Kobieta Górom

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1569

Liczba Patronów: 1121

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
185 miesięcznie
16 450 łącznie

LIVE na You Tubie

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 815 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Kolejne cele, to serie interesujących odcinków o kobietach gór, ale na tym etapie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Mogę jednak Was zapewnić, że będą to ogromne dawki inspirujących informacji z różnymi kobiecymi sylwetkami w roli głównej. 😉
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lidia Katona
Lidia Katona
Próg: 20 zł
Mau Go
Mau Go
Próg: 20 zł
Amelia Narloch
Amelia Narloch
Próg: 20 zł
Marcin  Surowiec
Marcin Surowiec
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Emilia Hahn
Emilia Hahn
Próg: 5 zł