Avatar użytkownika

Kultura Podhala

3
patronów
90 
miesięcznie
1 650 
łącznie
3
patronów
90 zł 1 650 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że jesteś z nami.
Super dyszkę wydamy jak najlepiej na rozwój strony KulturaPodhala.
20 zł miesięcznie
WOW!
Wiesz co dobre jest w sieci,
Super dwie dyszki, to już coś !!!
30 zł miesięcznie
Pełne uznanie, obejrzymy je trzy razy i porządnie je wydamy.
Dziękujemy i Dyplom Uznania wyślemy :)
50 zł miesięcznie
Doceniamy Twoje wsparcie, to uznanie dla naszej pracy, Specjalny Dyplom przyznajemy i w głos się twój wsłuchamy.
100 zł miesięcznie
To miłe i ważne wsparcie, inspiracja do dalszego rozwoju KulturyPodhala. Super Dyplom leci już w podzięce głos twój ważny dla nas jest. Ciekawostki z pracy dotrą wnet.
500 zł miesięcznie
To jest już jest napęd odrzutowy. Dziękujemy sprawiacie drodzy patroni, że energii nam nie zabraknie. Dyplom, ciekawostki, twój głos ważny jest w rozwój nasz, gadżet też dojedzie wnet.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
5 dostępnych miejsc
Wielki Szacun drogi patronie ukłony do samej ziemi. To pozwala na rozwój KulturyPodhala. A specjalnie dla ciebie naszego LIVE-a możemy "skierować" na twojego Facebooka lub YouTuba.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kultura Podhala w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dzień dobry,
Kultura Podhala-
to doskonałe miejsce dla osób interesujących się wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi z Podhala, Orawy, Spisza i Pienin.

                                               Dzień dobry, dzień dobry.

Beata i Jarek Jastrzębscy

jesteśmy dziennikarzami, filmowcami. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat współpracowaliśmy z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi TVP, TVN24, POLSAT. W TVP Kraków współtworzyliśmy programy regionalne, a dla strony internetowej Tygodnika Podhalańskiego stworzyliśmy Wiadomości Lokalne Telewizji Tygodnika Podhalańskiego.

Wielokrotnie byliśmy laureatami konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Gazet Lokalnych SGL LOCAL PRESS w kategorii najlepszy materiał wideo. 

To w jednym z zimowych wydań naszych wiadomości TV TP, mieliśmy przyjemność poznać i nagrać Panią Helenę Stoch z Zębu która wprowadziła do powszechnego użytku słowo ŁOPATOWAĆ, takie to mieliśmy szczęście :) 

W roku 2022 założyliśmy portal internetowy rejestrując jednocześnie tytuł prasowy, - KulturaPodhala - życie kulturalne Podhala, Orawy, Spisza i Pienin, jest to miejsce spotkań dla wszystkich miłośników kultury i tradycji tych regionów, ale nie tylko. 

Można znaleźć tu aktualności, recenzje, wywiady, reportaże i galerie zdjęć oraz relacje na żywo, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kultura Podhala to źródło inspiracji i edukacji dla czytelników oraz doskonała forma do promowania wartościowych inicjatyw artystycznych i społecznych w tym obszarze.

Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawych artykułów, felietony, wiersze, artystyczną podróż ruchomym obrazem, opowiadanie (na razie jedno, ale jakie!  Napisane przez autora kryminałów Mariusza Koperskiego), co miesięczny horoskop artystyczny z nutką kryminalną.   

Bez Patronów nasze działania są mocno ograniczone. Razem z Wami będziemy mogli rozwinąć skrzydła Kultury Podhala, stworzyć platformę z tekstami, zdjęciami, wideo o unikatowej jakości, powiększyć nasz zespół redakcyjny.

Jeśli nadajecie na tych samych falach, to zapraszamy do tworzenia najlepszego portalu kulturalnego w regionie.  A wszystko to dzięki korzystaniu z najnowszych technologii.

 

 

 

Cele Autora

Koszty bazowe Kultury Podhala
  • 2 300 zł miesięcznie
  • 2 210 zł brakuje
3%
Osiągnięcie tego celu pozwala pokryć miesięczne utrzymanie bazowe Kultury Podhala.
Kultura Podhala w cyberprzestrzeni
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 6 910 zł brakuje
1%
Kwota pozwoli na pokrycie kosztów utrzymania i prowadzenie strony. Tworzenie treści niezależnych od reklamodawców, utrzymanie portalu kulturapodhala.pl zrezygnowanie z kanału YouTuba ze względu na pojawiające się w nim reklamy nie związane z tematyką portalu.
Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 29 910 zł brakuje
0%
Wiadomo, że stagnacja to nic dobrego i bez rozwoju kulturypodhala.pl zostajemy w tyle. Cel jest szczytny - powiększamy zespół redakcyjny.
Wchodzimy na wyższy poziom transmisji online z HD na 4K.
Tak niewiele, a jednak tak wiele.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kultura Podhala już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Kinga Nędza-Sikoniowska
Kinga Nędza-Sikoniowska
20 zł
Maciej Pinkwart
Maciej Pinkwart
50 zł
Paulina Peciak
Paulina Peciak
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.