Avatar użytkownika

Marcin Kopij

0
patronów
0 
miesięcznie
180 
łącznie
0
patronów
0 zł 180 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie. To niby niewiele, ale dla mnie każda forma uznania jest ważna!
30 zł miesięcznie
Małymi krokami osiąga się szczyty!
50 zł miesięcznie
Dzięki waszemu wsparciu jestem coraz bliżej celu! :) Dla każdego Patrona udostępnię bezpłatnie, np. do wydruku, wybrane zdjęcie w wysokiej jakości z mojego profilu na FB :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Kopij w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mój świat fotografii. Fotografia to przede wszystkim pasja, aparat staram się mieć jak najczęściej przy sobie. Pokazuję swoją wizję otaczającego nas świata, natury, zwierząt, krajobrazów miejskich.

Mam na imię Marcin :) Fotografią pasjonuję się od kilkunastu lat, choć bardziej ambitnie dopiero od kilku. Pochodzę z Głogowa, to piękne miasto w województwie dolnośląskim, pełne zabytków i historii, często można spotkać moje kadry właśnie z tego regionu.

Mój świat fotografii jest zazwyczaj ładny, piękny, obrazuje przyrodę i lokalne miejsca. Fotografia to przede wszystkim pasja, aparat staram się mieć jak najczęściej przy sobie. Pokazuję swoją wizję otaczającego nas świata, natury, zwierząt, krajobrazów miejskich. Skupiam się na okolicy miasta Głogów, Wzgórza Dalkowskie, regiony przy Odrze. Ale czasem pojawiają się także zdjęcia z dalszych regionów.

Miałem okazję publikować swoje zdjęcia w rożnych miejscach, na oficjalnych profilach jednostek samorządowych, w kilku publikacjach książkowych (m.in. dotyczących Wzgórz Dalkowskich i regionu Gaworzyc), moje zdjęcia były przedstawiane na lokalnych wystawach. Jakiś czas temu realizowałem ciekawy projekt "historyczny", wraz z lokalną fundacją tworzyliśmy zdjęcia z epoki zabytkowego pałacu. Miałem też okazję poprowadzić warsztaty z podstaw fotografii. Co jakiś czas robię też sesje dla lokalnych stowarzyszeń, podczas ich akcji. Mam za sobą także autorską wystawę zdjęć i poezji - tak, czasem piszę także wiersze :)

Założyłem ten profil w serwisie PATRONITE aby móc dalej rozwijać swoją pasję. 

Czasy mamy takie jakie mamy, nikomu się nie przelewa, radzimy sobie jak możemy i dlatego właśnie jestem w tym miejscu, mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się powoli jakoś dozbierać na sprzęt, tak abym mógł cały czas na bieżąco dzielić się z Wami moją twórczością :) Moje zdjęcia będzie można też kupić w serwisie oferującym wydruki a dla wspierających mnie na Patronite na pewno uda się załatwić jakieś zniżki i rabaty na wybrane zdjęcia :) 

Zapraszam na moje serwisy społecznościowe, na Facebooka, gdzie głownie publikuję swoje zdjęcia. Zapraszam też wszelkie fundacje, stowarzyszenia, osoby organizujące akcje społeczne i charytatywne - zawsze z przyjemnością, bezpłatnie, udostępniam swoją twórczość. 

Jeżeli macie jakieś pytania, ciekawe pomysły, zapraszam! Śmiało pisać na priv :)

Cele Autora

Nowy obiektyw :)
  • 3 000 zł
  • 2 820 zł brakuje
6%
Poprzednim celem było uzbieranie na nowy aparat... w tym miejscu nie udało się zebrać zbyt dużej kwoty ale "ziarnko do ziarnka" ;) Dziękuję za wsparcie :) Nowym celem będzie nowy obiektyw :)

Dla wspierających mnie postaram się co jakiś czas na jakieś bonusy :) Jak choćby udostepnienie do celów prywatnych moich zdjęć w lepszej jakości, np. do wydruku w formie fotoobrazu - w tym celu śmiało pisać na priv :)

Dziękuję za wsparcie! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Kopij już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Michalowska
Joanna Michalowska
50 zł
Domin Jeton
Domin Jeton
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.