Avatar użytkownika

Kobieta Górom

8
patronów
115 
miesięcznie
17 935 
łącznie
8
patronów
115 zł 17 935 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję!!! Symboliczna kwota, a w znaczący sposób może pomóc wesprzeć kanał, a tym samym promocję kobiecych działań!

🗻 W ramach wdzięczności sprezentuję Tobie dedykowane zdjęcie z każdej kolejnej wyprawy pokazujące łamanie kobiecych stereotypów w górach, z indywidualnym podziękowaniem.
10 zł miesięcznie
WOW, dzięki!!! Ciebie naprawdę interesuje kobiecy punkt widzenia na góry i wspinaczkę!!!

🗻 W ramach podziękowania za wsparcie, zapraszam Cię do zamkniętej grupy na FB, w której:
• będziemy mogli szerzej rozmawiać o górach oraz moich rozmówczyniach
• będę prowadzić dedykowane relacje LIVE również o własnych wyprawach i doświadczeniach oraz relacje bezpośrednio z wypraw
• rekomendować będę, co warto przeczytać, obejrzeć (artykuły, materiały, książki, filmy) o kobietach gór
• umieszczać będę dedykowane materiały tylko dla swoich Patronów (making-of’y, kulisy organizacji wypraw, ciekawostki o swoich rozmówczyniach)

🗻 Oczywiście przysługuje Ci również nagroda z progu: 5zł
20 zł miesięcznie
Wielkie dzięki! To już nie tylko wsparcie samego kanału, ale również pomoc w realizacji moich własnych górskich wyczynów!

Wybierając się na wyprawy, za każdym razem staram się przygotowywać również z wiedzy o regionie, w jaki jadę, wnikliwie poznać obyczaje i kulturę tego miejsca.

🗻 W ramach wdzięczności sprezentuję więc Tobie naprawdę klimatyczną i oryginalną regionalną pamiątkę z każdej wyprawy.

🗻 Oczywiście przysługuje Ci również nagroda z progu: 5zł, 10zł.
50 zł miesięcznie
Dziękuję, nawet nie wiesz, jak jestem Tobie wdzięczna! Ty realnie chcesz wspierać i propagować kobiece działania w górach!!!

🗻 Znajdziesz się w teamie decyzyjnym i będziesz mógł/a współtworzyć kanał. Będziesz miał/a realny wpływ na to kogo zaproszę na kolejny wywiad, o czym zrobię kolejny odcinek i jakie zadam pytania swoim rozmówczyniom.

🗻 W pierwszej kolejności będziesz też otrzymywać dostęp do najnowszych wpisów/artykułów i premier video.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5,10, 20zł.
100 zł miesięcznie
DZIĘKUJĘ, JESTEŚ WIELKI/WIELKA! Na co dzień chcesz podkreślać, jak bardzo wspierasz kobiety i pokazywać kobiecą siłę!

🗻 W ramach podziękowania sprezentuję Tobie wybrany brandowany gadżet Kobieta Górom (koszulkę, kubek termiczny, termos itp.)

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20 i 50zł.
200 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za wsparcie, nie mieści mi się nawet w głowie, że aż tak chcesz przyczynić się do rozwoju kobiecych działań w górach!!!

🗻 W ramach wdzięczności dodawać będę specjalne podziękowania Tobie podczas każdego LIVE’u oraz w każdym materiale video.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20, 50 i 100zł.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Nie sądzę, że ktokolwiek z Was będzie aż tak bardzo chciał obalać ze mną kobiece mity, ale jeżeli znajdzie się ktoś taki, to będzie to wielki/ka wielbiciel/ka gór i kobiet ;) !
DZIĘKUJĘ BARDZO, mamy podobne pasje!!!

🗻 W ramach podziękowania zostajesz oficjalnym MECENASEM kanału, dodam Twoje imię i nazwisko na specjalnych planszach w każdym filmie oraz na moim blogu i w ogóle będę krzyczeć całemu światu, że nim jesteś!!!

🗻 Jest to wsparcie komercyjne, więc wspólnie możemy stworzyć kreatywną kampanię promującą, zapraszam do kontaktu prywatnego.

🗻 Oczywiście przysługują Ci również nagrody z progu: 5, 10, 20, 50, 100, 200zł.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Pomagasz mi właśnie osiągnąć Everest moich marzeń!!! To się nie dzieje naprawdę! Łamiesz mój stereotyp myślowy!!!

Dzięki Tobie mogę już planować kolejną serię odcinków i filmów!!!

Musze się z Tobą spotkać i osobiście podziękować!

🗻 Proponuję więc spotkanie ze mną i prywatną rozmowę, chętnie dowiem się, dlaczego chcesz mnie wspierać taką kwotą. Może masz pytania dotyczące organizacji wypraw, potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu albo jakichkolwiek porad, o to wszystko będziesz mógł zapytać bezpośrednio. Stawiam oczywiście, kawę, piwo, obiad!!!

🗻 Oczywiście przysługują Ci również wszystkie nagrody z poprzednich progów!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kobieta Górom w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Góry z kobiecego punktu widzenia...

Propagatorka KOBIECYCH działań w górach!!!

Zainspirowana historią polskich himalaistek, postanowiłam szerzyć i kultywować wspinaczkę górską kobiet.

Trochę o idei i o mnie:

Kiedy w latach 70. rozpoczynały się złote lata w polskim alpinizmie i himalaizmie, większość osób nie miała za wysokiego mniemania o kobietach wspinaczkach.

