Avatar użytkownika

Kreatura Podcast

3
patronów
40 
miesięcznie
3 275 
łącznie
3
patronów
40 zł 3 275 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Twoje wsparcie dodaje mi wiary, że nie robię tego wszystkiego tylko dla siebie. W podziękowaniu, poza nowymi odcinkami podcastu, oferuję Ci:

📢 Dostęp do Discorda Kreatury, gdzie będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami, w formie czatów i rozmów na żywo,

🎤 Łyżkę Dziegciu online, czyli comiesięczne spotkanie dyskusyjne w formie audio,

☝️ Pierwszeństwo informacji o zapisach na wydarzenia, np. ImproKampy, czyli weekendy warsztatowe na Kaszubach i warsztaty w Trójmieście i innych częściach Polski.
20 zł miesięcznie
Dziękuję z dygnięciem! Co Ty na to:

Tak jak we wcześniejszym progu,

📢 Dostęp do Discorda Kreatury,

🎤 Łyżkę Dziegciu online,

☝️ Pierwszeństwo informacji o zapisach na wydarzenia,

+ 💌 Comiesięczny newsletter, a w nim moje osobiste notatki z książek i innych materiałów z całego świata. Notatki najważniejszych punktów z odcinków podcastu.
35 zł miesięcznie
Szaleństwo, dziękuję! Twoja nerdowska paczka zawiera:
Tak jak przy wcześniejszych progach,

📢 Dostęp do Discorda Kreatury,

🎤 Łyżkę Dziegciu online,

☝️ Pierwszeństwo informacji o zapisach na wydarzenia,

💌 Comiesięczny newsletter z notatkami,

+ 🔓Dostęp do wszystkich wcześniejszych notatek na tajnej podstronie rozalska.com.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Szaleństwo, dziękuję! Twoja nerdowska paczka zawiera: Tak jak we wcześniejszych progach,

📢 Dostęp do Discorda Kreatury,

🎤 Łyżkę Dziegciu online,

☝️ Pierwszeństwo informacji o zapisach na wydarzenia,

💌 Comiesięczny newsletter z notatkami,

🔓Dostęp tajnej podstrony na rozalska.com,

+ 🤝🏼 Indywidualne konsultacje online (video), dla Ciebie, lub Twojej grupy impro, raz na sześć miesięcy.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Kłaniam się z głębokim szacunkiem i oczekuję rychłego spotkania. Zgarniasz wszystko:
Tak jak we wcześniejszych progach,

📢 Dostęp do Discorda Kreatury,

🎤 Łyżkę Dziegciu online,

☝️ Pierwszeństwo informacji o zapisach na wydarzenia,

💌 Comiesięczny newsletter z notatkami,

🔓Dostęp tajnej podstrony na rozalska.com,

🤝🏼 Indywidualne konsultacje

+ ✍️ Mój feedback z powyższych konsultacji i sugestie działań, w formie tekstowej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kreatura Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kreatura to podcast o improwizacji i szeroko rozumianej komedii. Prowadzony przez Małgorzatę Różalską, komiczkę, trenerkę, reżyserkę, która występując i ucząc zjeździła już 18 krajów.

Cześć!

Jestem Róża, a impro w moim życiu jest już pełnoletnie. Jestem praktykującą, komediową nerdówą i nie umiem wybrać, czy więcej satysfakcji daje mi występowanie, czy nauczanie. Stawałam na deskach międzynarodowych festiwali i teatrów improwizowanych w 18 krajach, a na co dzień prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim. Z wykształcenia jestem reżyserką filmową (Gdyńska Szkoła Filmowa), kulturoznawczynią (UG) i fotografką (ASP w Gdańsku). 

Mogłabym na tym poprzestać, ale moja ciekawość świata i chęć dzielenia się nią z innymi pchnęła mnie jeszcze w stronę podcastu. Dzięki niemu mogę sięgać głosem do ludzi, którzy nie mają możliwości tworzyć ze mną na co dzień. Mogę też dzielić się przywilejem znajomości wielu wspaniałych artystek i artystów, i zapraszać słuchaczy do wyimaginowanego stolika, przy którym moi goście dzielą się swoimi historiami i filozofią tworzenia. Aktualnie możecie posłuchać rozmów z takimi twórczyniami i twórcami jak Władysław Sikora, Mikołaj Cieślak, Karolina Pańczyk i Maciej Pawłowski, Mieszko Minkiewicz, Bartosz Zalewski, Joanna Kołaczkowska, Maciej Okraszewski i Ewa Błachnio. W odcinkach solowych poruszam między innymi takie tematy jak granie w obcych językach, zagrywanie się jak szmata, dziwne występy, makijaż sceniczny i stylizacja, trenowanie impro w domu, albo czy impro to sekta ;)  

