Avatar użytkownika

kierunkowo.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PATRON
Dziękuje za twoje wsparcie! Dzięki takim osobom jak Ty, wiem, że moja praca nad blogiem ma sens! W podziękowaniu otrzymujesz cyfrowy certyfikat Patrona kierunkowo.pl!
9 zł miesięcznie
PRZYJACIEL
Wybierając ten próg, dołączacie do zamkniętej grupy na Facebooku - "Przyjaciele kierunkowo.pl"! Dzięki temu, będziecie mogli poznać tworzenie bloga "od kuchni", dyskutować nad planami kolejnych wpisów oraz bliżej poznać autora bloga.
+ to, co w poprzednim progu
14 zł miesięcznie
DOBRODZIEJ
Anioł nie człowiek! A to zobowiązuje do jeszcze cięższej pracy! Jeżeli wyrazisz zgodę, twoje imię i nazwisko pojawi się w specjalnym miejscu na blogu w ramach podziękowania!
+ to, co w poprzednim progu
21 zł miesięcznie
MECENAS
Twoje zaangażowanie wymaga szczególnego docenienia, ponieważ jest szczególnie cenne dla mnie! W zamian będziesz otrzymywać wszystkie kierunkowe e-booki od razu po ich premierze!
+ to, co w poprzednim progu
49 zł miesięcznie
IMPRESARIO
Wspierając kierunkowo.pl na tym progu, przekazujesz coś więcej niż finansową pomoc w rozwoju bloga! Dzięki takim osobom jak Ty, można patrzeć spokojnie w przyszłość i realizować kolejne pomysły!
W podziękowaniu za twoją pomocą otrzymasz unikatowy kubek z logo kierunkowo.pl oraz oprawiony w elegancką ramkę certyfikat Patrona kierunkowo.pl (po minimum 3-miesięcznym wsparciu), który na pewno z dumą powiesisz w swoim domu czy biurze!
+ to, co w poprzednim progu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora kierunkowo.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

kierunkowo.pl to blog o mikropodróżach, najciekawszych miejscach w Polsce i najsmaczniejszej domowej kuchni!

Cześć! Miło Cię widzieć!

Nazywam się Marcin Krawczyk i tworzę bloga kierunkowo.pl. Choć z wykształcenia jestem inżynierem, sercem jestem mikropodróżnikiem ciekawym Polski, jej najciekawszych miejsc, historii, tradycji i kuchni! Na swoim blogu staram się zachęcać i inspirować do poznawania naszego kraju, odkrywania jego niezwykłych zakątków oraz smaków!

Prywatnie jestem mężem i tatą małego brzdąca (ur. 2018), przez co bardzo często podróżuję z całą rodzinką! Pochodzę z południa pięknej Wielkopolski a obecnie mieszkam w jej sercu, czyli Poznaniu i to właśnie o Wielkopolsce piszę i opowiadam najwięcej, co nie znaczy, że zapominam o innych regionach. Wręcz przeciwnie!

Od 2019 roku swoje mikropodróże, wyjazdy, najciekawsze odwiedzone miejsca oraz kulinarne dokonania opisuję na blogu kierunkowo.pl! Dzieląc się z Wami tym wszystkich, chcę zainspirować Was do smakowania życia i realizowania swoich pragnień, marzeń i pasji.

Na swoim blogu przede wszystkim staram się przekazywać rzetelne, sumiennie przygotowane i praktyczne informacje, by ułatwić Wam planowanie swoich wyjazdów, mikropodróży czy kuchennych wyzwań.

Co znajdziesz na kierunkowo.pl?

Mój blog podzieliłem na 4 główne kategorie:

  • zwiedzam Polskę - w której opisuję swoje podróże po najciekawszych zakątkach naszego kraju oraz dzielę się praktycznymi wskazówkami,
  • tu byłem - gdzie znajdziecie praktyczne i bogate w najważniejsze informacje opisy miejsc, które udało mi się odwiedzić,
  • przepiśnik - w którym zamieszczam przepisy kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, które wyniosłem ze swojego domu rodzinnego lub samodzielnie dla Was skomponowałem,
  • poradnik - w którym umieszczam praktyczne informacje i porady, dotyczące podróżowania i domowego gotowania!

Obecnie na blogu znajdziesz blisko 100 wpisów, ponad 250 przepisów i ponad 200 opisanych miejsc! Stale tworzę nowe treści, więc z każdym dniem te liczby będą rosły!

W 2021 roku kierunkowo.pl odwiedziło ponad 107 000 osób a w mediach społecznościowych obserwuje bloga już ponad 2500 osób, dzięki którym wiem, że to co robię ma sens i pomaga wielu osobom!

Niedługo podzielę się z czytelnikami bloga interaktywną mapą najciekawszych miejsc w Polsce, które do tej pory odwiedziłem. W nieco dalszej przyszłości, planuję ukończyć swój pierwszy e-book o mikropodróżach, dzięki któremu mam nadzieję wielu z Was pozna ten niezwykle prosty sposób na efektywne, ciekawe i częste podróżowanie!

No i najbardziej ambitny z moich planów - chcę wziąć udział w kolejnej edycji Turystycznych Mistrzostwach Blogerów i spróbować swoich sił w "rywalizacji" z ludźmi, których podziwiam za to co robią i piszą na swoich blogach.

A co potem?

Podróżnicze filmy na YouTube?

Książki i przewodniki turystyczne?

Podcast?

Zresztą to Wy mi powiedzcie, co chcielibyście zobaczyć na kierunkowo.pl!

...

Z góry niezmiernie i szczerze dziękuję za zaufanie, wsparcie i docenienie mojej pracy!

Do zobaczenia na szlakach, w lasach, muzeach, zabytkach lub nad garnkami:)

 

 

 

Cele Autora

Utrzymanie bloga i opłaty bieżące
  • 35 zł miesięcznie
  • 35 zł brakuje
0%
Pomóż mi tworzyć i utrzymywać kierunkowo.pl! Mój blog to projekt niskobudżetowy, który niewiele mnie kosztuje, choć z tego samego powodu nie pozwala rozwinąć skrzydeł do końca... Dzięki twojemu niewielkiemu wsparciu, uda się pokryć wszystkie bieżące koszty, nie martwić o rachunki i myśleć o dalszym rozwoju:)

Ta kwota miesięcznego wsparcia pozwoli mi:
◾opłacenie wszystkich stałych opłat i kosztów m. in. domeny, hostingu, licencji itp.
◾zaoszczędzić pieniądze na inne funkcjonalności, dzięki którym będę mógł zrealizować dla Was kolejne pomysły, wymagające niewielkich nakładów
Filmy i kanał na YouTube!
  • 270 zł miesięcznie
  • 270 zł brakuje
0%
Pomóż mi zrealizować pierwsze filmy w formie vlogów oraz uruchomić kanał kierunkowo.pl na YouTube!

Ta kwota miesięcznego wsparcia pozwoli mi:
◾uzupełnić braki sprzętowe, m. in. zakupić profesjonalny gimbal, klatkę operatorską z dodatkowym wyposażeniem (m. in. mikrofon, oświetlenie), by tworzone filmy były na jak najlepszym poziomie!
◾w przyszłości zakupić drona, by móc dzielić się z Wami niezwykłymi ujęciami z powietrza,

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora kierunkowo.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.