Kusi na Kulturę

W Patronite od 20.11.2015

Jeden artykuł specjalny w miesiącu

300 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

255 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi poświęcić czas na stworzenie artykułu "specjalnego", który wymaga odpowiednich przygotowań i jest czymś więcej niż zwykłym wpisem na blogu. Przykładem mogą być tu wywiady, poradniki, czy bardziej rozbudowane przeglądy filmowe. Obecnie moim głównym celem jest stworzenie przeglądu najważniejszych filmów w historii polskiego kina - cykl tekstów, w którym mam zamiar opisać ponad 100 polskich produkcji z ostatnich 110 lat.

Cel jednorazowy: po przekroczeniu tego progu wszyscy wspierający otrzymają dostęp do przeglądu filmowego dostępnego tylko na grupie, będzie on zamieszczamy tam w odcinkach. Temat zostanie wybrany wspólnie.

Dwa artykuły specjalne w miesiącu

650 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

605 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu, na blogu będą mogły pojawić się dwa artykuły "specjalne" w miesiącu. Chcę, aby w takim wypadku nie należały one do tej samej kategorii. Gdy przekroczymy ten próg moim celem będzie zorganizowanie wywiadów z bardziej rozpoznawalnymi twórcami.

Cel jednorazowy: po przekroczeniu tego progu wszyscy wspierający otrzymają dostęp do poradnika dostępnego tylko na grupie, będzie on zamieszczamy tam w odcinkach. Temat zostanie wybrany wspólnie.

Trzy artykuły specjalne w miesiącu

1 100 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 055 zł

brakuje

Jeśli osiągniemy ten cel, to sprawy zaczną robić się już dość poważne i na blogu pojawią się już trzy teksty specjalne, a jeden z nich na pewno będzie wywiadem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)