Kobiety nieustannie musiały walczyć o swoje prawa w górach, na każdym kroku udowadniać swoją siłę, odwagę i wytrzymałość, przełamywać stereotyp kruchej, słabej istoty, której miejsce powinno być w domu.

Jednak Wanda Rutkiewicz, Anna Czerwińska, Krystyna Palmowska i wiele innych kobiet udowodniło, że panie śmiało mogą wspinać się na równi z panami, nie są od nich ani gorsze, ani słabsze… To w końcu Polka była pierwszą zdobywczynią Mont Everest, a nie Polak (Wanda Rutkiewicz, 16.10.1978r.), ucierając tym samym nosa wszystkim niewierzącym i wątpiącym w kobiece możliwości mężczyznom. Dziś zarówno wspinaczka wysokogórska, jak i inne sporty górskie wciąż zdominowane są przez mężczyzn.

Postanowiłam kultywować dziedzictwo naszych wspinaczek, walczyć ze stereotypami kobiet w górach oraz obalać kobiece mity, ale przede wszystkim szerzyć i promować kobiece działania w górach, a przy okazji dzielić się swoimi górskimi doświadczeniami, gdyż z autopsji wiem, że brakuje informacji o kobiecych wspinaczkach. Być może przybliżenie historii „damskiego” alpinizmu, praktyczne ukazanie kobiecych możliwości w górach oraz rozmowy z aktualnymi doświadczonymi kobietami gór zainspiruje i zmotywuje więcej kobiet do zmierzania się z wyższymi szczytami świata.

Po górach chodzę od dziecka, wspinam się od 6lat, szkolę się również u profesjonalnych instruktorów, a do wypraw zawsze solidnie przygotowuję się kondycyjnie i sprawnościowo. Do tej pory udało mi się wybrać na: Mont Blanc, Kilimandżaro, Elbrus, Matterhorn oraz przemierzyć wiele kilometrów gór kaukaskich i Alp julijskich. W międzyczasie latem wspinam się w polskich skałach, a zimą staram się przemierzać Tatry Wysokie.

 

BLOG i Social Media:

Każdego roku staram się zdobywać kolejne szczyty i przybliżać Wam cały proces: od etapu przygotowania i przeszkód, po praktyczne porady i relacje – stricte z kobiecego punktu widzenia. Wszystkie artykuły i wpisy znajdziecie na moim blogu, Facebooku i Instagramie:

https://kobietagorom.pl/

https://www.facebook.com/kobietagorom

https://www.instagram.com/kobieta_gorom/

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko.

Piszę o kobiecym zdobywaniu szczytów, a tym samym o kobiecych granicach wytrzymałości, przełamywaniu barier psychicznych i tych zwyczajowych, piętrzących się przed wspinaniem kobiecym.

Staram się łamać stereotypy i obalać kobiece mity. Zarówno te, które uchodzą za powszechne w górach, jak i te, dotyczące wspinających się kobiet w życiu codziennym.

Znajdziecie też u mnie sporo informacji o innych wspinających się kobietach, również tych historycznych, pionierkach, które jako pierwsze przecierały górskie szlaki. Poznacie historię pierwszych wspinających się kobiet i sylwetki współczesnych wspinaczek, które dają niezwykłą dawkę inspiracji i motywacji.

 

YOU TUBE:

Rozpoczęłam również cykl rozmów LIVE z inspirującymi kobietami gór – himalaistkami, wspinaczkami, podróżniczkami – o górach i wspinaczce ze stricte kobiecego punktu widzenia. Rozmowy te często są tylko pretekstem do mówienia o rzeczach ważnych i nieoczywistych – problemach z jakimi kobiety po dzień dzisiejszy się zmagają, takich jak dyskryminacja, czy nawet szowinizm.

Rozmowy LIVE odbywają się we wtorkowe wieczory na Facebooku, serdecznie zapraszam do uczestniczenia w nich i bieżącej interakcji. A tych z Was, którzy nie przepadają za Social Mediami zapraszam do nadrobienia każdego z wywiadów na You Tubie.

Facebook jednak stawia coraz więcej problemów technicznych i utrudnia realizacje LIVE’ów z gośćmi, w związku z tym chciałabym rozwinąć narzędzie, jakim jest You Tube i na swoim kanale prowadzić LIVE’y, wywiady oraz rozmowy z ciekawymi kobietami gór, ukazując stricte kobiecy punkt widzenia.

Do tej pory udało mi się przeprowadzić LIVE'y z następującymi kobietami:

  • Magdaleną Gorzkowską,
  • Magdą Lassotą,
  • Natalią Tomasiak,
  • Moniką Witkowską,
  • Agnieszką Bielecką.

Wszystkie rozmowy dostępone są na:
https://www.youtube.com/channel/UCcAM7PK4OOPXkHLReD6oowg

 

Jakie mam plany i co może zmienić Wasze wsparcie:

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

 

Cele Autora

LIVE na You Tubie
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 885 zł brakuje
2%
Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Kolejne cele, to serie interesujących odcinków o kobietach gór, ale na tym etapie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Mogę jednak Was zapewnić, że będą to ogromne dawki inspirujących informacji z różnymi kobiecymi sylwetkami w roli głównej. 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kobieta Górom już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Amelia Narloch
Amelia Narloch
20 zł
Marcin  Surowiec
Marcin Surowiec
20 zł
Emilia Hahn
Emilia Hahn
5 zł
Aneta Odrobina
Aneta Odrobina
10 zł
Lidia Katona
Lidia Katona
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.