UKS Komandos Warszawa

W Patronite od 20.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2881

Liczba Patronów: 3466

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
29 miesięcznie
4 854 łącznie
In Fine Mundi Komandos Warszawa jest siatkarskim klubem kobiet wywodzącym się ze sportu akademickiego. Większość zawodniczek stanowią absolwentki uczelni wyższych, które po zakończeniu studiów kontynuują rozwijanie swojej siatkarskiej pasji.

O Autorze

Jesteśmy kobiecą drużyną piłki siatkowej. Połączyła nas wspólna pasja do tego pięknego sportu i chęć odnoszenia sukcesów. Klub funkcjonuje od 5 lat i w tym czasie udało nam się osiągnąć naprawdę solidny poziom sportowy potwierdzony licznymi zwycięstwami.

Wszyscy w Klubie działamy społecznie, a koszty bieżącej działalności (m.in. wynajem hali sportowej, udział rozgrywkach i turniejach, zakup sprzętu, obsługa księgowa itd.) pokrywamy z jedynego źródła przychodu, które stanowią składki członkowskie. Potrzeby i wydatki Klubu sportowego są o wiele większe od naszych przychodów.

Pracujemy regularnie i sumiennie na treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu. Bierzemy udział w oficjalnych rozgrywkach III ligi seniorek Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Sezon 2021/2022 był naszym debiutem. Co więcej, startujemy w amatorskich rozgrywkach Białołęckiej Ligi Siatkówki organizowanej na terenie Warszawy. Kibice mają możliwość zobaczyć nasze zmagania na siatkarskich parkietach w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

Zwracamy się do Ciebie z serdeczną prośbą o wsparcie naszego Klubu. Nawet najskromniejszy datek finansowy jest dla nas na wagę złota. Każda włożona cegiełka w budowę Klubu Komandos Warszawa daje nam możliwość realizacji marzeń i dalszego organizacyjnego rozwoju. Bez Twojego wsparcia nie uda nam się zrobić kolejnego kroku naprzód!

Dziękujemy wszystkim osobom, które do tej pory okazały nam wsparcie i życzliwość! Wasze wsparcie jest nieocenione!

Poniżej krótkie nagranie z sezonu 2021/2022 w III lidze seniorek Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michal Drozdzal
Michal Drozdzal
Próg: 29 zł
Anonimowy patron
Próg: 99 zł
Radek Sołdek
Radek Sołdek
Próg: 9 zł
Michal Drozdzal
Michal Drozdzal
Próg: 49 zł
Anna Dem
Anna Dem
Próg: 9 zł