Avatar użytkownika

Kobieta Górom

6
patronów
90 
miesięcznie
18 180 
łącznie
6
patronów
90 zł 18 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję!!! Symboliczna kwota, a w znaczący sposób może pomóc wesprzeć kanał, a tym samym promocję kobiecych działań!

🗻 W ramach wdzięczności sprezentuję Tobie dedykowane zdjęcie z każdej kolejnej wyprawy pokazujące łamanie kobiecych stereotypów w górach, z indywidualnym podziękowaniem.
10 zł miesięcznie
WOW, dzięki!!! Ciebie naprawdę interesuje kobiecy punkt widzenia na góry i wspinaczkę!!!

🗻 W ramach podziękowania za wsparcie, zapraszam Cię do zamkniętej grupy na FB, w której:
• będziemy mogli szerzej rozmawiać o górach oraz moich rozmówczyniach
• będę prowadzić dedykowane relacje LIVE również o własnych wyprawach i doświadczeniach oraz relacje bezpośrednio z wypraw
• rekomendować będę, co warto przeczytać, obejrzeć (artykuły, materiały, książki, filmy) o kobietach gór
• umieszczać będę dedykowane materiały tylko dla swoich Patronów (making-of’y, kulisy organizacji wypraw, ciekawostki o swoich rozmówczyniach)

🗻 Oczywiście przysługuje Ci również nagroda z progu: 5zł
20 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! To już nie tylko wsparcie samego kanału, ale również pomoc w realizacji moich własnych górskich wyczynów!

Wybierając się na wyprawy, za każdym razem staram się przygotowywać również z wiedzy o regionie, w jaki jadę, wnikliwie poznać obyczaje i kulturę tego miejsca.

🗻 W ramach wdzięczności sprezentuję więc Tobie naprawdę klimatyczną i oryginalną regionalną pamiątkę z każdej wyprawy.

🗻 Oczywiście przysługuje Ci również nagroda z progu: 5zł, 10zł.
50 zł miesięcznie
Dziękuję, nawet nie wiesz, jak jestem Tobie wdzięczna! Ty realnie chcesz wspierać i propagować kobiece działania w górach!!!

🗻 Znajdziesz się w teamie decyzyjnym i będziesz mógł/a współtworzyć kanał. Będziesz miał/a realny wpływ na to kogo zaproszę na kolejny wywiad, o czym zrobię kolejny odcinek i jakie zadam pytania swoim rozmówczyniom.

🗻 W pierwszej kolejności będziesz też otrzymywać dostęp do najnowszych wpisów/artykułów i premier video.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5,10, 20zł.
100 zł miesięcznie
DZIĘKUJĘ, JESTEŚ WIELKI/WIELKA! Na co dzień chcesz podkreślać, jak bardzo wspierasz kobiety i pokazywać kobiecą siłę!

🗻 W ramach podziękowania sprezentuję Tobie wybrany brandowany gadżet Kobieta Górom (koszulkę, kubek termiczny, termos itp.)

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20 i 50zł.
200 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie, nie mieści mi się nawet w głowie, że aż tak chcesz przyczynić się do rozwoju kobiecych działań w górach!!!

🗻 W ramach wdzięczności dodawać będę specjalne podziękowania Tobie podczas każdego LIVE’u oraz w każdym materiale video.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20, 50 i 100zł.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Nie sądzę, że ktokolwiek z Was będzie aż tak bardzo chciał obalać ze mną kobiece mity, ale jeżeli znajdzie się ktoś taki, to będzie to wielki/ka wielbiciel/ka gór i kobiet ;) !
DZIĘKUJĘ BARDZO, mamy podobne pasje!!!

🗻 W ramach podziękowania zostajesz oficjalnym MECENASEM kanału, dodam Twoje imię i nazwisko na specjalnych planszach w każdym filmie oraz na moim blogu i w ogóle będę krzyczeć całemu światu, że nim jesteś!!!

🗻 Jest to wsparcie komercyjne, więc wspólnie możemy stworzyć kreatywną kampanię promującą, zapraszam do kontaktu prywatnego.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20, 50, 100, 200zł.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Pomagasz mi właśnie osiągnąć Everest moich marzeń!!! To się nie dzieje naprawdę! Łamiesz mój stereotyp myślowy!!!

Dzięki Tobie mogę już planować kolejną serię odcinków i filmów!!!

Musze się z Tobą spotkać i osobiście podziękować!

🗻 Proponuję więc spotkanie ze mną i prywatną rozmowę, chętnie dowiem się, dlaczego chcesz mnie wspierać taką kwotą. Może masz pytania dotyczące organizacji wypraw, potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu albo jakichkolwiek porad, o to wszystko będziesz mógł zapytać bezpośrednio. Stawiam oczywiście, kawę, piwo, obiad!!!

🗻 Oczywiście przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kobieta Górom w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Góry z kobiecego punktu widzenia...

Propagatorka KOBIECYCH działań w górach!!!

Zainspirowana historią polskich himalaistek, postanowiłam szerzyć i kultywować wspinaczkę górską kobiet.

Trochę o idei i o mnie:

Kiedy w latach 70. rozpoczynały się złote lata w polskim alpinizmie i himalaizmie, większość osób nie miała za wysokiego mniemania o kobietach wspinaczkach.

Kobiety nieustannie musiały walczyć o swoje prawa w górach, na każdym kroku udowadniać swoją siłę, odwagę i wytrzymałość, przełamywać stereotyp kruchej, słabej istoty, której miejsce powinno być w domu.

Jednak Wanda Rutkiewicz, Anna Czerwińska, Krystyna Palmowska i wiele innych kobiet udowodniło, że panie śmiało mogą wspinać się na równi z panami, nie są od nich ani gorsze, ani słabsze… To w końcu Polka była pierwszą zdobywczynią Mont Everest, a nie Polak (Wanda Rutkiewicz, 16.10.1978r.), ucierając tym samym nosa wszystkim niewierzącym i wątpiącym w kobiece możliwości mężczyznom. Dziś zarówno wspinaczka wysokogórska, jak i inne sporty górskie wciąż zdominowane są przez mężczyzn.

Postanowiłam kultywować dziedzictwo naszych wspinaczek, walczyć ze stereotypami kobiet w górach oraz obalać kobiece mity, ale przede wszystkim szerzyć i promować kobiece działania w górach, a przy okazji dzielić się swoimi górskimi doświadczeniami, gdyż z autopsji wiem, że brakuje informacji o kobiecych wspinaczkach. Być może przybliżenie historii „damskiego” alpinizmu, praktyczne ukazanie kobiecych możliwości w górach oraz rozmowy z aktualnymi doświadczonymi kobietami gór zainspiruje i zmotywuje więcej kobiet do zmierzania się z wyższymi szczytami świata.

Po górach chodzę od dziecka, wspinam się od 6lat, szkolę się również u profesjonalnych instruktorów, a do wypraw zawsze solidnie przygotowuję się kondycyjnie i sprawnościowo. Do tej pory udało mi się wybrać na: Mont Blanc, Kilimandżaro, Elbrus, Matterhorn oraz przemierzyć wiele kilometrów gór kaukaskich i Alp julijskich. W międzyczasie latem wspinam się w polskich skałach, a zimą staram się przemierzać Tatry Wysokie.

 

BLOG i Social Media:

Każdego roku staram się zdobywać kolejne szczyty i przybliżać Wam cały proces: od etapu przygotowania i przeszkód, po praktyczne porady i relacje – stricte z kobiecego punktu widzenia. Wszystkie artykuły i wpisy znajdziecie na moim blogu, Facebooku i Instagramie:

https://kobietagorom.pl/

https://www.facebook.com/kobietagorom

https://www.instagram.com/kobieta_gorom/

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko.

Piszę o kobiecym zdobywaniu szczytów, a tym samym o kobiecych granicach wytrzymałości, przełamywaniu barier psychicznych i tych zwyczajowych, piętrzących się przed wspinaniem kobiecym.

Staram się łamać stereotypy i obalać kobiece mity. Zarówno te, które uchodzą za powszechne w górach, jak i te, dotyczące wspinających się kobiet w życiu codziennym.

Znajdziecie też u mnie sporo informacji o innych wspinających się kobietach, również tych historycznych, pionierkach, które jako pierwsze przecierały górskie szlaki. Poznacie historię pierwszych wspinających się kobiet i sylwetki współczesnych wspinaczek, które dają niezwykłą dawkę inspiracji i motywacji.

 

YOU TUBE:

Rozpoczęłam również cykl rozmów LIVE z inspirującymi kobietami gór – himalaistkami, wspinaczkami, podróżniczkami – o górach i wspinaczce ze stricte kobiecego punktu widzenia. Rozmowy te często są tylko pretekstem do mówienia o rzeczach ważnych i nieoczywistych – problemach z jakimi kobiety po dzień dzisiejszy się zmagają, takich jak dyskryminacja, czy nawet szowinizm.

Rozmowy LIVE odbywają się we wtorkowe wieczory na Facebooku, serdecznie zapraszam do uczestniczenia w nich i bieżącej interakcji. A tych z Was, którzy nie przepadają za Social Mediami zapraszam do nadrobienia każdego z wywiadów na You Tubie.

Facebook jednak stawia coraz więcej problemów technicznych i utrudnia realizacje LIVE’ów z gośćmi, w związku z tym chciałabym rozwinąć narzędzie, jakim jest You Tube i na swoim kanale prowadzić LIVE’y, wywiady oraz rozmowy z ciekawymi kobietami gór, ukazując stricte kobiecy punkt widzenia.

Do tej pory udało mi się przeprowadzić LIVE'y z następującymi kobietami:

  • Magdaleną Gorzkowską,
  • Magdą Lassotą,
  • Natalią Tomasiak,
  • Moniką Witkowską,
  • Agnieszką Bielecką.

Wszystkie rozmowy dostępone są na:
https://www.youtube.com/channel/UCcAM7PK4OOPXkHLReD6oowg

 

Jakie mam plany i co może zmienić Wasze wsparcie:

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

 

Cele Autora

LIVE na You Tubie
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 910 zł brakuje
1%
Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Kolejne cele, to serie interesujących odcinków o kobietach gór, ale na tym etapie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Mogę jednak Was zapewnić, że będą to ogromne dawki inspirujących informacji z różnymi kobiecymi sylwetkami w roli głównej. 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kobieta Górom już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin  Surowiec
Marcin Surowiec
20 zł
Emilia Hahn
Emilia Hahn
5 zł
Amelia Narloch
Amelia Narloch
20 zł
Aneta Odrobina
Aneta Odrobina
10 zł
Lidia Katona
Lidia Katona
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.