Kuba Osiński

W Patronite od 17.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
255 łącznie
Chcę zrealizować marzenie o wielkiej (dla mnie) wyprawie motocyklowej. Ale najpierw muszę kupić sprzęt i nauczyć się jeździć. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Chciałbym moją drogę do tripu i po nim potraktować jako podróżniczą przygodę, z fotografią w tle.

O Autorze

Ponad 10 lat temu wyszedłem na pierwszy trening biegowy. Na początku chciałem utrzymać dobrą formę, ale pojawiła się chęć sprawdzenia się. Od biegów na 10km zaczęła się przygoda z bieganiem długodystansowym. 14 razy kończyłem maraton. Od samego początku treningów dobrze robiła chwila samotności.

To właśnie ta słynna samotność długodystansowca, tęsknota za drogą i lekka zazdrość motocyklistom zaprowadziła mnie do kolejnego marzenia.

Kilka lat temu w mojej głowie powstało marzenie o motocyklu. Zawsze mnie ciągnęło do chopperów, bobberów i innych krążowników szos. Nigdy nie miałem odwagi jednak siąść na motor, a co mówić, żeby na nim jeździć. 

W ostatnich tygodniach to marzenie znowu odżyło. Pomyślałem, że na 40 urodziny (przypadające za trochę ponad 3 lata), sprawię sobie Junaka M12 (bo M16 okazuje się za ciężki na początek). Potem wymyśliłem, że mogę to zrobić wcześniej... a najpóźniej na 40 urodziny wybrać się w jakiś trip. A przygotowania do tego tripu od zera mogę opisać i podzielić się z kimś, kto pomógłby mi zrealizować marzenie. 

Wybór motocykla padł na Keeway'a Superlight i już jest wykorzystywany. Nabijam kilometry, które przybliżają mnie do realizacji wyprawy docelowej. Zima mnie nie zatrzymuje, może trochę spowolniła, ale nie zatrzymała.

Wszystkie te moje pasje, chce zebrać w jedno. Chciałbym fotografować podczas podróży, ale przy okazji i moich Patronów lub dla moich Patronów. 

Przy okazji nabierania doświadczenia motocyklowego powstał kanał na Youtube'ie, a wśród filmów tam publikowanych znajduje się motoVLOG. To odcinki w których dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami na tematy motocyklowe oraz planami podróży. 

Wchodzicie w to?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika