji połączonej z oglądaniem meczu Premier League, gdzie na żywo będziemy mogli podyskutować o najwspanialszej lidze świata. Termin dostosujemy w taki sposób, by pasował Patronom takim jak Ty.
Ponadto oczywiście środki pomogą bez dwóch zdań w wielu aspektach prowadzenia kanału – od sprzętu, poprzez pracę montażystów, kończąc na biletach na wyjazdy.
Nie jestem w stanie wyrazić podziękowań za AŻ takie uznanie dla mojej pracy, więc mogę tylko obiecać, że Twoje wsparcie zostanie wykorzystane w najlepszy możliwy sposób – do tworzenia treści od Manchesteru po Brighton. Kłaniam się bardzo nisko.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Przemysław Rudzki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kick Off to kanał poświęcony angielskiej piłce, prowadzony przez dziennikarza sportowego Przemysława Rudzkiego, długoletniego komentatora Premier League na antenie Canal+, autora książki „Zapiski z Królestwa”.

Internetowa przestrzeń w Polsce pełna jest miejsc, gdzie bez najmniejszych problemów znajdziecie informacje dotyczące futbolu. Z pewnością jednak niewiele jest takich, które związane są tylko z ligą angielską.

Kiedy założyłem w 2019 roku kanał na YT, zrobiłem to dla zabawy, chciałem sprawdzić się w takiej formule. Miałem wówczas na głowie obowiązki związane z zarządzaniem dużą gazetą i niewiele czasu na to, by nagrywać własne rzeczy. Od samego początku wiedziałem jednak, że jeśli któregoś dnia mój kanał zacznie „żyć”, tematyka pozostanie tylko jedna – Premier League i wszystko co z nią związane.

Na kanale Kick Off Przemysław Rudzki nie znajdziecie wywodów o reprezentacji Polski po jej meczach, nie szukajcie tutaj również live’ów o Robercie Lewandowskim, Realu, Barcelonie i hitach ekstraklasy. Chciałem stworzyć dla siebie przestrzeń, w której będę mógł znaleźć nić porozumienia z takimi samymi maniakami Premier League, jak ja. Jeśli więc chcecie czasem posłuchać o Fulham czy Crystal Palace – trafiliście pod właściwy adres.

Ostatnie miesiące funkcjonowania kanału dały mi mnóstwo satysfakcji i dziś z przyjemnością spotykam się z coraz większą grupą odbiorców, z którymi wymieniamy uwagi na live’ach czy w komentarzach pod vlogami. YouTube to bardzo wymierna platforma, uważam, że w dużej mierze dzięki niemu dzisiejsze dziennikarstwo jest stosunkowo łatwe do zweryfikowania: posadź człowieka przed kamerą, daj mu mikrofon i zobacz, ilu znajdzie się chętnych, by go posłuchać. 

Mój kanał nigdy nie będzie „wykręcał liczb”, takich naprawdę wielkich, mam tego świadomość, ale to nie sprawi, że zejdę z obranej drogi. Choć wciąż traktuje to jak hobby – po prostu oglądam mecze, czytam teksty, książki, a później dzielę się tym z grupą odbiorców, mam jednocześnie świadomość, ile można poprawić i „ciągnie mnie” do czegoś większego i lepszego. W tej chwili „produkcje” są surowe, najczęściej to spontaniczny live czy szybki vlog na temat jakiejś istotnej sprawy, także wykraczającej poza linię boiska. 

Może zabrzmi to górnolotnie, ale chciałbym edukować ludzi. Mam potrzebę, by dowiedzieli się czegoś ciekawego z moich materiałów, zawsze przygotowuję się do nich z tą samą rzetelnością, z jaką robiłem to w przypadku komentowania meczów czy pisania artykułów. Pomyślałem, że przy Waszym wsparciu kanał mógłby wykonać kolejny krok, a z czasem z hobby i sympatycznych spotkań z Wami na ekranie mógłby przeistoczyć się w coś większego, głównie w znaczeniu produkcji materiałów i ich jakości. To, a także pojawiające się często pytania o Patronite na wielu live’ach, sprawiło, że spróbuję, ponieważ tak naprawdę niewiele się zmieni. Wciąż będę robił to co dotychczas, a jeśli ktoś zechce dorzucić cegiełkę do tej pracy, będę zobowiązany. 

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Przemysław Rudzki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Zdrappa Waligorski
Dariusz Zdrappa Waligorski
50 zł
Marcin Dukala
Marcin Dukala
30 zł
Mariusz Mikulski
Mariusz Mikulski
10 zł
Zbigniew Nowak
Zbigniew Nowak
10 zł
Zbigniew Stanowski
Zbigniew Stanowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.