Kobieta Górom

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1358

Liczba Patronów: 924

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
205 miesięcznie
15 705 łącznie

LIVE na You Tubie

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 795 zł

brakuje

Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Kolejne cele, to serie interesujących odcinków o kobietach gór, ale na tym etapie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Mogę jednak Was zapewnić, że będą to ogromne dawki inspirujących informacji z różnymi kobiecymi sylwetkami w roli głównej. 😉
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Emilia Hahn
Emilia Hahn
Próg: 5 zł
Karolina Skrzyszewska
Karolina Skrzyszewska
Próg: 10 zł
Katarzyna H
Katarzyna H
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Mau Go
Mau Go
Próg: 20 zł
Amelia Narloch
Amelia Narloch
Próg: 20 zł