Kultura na Czasie blog

W Patronite od 20.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1913

Liczba Patronów: 1477

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
116 miesięcznie
4 512 łącznie
Jestem Anna. Blog Kultura na Czasie powstał dla kadry zarządzającej instytucji kultury - domów, ośrodków, centrów kultury, bibliotek i muzeów, gdzie opowiadam, badam i pomagam szefom tych instytucji w problemach z organizacją, zarządzaniem i promocją. Wszystko z sercem do kultury.

O Autorze

Witaj w świecie Kultury na Czasie!


Blog istnieje od sierpnia 2019 roku, znajdziesz go na stronie https://ankarudnicka.pl.

Stworzyłam go z myślą o kadrze instytucji kultury, zwłaszcza z mniejszych miejscowości. To z założenia miejsce, w którym dzielę się wiedzą i nowinkami z zarządzania, organizowania, planowania i realizacji działań kulturalnych, szukam rozwiązań prawnych i organizacyjnych, a poza tym po prostu pomagam w problemach. 

Piszę o tym, co porusza środowisko kultury i oswajam trudne tematy.

A dla mnie kultura jest jak powietrze - niezbędna do życia. Jestem związana z instytucjami kultury od 12 lat, czyli zdecydowaną większość swojego życia zawodowego. 

Nie tylko piszę teksty na blog - prowadzę warsztaty skierowane do kadry zarządzającej, live'y, webinaria, tworzę recenzje, komentuję raporty, moderuję.

Moja misja to łączenie kadry zarządzającej instytucji w silną drużynę grającą do jednej bramki, świadomą swoich możliwości i bogatą w wiedzą.

Lubię czytanie, ale podobno polonistki tak mają, kawę, polskie komedie i wykazuję ogromną słabość do serialu "Przyjaciele". Pewnie nie raz nawiążę do tych upodobań.

Czego potrzebuję? Wsparcia w bieżącym działaniu.

Prowadzenie bloga to przyjemność, ale i obowiązki - utrzymanie serwera, programy antyspamowe, program do wysyłki newslettera, licencje do programów, dostęp do serwisów prawniczych, prenumerata czasopism, konsultacje ze specjalistami. Z tego mogę tworzyć treści dostępne bezpłatnie na blogu i dzielić się wiedzą face to face.

Czy to dobry moment, aby zaprosić Cię do grona darczyńców? Zostaniesz patronem Kultury na Czasie?

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Antra Marks
Antra Marks
Próg: 11 zł
Artur Janicki
Artur Janicki
Próg: 11 zł
Anonimowy patron
Próg: 11 zł
Agnieszka Fiuk
Agnieszka Fiuk
Próg: 50 zł
Anna Małczuk-Wakulińska
Anna Małczuk-Wakulińska
Próg: 11 zł