Krzysztof Piersa

W Patronite od 16.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 400

Liczba Patronów: 547

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
1 520 miesięcznie
37 505 łącznie
Prowadzę kanał youtube "Krzysiek Piersa" na którym dzielę się wiedzą o pisaniu książek i życiu ze swojej pasji.
Pomagam również początkującym twórcom stawiać pierwsze kroki w branży pisarskiej, by ich książki wreszcie zostały ukończone i znalazły się w księgarniach :)

O Autorze

Uszanowanko!

Nazywam się Krzysiek Piersa. Zawsze marzyłem o tym by przedstawiać się jako "pisarz" i od ładnych siedmiu lat zajmuję się właśnie tym. Piszę książki, jeżdżę na spotkania autorskie i... prowadzę kanał youtube na ten temat!

Kanał youtube?

Prowadzę kanał "Krzysiek Piersa" na którym zebrałem solidne 15 000 obserwujących. Na kanale skupiam się głównie na tematyce książkowej. W programach "Żywot Pisarza" oraz "Zapytaj Bobiersę" odpowiadam na najbardziej palące problemy spędzające sen z powiek początkującym twórcom. Przeprowadzam również liczne rozmowy z pisarzami (Arkady Saulski pozostaje stałym bywalcem)

Sam dobrze pamiętam, jak trudno było mi dotrzeć do wiedzy nie tylko w dziedzinie warsztatu pisarskiego, ale również samego życia z pisania! Jak organizować spotkania autorskie? Gdzie szukać Beta-readerów? Co robi redaktor i kim jest ten Czechow? 

W międzyczasie prowadzę również warsztaty pisarskie, konsultacje, treningi... każdemu odpowiadam "pomogę jak mogę". 

Doświadczenie:

Przez ostatnie 7 lat odbyłem ponad 800 spotkań autorskich od Rzeszowa po Gdańsk. Opublikowałem ponad 250 filmów które obejrzano łącznie ponad 700 000 razy. Napisałem też kilka książek :)

Opublikowane: 

 1. Komputerowy Ćpun
 2. Trener Marzeń
 3. Złota Rybka w Szambie
 4. Kroniki Światozbioru
 5. Komputerowy Ćpun 2.0
 6. Liceum Ogólnomagiczne
 7. Camgirl

 

 

Dlaczego warto mnie wesprzeć? Masterclass oraz indywidualne konsultacje!

Jak to mówią alchemicy "zasada równowartej wymiany". W zamian za Twoje wsparcie oferuję najróżniejsze formy pomocy: Grupa patronów na której regularnie zamieszczam dedykowane materiały szkoleniowe i odpowiadam na najbardziej palące pytania patronów. Na wyższych progach istnieje również możliwość regularnych konsultacji na kamerce. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Robert Pytlak
Robert Pytlak
Próg: 35 zł
Jarosław Szczyżowski
Jarosław Szczyżowski
Próg: 35 zł
Złotowłosa 167
Złotowłosa 167
Próg: 35 zł
Marudnik M
Marudnik M
Próg: 35 zł
Przemysław Gołofit
Przemysław Gołofit
Próg: 35 zł