Marek Kilaszewski

W Patronite od 06.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Tworzenie scenariusza

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Na podstawie wykonanej dokumentacji przystąpimy do tworzenia scenariusza, który będzie konsultowany z różnymi ekspertami: psychologami, edukatorami anty dyskryminacyjnymi. Na bieżąco będziemy publikować materiały filmowe zapraszając Cię do wypowiedzi na temat tworzonego scenariusza. Chcemy aby nasi Patroni mieli na niego wpływ.

Promocja filmu i organizacja pokazów filmowych

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację 100 pokazów filmowych w kraju, koszty reklamy i promocji filmu.

Dokumentacja scenariuszowa

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Dokumentacja filmowa oraz research polega na wyszukiwaniu bohaterów filmu. Będą to młode osoby, które doświadczyły prześladowań ze strony swoich rówieśników. Chcę znaleźć również osoby, które były sprawcami przemocy ale nastąpiła w nich pozytywna przemiana. Szukamy w szkołach, ośrodkach wsparcia, wszędzie gdzie mamy do czynienia z dziećmi i młodzieżą. Zdajemy sobie z tego sprawę , że nie wszystkie osoby będą chciały wystąpić przed kamerą. Dlatego przewidujemy, że część scen będzie musiała być fabularyzowana. Na bieżąco będziemy publikować materiały filmowe zapraszając Cię do wypowiedzi na temat tworzonego scenariusza. Chcemy aby nasi Patroni mieli na niego wpływ.

Postprodukcja filmu

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wynagrodzenie montażysty, wynagrodzenie ekspertów,prawa autorskie do materiałów filmowych ,prawa autorskie do muzyki. Nasi Patroni będą mieli dostęp do tak zwanych układek, czyli wersji montażowych. Na bieżąco będziemy publikować materiały filmowe zapraszając Cię do wypowiedzi na temat tworzonych wersji montażowych. Będziesz miał możliwość zaangażowania się w to jak będzie wyglądała ostateczna wersja filmu.

Realizacja zdjęć

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Zebrane środki zostaną przeznaczone na: wynajęcie sprzętu filmowego, koszty transportu i zakwaterowania
,wynagrodzenie ekipy filmowej, wynagrodzenie aktorów. Na bieżąco będziemy publikować materiały filmowe zapraszając Cię do wypowiedzi na temat realizowanych zdjęć. Chcemy aby nasi Patroni mieli wpływ na realizowany materiał. Co jeszcze nakręcić. O czym zapomnieliśmy.


Zostań Patronem