Avatar użytkownika

Michał Janicki

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję. Każda, najmniejsza cegiełka, przybliża mnie do realizacji mojego marzenia.
10 zł miesięcznie
Dziękuję. Jest mi naprawdę bardzo miło, że mnie wspierasz. To bardzo pomaga w motywowaniu się do działania.
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję! To naprawdę duże wsparcie. Pozwala mi wierzyć, że pomysł doczeka się realizacji, skoro inni też w to wierzą.
50 zł miesięcznie
Bardzo, bardzo dziękuję! Wspierając mnie tą kwotą zostajesz Patronem płyty, któremu imiennie podziękuję na końcu okładki. Będziesz miał również szanse zamówić wydanie przedpremierowe, gdy płyta się już ukaże.
100 zł miesięcznie
Wielkie, wielkie dzięki! Taką kwotą wpiera Mecenas płyty, który oprócz imiennego podziękowania na okładce, również otrzyma płytę z autografem wysłaną na wskazany adres.
250 zł miesięcznie
To przechodzi moje najśmielsze oczekiwanie. Zostając Złotym Mecenasem oprócz imiennego podziękowania na okładce, otrzymasz płytę z autografem i coś specjalnie przygotowanego przeze mnie tylko dla Ciebie. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Janicki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Śpiewak operowy, który od 12 lat pisze swoje utwory do szuflady - tak, to o mnie. Brak czasu, wymówki i strach przed reakcją innych odsuwały wydanie utworów, które przez ponad dekadę chowałem "na później". Od niedawna zaczynam coraz śmielej do nich zaglądać i wykonywać. Może czas na ich wydanie?

Cześć, dzień dobry, nazywam się Michał Janicki.

Jestem śpiewakiem operowym, który od 5 lat występuje na scenach teatrów i filharmonii w Polsce i zagranicą. Śpiewałem też na balkonie w pierwszym roku pandemii dla kilkutysięcznej publiczności zgromadzonej na transmisji LIVE.


Ale mam też coś, czym do tej pory nie miałem odwagi dzielić się z innymi. Od 12 lat pisuję do szuflady swoje własne piosenki. Od niedawna próbuję przełamać strach przed reakcją innych, przestaję wymyślać kolejne wymówki i w końcu zacząć pokazywać moje utwory szerszej publiczności. Jedne z nich napisałem na ślub moich przyjaciół, dwa nagrałem w domowym studiu mojego kolegi, wziąłem też udział w kilku konkursach songwriterskich. Śpiewam je też mojej córeczce, która jeszcze nie mówi i nie chodzi, więc można powiedzieć, że jest cierpliwą słuchaczką.


Przechodząc do sedna... Coraz częściej czuję, że dojrzałem do tego, żeby moją twórczość wydać w formie albumu. To ponad 50 utworów z własnymi tekstami, kilkanaście tłumaczeń muzyki zagranicznej, kilkadziesiąt na fortepian solo i do tekstów innych autorów. A kolejnych piosenek wciąż przybywa, bo praktycznie codziennie coś piszę. Jest z czego wybierać. Moim marzeniem jest w końcu ich wydanie. Żeby tak się stało, muszę zgromadzić finanse na cały proces - od rejestracji utworów w studio do wydania ich i promocji. Kwota zebrana na Patronite będzie uzupełniała wkład własny, który odkładam na to duże przedsięwzięcie. 

 

 

Cele Autora

Studio nagrań
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Celem jest nagranie utworów i zamieszczenie ich na serwisach dystrybucyjnych typu Spotify itd. Ta kwota zawiera koszt współpracy z producentem, mastering i mix utworów a tekże koszty abonamentów, jakie należy uiszczać na serwisach z poziomu twórcy.
Nagranie i dystrybucja
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Ten cel to dalszy etap wydania płyty czyli stworzenie okładki, wypalenie płyty, przygotowanie strony - sklepu, gdzie będzie można ją zakupić.
Ukończenie projektu
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 20 000 zł brakuje
0%
Na taką kwotę szacuje się całość kosztów, jakie trzeba ponieść chcą wydać samemu album muzyczny. To nie tylko studio, dystrybucja, ale także marketing, który ma pomóc dotrzeć do jak największej ilości słuchaczy. To właśnie cena za spełnienie mojego marzenia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Janicki już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.