Kurs Cyfrowy

W Patronite od 24.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych, smartfonowych i tabletowych. Tworzymy treści instruktażowe i pomagamy odnaleźć się w cyfrowym świecie.

O Autorze

Witaj,
Skoro tu jesteś, to pewnie znasz kanał Tabletowy Kurs.

Być może jesteś już też członkiem grupy tabletowego kursu na facebooku, gdzie odpowiadamy na pytania związane z cyfrowym światem: 

https://www.facebook.com/groups/kurscyfrowy/

To dla Was tworzymy te treści, co zajmuje nam sporo czasu, który do tej pory poświęcaliśmy na pracę zawodową.

Abyśmy mogli kontynuować dla was nasze treści, potrzebujemy wsparcia finansowego. Postanowiliśmy więc otworzyć profil na PATRONITE, aby każdy mógł wspomóc naszą pracę dowolną kwotą. 

Dzięki temu my będziemy mogli dla was dalej tworzyć, a Ty nauczysz się więcej! 

Pozdrawiamy
zespół kurscyfrowy.pl

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem