Kogo to Obchodzi

0 patronów
0 miesięcznie
180 łącznie
Zespół muzyczny Kogo to Obchodzi. Pięciu młodych chłopaków, którzy grają co im do głowy przyjdzie, głównie z gatunku rock/rock-alternatywny.

O Autorze

Zaczynaliśmy swoje ścieżki muzyczne w tym samym ośrodku kultury. Po wielu latach znajomości zdecydowaliśmy się założyć zespół. Nazwa wyszła z Małej Improwizacji i nie wiadomo dokładnie kto ją powiedział, ale kogo to obchodzi. Braliśmy udział w wielu charytatywnych przedsięwzięciach takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz startowaliśmy w festiwalach szkolnych w Warszawie.

 

 

Chcemy się rozwijać, tworzyć i nagrywać nowy materiał.

 

Nasz najnowszy utwór:

 

 

Na naszej stronie internetowej www.kogotoobchodzimuzyka.pl znajdziecie teksty utworów oraz dyskografię. Najnowsze informacje o tym co robimy znajdują się na naszym profilu na Instagram oraz Facebook.

Naszej muzyki możecie posłuchać na YouTube oraz Spotify.

Zapraszamy także do kontaktu mailowego: poczta@kogotoobchodzimuzyka.pl

 

 

Za każde wsparcie - bardzo dziękujemy ;)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika