W Patronite od 07.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 814

Liczba Patronów: 732

Zostań Patronem
Kup na prezent
24 patronów
620 miesięcznie
4 705 łącznie
Dzięki wielkie za wsparcie :D

O Autorze

Siema !!

Od pewnego czasu działam na YouTube i poszukuje skarbów z wykrywaczem metalu. Żyje sobie w samochodzie, którego lekko przerobiłem na mini kampera. W planach mam zakup czegoś większego, żeby można było podróżować nawet zimą :D

Poniżej możecie zobaczyć kilka filmów z mojego kanału:

Przepraszam, że opis jest taki ubogi, ale czas mnie goni. Staram się nagrywać jak najwięcej materiału. Lato nie trwa wiecznie :D


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika