Avatar użytkownika
Gry

KW Assistant

16
patronów
750 
miesięcznie
2 640 
łącznie
16
patronów
750 zł 2 640 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Im więcej osób w tym progu, tym więcej czasu będę mógł poświęcić na rozwój projektu. W ramach podziękowań dostaniesz rangę Patrona na DC.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za Twoje wsparcie! W ramach podziękowania dostaniesz rangę Wspierającego, dostęp do kanałów dla Wspierających na DC (również głosowych), osobny kanał pomysłów i sugestii, oraz priorytetowe wsparcie.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Dziękuję Ci bardzo za Twoje wsparcie, z pewnością będziesz zadowolony! Prócz benefitów z progu 20, dostaniesz możliwość korzystania z nowych wersji rozszerzenia zanim trafią do ogółu, dzięki czemu będziesz miał realny udział w rozwoju projektu. Dodatkowo w ramach podziękowań, jeśli wyrazisz taką chęć, Twój nick zostanie umieszczony w manifeście rozszerzenia, widoczny dla wszystkich użytkowników.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
13 dostępnych miejsc
KWA GOLDEN! O matko, jesteś jedną z osób która najbardziej przyczynia się do rozwoju projektu. Dzięki takim osobom jak Ty projekt ma większe szanse na fajne rzeczy :) Póki co próg czysto entuzjastyczny, dla tych, którzy chcą znacząco wesprzeć prace. Z czasem ustalimy jakie nagrody by były zadowalające dla osób w tym progu. Na tę chwilę, poza benefitami z poprzednich progów, dostaniesz również gwarancję bezpośredniego kontaktu z nami tutaj, lub przez Discord. Na Discordzie otrzymasz również osobną, wyróżniającą się rangę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KW Assistant w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wsparcie rozwoju zespołu odpowiedzialnego za KW Assistant - narzędzia pomocniczego do gry kosmiczni.pl Nasza społeczność znajduje się na Discordzie

Cele Autora

Redesign interfejsu użytkownika
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
75%
Mamy już wstępne designy dotyczące aktualizacji szaty graficznej dla bota, który na tę chwilę wygląda... całkiem staro. Niestety 1 osoba pracująca przy projekcie póki co pozwala na zajmowanie się jedynie użytkowymi funkcjonalnościami, natomiast po osiągnięciu tego celu będziemy mieli możliwość nie tylko poprosić kogoś o stworzenie dla nas grafik czy pomysłu, ale bardziej komfortowo poświęcić więcej czasu dla bota, a w tym czasu na aktualizacje designu.
Discord Poziom 1
  • 100 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Dzięki temu zwiększy się limit emoji dostępnych na serwerze do 100 (jeśli zawiera to customowe emoji, dodamy takie w tematyce DB), będziemy mieli możliwość dodania animowanej ikony serwera, oraz uruchomimy kanał głosowy!
Discord Poziom 2
  • 250 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Na Poziomie 2gim Discorda prócz rzeczy z poziomu 1ego dojdą: możliwość dodania własnych ikon do ról, możliwość dodania baneru do serwera, oraz zwiększenie limitu wysyłanych plików (dzięki czemu uruchomimy możliwość dołączania załączników)
Discord Poziom 3 oraz naklejki dla Patronów
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Z Poziomem 3cim odblokujemy możliwość:
- 250 miejsc na emoji
- 60 miejsc na naklejki
- wyższa jakość audio na kanałach głosowych oraz więcej miejsc
- zwiększenia limitu załączników (tak, jeszcze bardziej!)
- baner serwera będzie mógł być animowany,
- możliwość utworzenia niestandardowego zaproszenia do serwera, które łatwiej zapamiętać

Poza tym zaprojektujemy i wyślemy do Patronów celebracyjne naklejki (30x30 mm)!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KW Assistant już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Suchan
Łukasz Suchan
50 zł
Marcin Débowski
Marcin Débowski
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.