Kostek TV

W Patronite od 20.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Damian Płoński - łamiący wszelkie stereotypy informatyk z zamiłowania i wykształcenia. Dziennikarz, DJ, producent - człowiek wielu talentów działający w branży pod aliasem Kostek.

O Autorze

Cześć - mów mi Kostek! Poznajmy się lepiej ?

Mam 32 lata i pochodzę z małego, leżącego na Dolnym Śląsku miasta Świebodzice.

Na przestrzeni lat rozwijałem swoje pasje, uczyłem się nowych rzeczy, żeby finalnie znaleźć się na Patronite i prosić Was o pomoc w dalszym poszerzaniu horyzontów. 

 

Obecnie od ponad roku prowadzę podcast muzyczny o nazwie Cemetery Radio, który jest publikowany raz w tygodniu na wszystkich platformach streamingowych, oraz na mojej stronie internetowej kostek.tv. Nieskromnie chciałbym się pochwalić, że dnia 10 marca licznik odsłuchów przekroczył magiczną dla mnie sumę miliona odsłuchów! Forma audycji przez ten czas ciągle ewoluowała: w drugim sezonie zacząłem zapraszać do audycji znanych i mniej znanych artystów polskiej sceny klubowej na krótki wywiad, oraz gościnnego seta, a co za tym idzie - zacząłem przybliżać ich sylwetki słuchaczom.

 

Jako człowiek, który niemal połowę zawodowego życia przepracował w mediach, co przyczyniło się również do zainteresowania filmmakingiem, fotografią czy grafiką (telewizja, portale informacyjne, drukarnia) chciałbym rozwinąć bardziej swoją pasję i zacząć realizację kilku powiązanych ze sobą projektów:

1) Dalsze rozwijanie audycji, oraz późniejsze wprowadzenie jej na fale FM (wisienką na torcie byłaby możliwość podjęcia współpracy z ogólnopolską stacją radiową)

2) Utworzenie anglojęzycznego odpowiednika audycji ze względu na dużą część odbiorców anglojęzycznych

3) Realizację talk show telewizyjnego (godzinnego, czasami dłuższego w zależności od gościa i formy wyzwania jakiego się podjął), który w początkowej fazie będzie nadawany przynajmniej raz w miesiącu (a najpewniej co weekend) będzie emitowany na żywo na platformach YouTube, Facebook, Instagram, Twitch oraz własnej platformie VOD dostępnej za darmo na mojej stronie internetowej.

4) Realizację drugiego programu nadawanego na żywo z ciekawych miejsc (wyobraź sobie godzinny program na żywo z kopalni, czołgu, wieży zamkowej, dachu wieżowca czy mrocznych, opuszczonych miejsc z ciekawą przeszłością) realizowanego z ludźmi związanymi z branżą muzyczną i rozrywkową ?

 

Niestety na chwilę obecną wszelkie inwestycje wykonuje z własnej kieszeni, przez co planowany wcześniej start  programu pod koniec marca - ciągle się odwleka ze względu na barierę finansową - sprzęt kosztuje (jak się okazuje nie mało!). stąd mój pomysł na wspólny udział z Wami w tym przedsięwzięciu.
Tyle tytułem wstępu.

 W swojej karierze dziennikarskiej zacząłem tworzyć materiały wideo w oparciu o podania świadków oraz źródła historyczne, co zaowocowało powstaniem  portalu Złoty Pociąg, wzrostem ruchu turystycznego oraz wieloma ciekawymi znajomościami.

Jako DJ działam prężnie od 9 lat. Przez ten czas wystąpiłem między innymi na Audiolake Festival 8 (Jezioro Nyskie), Black Point Festival (Leszno), Beach Party Węgorzewo (Plaża Mamry), Baltic Beach Party (Kołobrzeg), oraz w wielu klubach na terenie Polski, w tym m. In.: Level (Świdnica), Infinity Club (Wałbrzych), Hi-Life (Dzierżoniów), Colombina (Polanica-Zdrój), WallStreet Club (Wrocław), Coraz Lepiej (Wrocław), Mixtura (Poznań), Akademia (Wrocław), Bohema (Siedlce) i wielu innych.

 

 

Dzięki ciężkiej pracy poznałem wielu ludzi, z ciekawymi historiami, przeżyciami, zainteresowaniami czy też umiejętnościami. Ludzi o wielkich serduchach i wspaniałych osobowościach, które właśnie na ramach Kostek.tv chciałbym się dzielić ze swoimi słuchaczami, widzami no i oczywiście z Wami drodzy patroni!

Zapraszam również na:

Facebook (Kostek)
Instagram (kostek.official)
YouTube

hearthis.at
Deezer
TuneIn
Apple Podcasts
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent