W Patronite od 22.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 235

Liczba Patronów: 203

Zostań Patronem
88 patronów
1 930 miesięcznie
33 400 łącznie
Kanał, na którym odbrązawiamy prawicowych bożków oraz szerzymy zdrowy rozsądek, tak często mylony z chłopskim rozumem.

O Autorze

Pambuk wyznaczył mi misję zniszczenia polskiej prawicy poprzez działalność na jutubie. Wziąłem na siebie ten krzyż, jednak czasem mam lenia. Jeśli chciałbyś, abym częściej nagrywał filmy, rzuć pieniążka.

Na razie skupiam się na krytyce największych tuzów prawej strony. Z czasem jednak planuję poruszać też wątki bardziej ogólne. Jest tyle mitów do odkłamania!

Król Europy Donald Tusk powiedział kiedyś: Polska nie jest skazana na moherową koalicję.

Wierzę, że polski YT nie jest skazany na prawicową propagandę. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika