Kilka słów o Legii

W Patronite od 16.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 546

Liczba Patronów: 520

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
840 miesięcznie
8 380 łącznie
Kibicowski podcast o najlepszym klubie w Polsce. Legii Warszawa.

O Autorze

Cześć Potencjalny Patronie! Niesamowicie cieszymy się, że dotarłeś tu i czytasz o naszym podcaście. Bądź świadomy, ze jesteśmy bardzo Ci wdzięczni za każdą pomoc, bez Ciebie nie było by nas! Bez was nie istniałby podcast „Kilka słów o Legii”. Żeby wprowadzić Cię w nasz świat, musimy na wstępnie zaznaczyć, że jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają mówić. Nie jesteśmy jednak robotami i czasem mówimy bez sensu i popełniamy błędy, jednak kto z nas tego nie robi, prawda? Poza tym jesteśmy jak to możemy siebie nazwać romantykami współczesnego futbolu. W końcu kibicujemy Legii Warszawa, czyli klubowi o którym mówi się dużo i to nie zawsze pozytywnie. Od kilku lat mamy zajawkę, by dzielić się naszymi cotygodniowymi przemyśleniami odnośnie meczów rozgrywanych przez Legię i z chęcią oceniamy bieżące wydarzenia w klubie. Nie są to jednak luźne rozmowy między nami, taka strategia wiemy, że w dłuższej perspektywie nie przynosi efektów. Dlatego czym się wyróżniamy wobec innych podcastów? U nas zawsze najważniejszy jest gość. Nie są to zwykli ludzie, tylko osoby, które żyją całą dobę Legią i dzielą się swoimi spostrzeżeniami na popularnym portalu społecznościowym, jakim jest Twitter. Bo piłka nożna ma łączyć a nie dzielić. Chcemy się rozwijać i w głowie mamy mnóstwo wspaniałych pomysłów, jak jeszcze bardziej udoskonalić nasz podcast. Do tego jednak potrzebna jest wasza pomoc, bez niej nie ruszymy do przodu. Każdy z nas jest kibicem i robimy to dla kibiców. Niestety wynajęcie studia, obróbka audio i inne sprawy związane z podcastem ograniczają naszą wyobraźnie i w pewnym momencie nie będziemy mogli nagrywać co tydzień, gdyż finansowo będzie do niemożliwe. Dlatego prosimy was o wsparcie! Cała Legia zawsze razem!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Wojtek FanCalcio
Wojtek FanCalcio
Próg: 20 zł
Jan Marzec
Jan Marzec
Próg: 10 zł
Puls Broszkowice
Puls Broszkowice
Próg: 20 zł
Lucky Kołcz
Lucky Kołcz
Próg: 20 zł
Andrzej Cała
Andrzej Cała
Próg: 15 zł