Kobieta Górom

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 283

Liczba Patronów: 787

Zostań Patronem
14 patronów
1 395 miesięcznie
2 865 łącznie

LIVE na You Tubie

10 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

8 605 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Kolejne cele, to serie interesujących odcinków o kobietach gór, ale na tym etapie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Mogę jednak Was zapewnić, że będą to ogromne dawki inspirujących informacji z różnymi kobiecymi sylwetkami w roli głównej. 😉
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maria Sieracka
Maria Sieracka
10 zł miesięcznie
Izabella Czerwińska
Izabella Czerwińska
30 zł jednorazowo
Anna Kapczyńska
Anna Kapczyńska
15 zł jednorazowo
Karolina Skrzyszewska
Karolina Skrzyszewska
10 zł miesięcznie
Anonimowy patron
600 zł jednorazowo
Anonimowy patron
300 zł jednorazowo