Jako Gosia-samosia podróżuję ze swoim studio w plecaku, tworzę koncepcje spektakli, realizuję wizje coraz nowszych tematów warsztatowych, reżyseruję obsady na międzynarodowych festiwalach, piszę stand-up. W podcaście, poza piękną grafiką Kamili Rondo, wszystko robię sama - nagrania, montaż, dystrybucja, scenariusze, strona internetowa, umawianie gości, czy social media. Od zawsze inwestuję swój czas i pieniądze w to, co kocham.

Nieprzerwanie się rozwijam, ucząc się od ludzi z całego świata i czytając zagraniczne książki, po czym dzielę się tym z Wami, abyście Wy nie musieli tego robić!  

A czemu w tym wszystkim mi na Was zależy? Może dlatego, że jako nastolatka byłam częścią młodzieżowego Teatru Wybrzeżak i wychowałam się w poczuciu, że twórcza wspólnota pomaga wzrastać artystom. 

I tak, jestem kujonką i jestem marzycielką. I co mi zrobicie?

A teraz nowy sezon, nowe zdrowie, nowa energia, to chciałabym trochę ten mój świat dla Was otworzyć. W końcu się nauczyłam, że nie wszystko muszę robić sama i że mogę Was zaprosić do wspierania mojej działalności, a jak macie ochotę, do jej współtworzenia. 

Chcę dać Wam głos, abyśmy wspólnie mogli dyskutować o impro i komedii, i żebyście mieli wpływ na poruszane przeze mnie tematy i zapraszanych gości - od tego będzie serwer z zakładkami tematycznymi na Discordzie, gdzie będę się dzielić również materiałami ze świata i Newsletter dla lubiących klasykę.

Chcę dać Wam głos i wznowić spotkanie dyskusyjne, czyli Łyżkę Dziegciu, w formie cyklicznych spotkań audio-online (wszyscy raczej już mają dość patrzenia na siebie na zoomie). Dzięki takiej formie nie tylko trójmiejskie środowisko będzie miało dostęp do tych spotkań, które jeszcze kilka lat temu organizowałam, ale cała Polska, by ją łączyć, a nie dzielić (głosujcie na mnie). 

Chcę Wam przybliżyć wielki impro świat i dzielić się swoimi notatkami - które i tak robię, z zagranicznych książek - które i tak czytam, autorów z odległych miejsc - z którymi i tak pracuję. 

Chcę Wam pomóc się rozwijać, więc najbardziej zaangażowanym oferuję indywidualne, wirtualne konsultacje - dla Ciebie, albo Twojej grupy!

Ku chwale komedii :D

Kiedy założyłam podcast, pomyślałam "Hmm, dawno nie robiłam czegoś nowego, co nikogo nie obchodzi" - i jeśli tak, to też w porządku, bo mnie obchodzi! :) 

 

Cele Autora

Centrum Dowodzenia
  • 300 zł miesięcznie
  • 260 zł brakuje
13%
Kwota, która pozwoli odciążyć mnie nieco z kosztów operacyjnych, w postaci hostingu podcastu, sporadycznego dojazdu do rozmówców, czy nabojów do pióra.
Poziom wyżej
  • 500 zł miesięcznie
  • 460 zł brakuje
8%
Dzięki tej kwocie będę mogła nawet coś zatankować, by sprawniej docierać do gości, kupić czasem dodatkową kartę pamięci, czy nawet dysk na backup materiałów.
Dopalacz
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 960 zł brakuje
4%
Dzięki tej zawrotnej kwocie będę mogła docisnąć pedał gazu i publikować odcinki co tydzień, zamiast przesuwania publikacji, z każdego "poważniejszego powodu, niż to hobby".

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kreatura Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Adamieku Senecki
Adam Adamieku Senecki
20 zł
Andrzej Jankowski
Andrzej Jankowski
10 zł
Oxie Moron
Oxie Moron
10 zł
Magdalena Drojman
Magdalena Drojman
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.