KieubasaTV

W Patronite od 14.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2495

Liczba Patronów: 2685

Zostań Patronem
1 patron
12 miesięcznie
372 łącznie
KieubasaTV -  team Kieubasa i Kabanos, czyli dwóch youtuberów z pokieubaszonymi do granic możliwości pomysłami. W naszych filmikach znajdziecie sporą dawkę specyficznego humoru. Nagrywamy filmiki na YouTube od 2012 roku i ciągle się staramy rozwijać i polepszać nasze materiały.

O Autorze

Na YouTube mamy 2 kanały - KieubasaTV oraz KieubasaPlay.

KieubasaTV - nasz główny kanał. To tutaj wszystko się zaczęło. Kabanos poszedł do swojego kolegi z klasy - Kieubasy i mu powiedział "Ej ty! chodź założymy kanał na YouTube..." Niezliczone pomysły,  poczucie humoru, nasza specyfika, pracowitość i jesteśmy!

Na KieubasaTV znajdziecie między innymi:
🔹 parodie różnych bajek - Sąsiedzi, Fapaj, Plastusie i inne!
🔹 seria "Nowi Sąsiedzi" czyli seria przeróbek Sąsiadów wymyślonych na nowo przy współpracy z Rakso,
🔹 QPA, czyli Wy zadajecie pytania, my odpowiadamy,
🔹 parodie przeróżnych reklam sklepów! Pieronka, Kulfon, Teżcoś, Lujdl...
🔹 Real Live Action.. jak sama nazwa wskazuje albo i nie 🙃 - z życia wzięte mrożące krew w żyłach filmy bez głębszego sensu, pełne akcji i niespodziewanych zwrotów akcji!
🔹 Przygody Kieubasy i Kabanosa - kreskówka z nami w rolach głównych! Powstaje przy współpracy  z Pixel224444 i Underheart7.

W 2017 roku założyliśmy kanał gamingowy KieubasaPlay.

Na tym kanale znajdziecie serie takie jak:
🔹 KieubasoPlay - nasze gameplaye z różnych gier,
🔹 Sąsiedzi grają w... - wcielamy się po raz kolejny w Sąsiadów. Tym razem gramy!
🔹 KieubasaRetro - podróż w czasie - ogrywamy najlepsze tytuły starych gier, wspominamy i opowiadamy ciekawostki,
🔹 KieubasaMods - wyszykujemy najciekawsze mody do gier i przedstawiamy Wam,
🔹 KieubasaDuel - Kieubasa vs. Kabanos - gamingowy pojedynek 1 na 1,
🔹 Seba i Mati Gejmplej- w skrócie... parodiujemy gimbusów i nagrywamy śmieszny gameplay,
🔹 Oprócz gier mamy tutaj dla Was także trochę naszej twórczości muzycznej - Sąsiedzkie Hity, czyli twórczość muzyczna Kabanosa, remixy muzyki z Sąsiadów w różnych stylach muzycznych. Single, teledyski, składanki... czego my jeszcze nie mamy.... na pewno coś jeszcze wymyślimy!


Kieubasa z Wami! ✌️


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Renata
Renata
Próg: 12 zł